Кумата - облекло - как беше при вас?

  • 16 829
  • 46
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 493
Как беше облечена кумата ви на сватбата? С официална дълга рокля или просто с нещо което й стои добре?
Като се има предвид, че Кумът е с костюм - как според вас трябва да се облече кумата???

# 1
  • Мнения: 274
Как беше облечена кумата ви на сватбата? С официална дълга рокля или просто с нещо което й стои добре?
Като се има предвид, че Кумът е с костюм - как според вас трябва да се облече кумата???

Трябва да е секси и  да гледа леко перверзно....Кумът, както знаем се натрясква бързо бързо и идва часа на кумата!

# 2
  • Мнения: 4 965
Аз съм за официалното облекло. Е, рокля не е задължителна, ако кумата не обича рокли, но има и страхотни официални костюми с панталон.
Нашата кума беше с дълга черна рокля от кадифе с цепка отпред /беше много хубава - още повече, че беше и с голямо коремче  Wink/. Кумът беше със светъл панталон /като на младоженеца/, но с черно сако /като роклята на кумата/ и винена риза. Червилото на кумата беше в тон с ризата на кума  Sunglasses.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Оххх, моята кума беше пълна трагедия! Laughing Но се беше постарала и беше официална, ако това питаш. Според мен ако уважаваш празника на приятелите ти ще положиш усилие и ще се издокараш. За мен това изразява отношение към събитието, респ. главните виновници.

# 4
  • Мнения: 417
Как беше облечена кумата ви на сватбата? С официална дълга рокля или просто с нещо което й стои добре?
Като се има предвид, че Кумът е с костюм - как според вас трябва да се облече кумата???
МОята кума се беше барнала с много официална черна рокля с гол гръб, и леко на места беше прозрачна, с ефектен шал и страхотна прическа на кок.

# 5
  • Мнения: 4 965
Как беше облечена кумата ви на сватбата? С официална дълга рокля или просто с нещо което й стои добре?
Като се има предвид, че Кумът е с костюм - как според вас трябва да се облече кумата???

Трябва да е секси и  да гледа леко перверзно....Кумът, както знаем се натрясква бързо бързо и идва часа на кумата!

Коментарите ти, както винаги, къртят мивки.  Crazy

# 6
  • Мнения: 2 553
Моята кума си прави рокля по поръчка - много елегантна и красива, лилава, с една презрамка, с едни леки цветя по презрамката и с цепка отстрани  Peace

# 7
  • Мнения: 14 485
аз смятам, че е задължително да е официално и в никакъв случай черно. като казвам официално, да не е костюм с панталон например.
моята кума беше с тъмносиня кадифена, дълга рокля.
лятото аз като бях кума бях с червена, шифонена рокля със сатенена панделка.

# 8
# 9
  • Мнения: 1 172
Моята кума беше със строг костюм - рокля и сако.

Аз бях кума с дълга рокля, тип бална.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
въпреки, че беше бременна, кумата ми бе стилно облечена. Знам, че си уши облеклото по поръчка и после аксесоарите си съобрази с него. Беше много готина.
Но за мен изцепки, като предложената от селинджър са наистина тип селинджър.

# 11
  • Мнения: 7 263
Била съм кума няколко пъти - най-готина за мен беше сватбата на най-добрите ни приятели от студентските години. Ожениха се по дънки - съответно и ние бяхме така  Peace
Иначе два пъти съм кумувала с костюми с патналон - чувствах се невероятно удобно и един път с рокля с гол гръб - което няма да повторя никога, ако пак ме поканят за кума  Laughing

# 12
  • Мнения: 3 929
Зависи и от сезона, според мен. Дългата рокля определено е подходяща само за вечерна сватба, но късата става и в двата случая. Ние се женихме лятото, но беше доста хладно. Кумата ни беше с тъмно сива рокля до коленете с някакви блестящи неща по нея, а отгоре - със светло сиво сако. Много изискана и стилна беше.

# 13
  • Мнения: 804
Зависи много от стила на сватбата, но при всички случаи цветът на тоалета не трябва да е бял (екрю, шампанско) и моделът да е по-семпъл от този на булката.

# 14
  • София
  • Мнения: 12 554
Ние сватба в типичния вид не сме правили. Само подпис и след това почерпка с най-близките. Въпреки това кумата си купи костюм - пола и сако в много свежо зелено и шоколадово.

Общи условия

Активация на акаунт