Отзиви за мебелна къща "Явор"-Пазарджик

  • 54 824
  • 229
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Абсолютно същите модели се продават и в Арон, и в Айко. Не трябвало да се разкарваш до Пазарджик. А доколкото помня много момичета се оплакха от мебелите от Арон. Знам ли...
Не е точно така, в Пазарджик има доста модели мебели, не само полски ами и български и чешки. Асортиментът е доста по-различен от арон, за айко незнам не съм ходила. Доволна съм от разходката, хората са много отзивчиви, цените са по-ниски, доставката е на разумна цена(включва мъкнене до апартамента и монтаж),поръчката е в рамките на 1 месец, не мисля че е било излишно  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 228
Присъединявам се към доволните от "Явор". Имам секция и холна маса от там. Единствения проблем, който съм имала е, че на масата и липсваха крепежните елементи в комплекта. Обадих се, хората се извиниха и на следващия ден ни ги изпратиха по куриер.

# 17
  • Мнения: 8 999
Абсолютно същите модели се продават и в Арон, и в Айко. Не трябвало да се разкарваш до Пазарджик. А доколкото помня много момичета се оплакха от мебелите от Арон. Знам ли...
Не е точно така, в Пазарджик има доста модели мебели, не само полски ами и български и чешки. Асортиментът е доста по-различен от арон, за айко незнам не съм ходила. Доволна съм от разходката, хората са много отзивчиви, цените са по-ниски, доставката е на разумна цена(включва мъкнене до апартамента и монтаж),поръчката е в рамките на 1 месец, не мисля че е било излишно  Wink

Е, поне в сайта за онлайн поръчки са еднакви. А защо в този сайт не намирам българските?

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
baibibi, незнам защо и какво, само казвам какво видях. Български мебели имаше и от мдф и от чам от велинград(леееко грозни, но всеки си има вкус). Абе магазина е доста голям, ние си харесахме спалня, която я няма в онлайн каталога, така че сме на далавера с разходката дотам  Flutter
Има и електроуреди - повечето не струват (разни неизвестни за мен марки), но пък имаше хладилници и фризери снайге, които нямат намиране по техномаркетите и технополисите  Wink Бтв точно с/у мебелната къща Явор в Пазарджик е и технополиса(който хич не е фраш като в София), така че ако ви е на път може да и напазарувате комплексно  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 8 999
Камамбер , не се заяждам, само изразявам гнева си, че не са качили в сайта си всички продукти, които предлагат. Щеше да е много по-удобно за клиентите им. Полските мебели можем да видим и в софийските магазини, но може би има модели, които ги няма тук. А Пазарджик не ми е ежедневна дестинация. Ако някой се сети да щракне българските модели, няма да е зле да покаже!

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Камамбер , не се заяждам, само изразявам гнева си, че не са качили в сайта си всички продукти, които предлагат. Щеше да е много по-удобно за клиентите им. Полските мебели можем да видим и в софийските магазини, но може би има модели, които ги няма тук. А Пазарджик не ми е ежедневна дестинация. Ако някой се сети да щракне българските модели, няма да е зле да покаже!
И на мен, но ми се случва да минавам оттам, а и е близко до София  Wink
Другия път като ходя ще нащракам, ако се сетя да взема фотото  Blush
Бтв предлагат и осветителни тела и обзавеждане за баня  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 8 999
А какво е Бтв?

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Бтв=btw=by the way, демек между другото  Wink

# 23
  • Мнения: 8 999
Бтв=btw=by the way, демек между другото  Wink

Ха-ха-ха-ха!!! Аз пък помислих, че е някоя нова мебелна къща!

# 24
  • Countryside
  • Мнения: 11 626

Ха-ха-ха-ха!!! Аз пък помислих, че е някоя нова мебелна къща!
hahaha

# 25
  • Мнения: 463
Хайде и аз в списъка на доволните - поръчах през сайта им; доставката беше безплатна; качеството е много по-добро отколкото ми изглеждаше на снимката; имаха в наличност и го докараха при първия възможен курс до София /демек след 4 дни/. С 2 ръце съм за тях - много коректни бяха с мен!!!

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Хайде и аз в списъка на доволните - поръчах през сайта им; доставката беше безплатна; качеството е много по-добро отколкото ми изглеждаше на снимката; имаха в наличност и го докараха при първия възможен курс до София /демек след 4 дни/. С 2 ръце съм за тях - много коректни бяха с мен!!!
Мммм безплатна доставка, на мен ми казаха, че доствката е на цената на бензина, т.е. около 40-50лв Thinking Ама аз мисля да поръчам на място, че това, което харесах го няма на сайта ooooh!

# 27
  • Мнения: 1 040
Наистина в сайта има много малко неща newsm78...а на нас ни взимат км-левче.На 17км сме-17лв Simple Smile,ама нормално де, иначе няма как Peace

# 28
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Наистина в сайта има много малко неща newsm78...а на нас ни взимат км-левче.На 17км сме-17лв Simple Smile,ама нормално де, иначе няма как Peace
Хм, лошо ние сме на 100км  ooooh! Нищо де и 100лв за транспорт се ядва, въпроса е наистина да са качествени, иначе цените ми харесват и мебелите изглеждат супер  Thinking

# 29
  • Мнения: 1 040
Преди 3 години си взехме страхотна кожена холова гарнитура,сега пак пазарувахме от тях-маса и столове за кухнята,гардероби за децата,бюро за комп,комбинирана пералня със сушилня Индезит, комбинирана печка Зануси (готварска, на ток и газ),цените на тези неща с 40-50лв по евтини от техномаркета,а  мебелите са страхотни ( при това на абсолютно провинциални цени Mr. Green).Така,че действай Peace

Общи условия

Активация на акаунт