Отзиви за мебелна къща "Явор"-Пазарджик

  • 54 841
  • 229
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 040
Това си взехме от Явор скоро:

Другите неща-като ги снимам Wink

# 46
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Аууу, МИСТИКА, страхотна маса, много ми хареса  Peace
Абе, хубави работи имат хората, няма какво да се лъжем, мен главно качеството ме вълнуваше повече, ама май клоня към тях и ще поживеем ще видим колко са качествени  Thinking

# 47
  • Мнения: 463
И на мен масата и столовете много ми харесват - моля те дай някаква информация за тях  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 040
Масата е 250лв,а столовете по 55 някъде...но всичко беше на промоция Peace
Взехме на промоция и ЛСД,Хюндай за 1800лв (43 инчов)

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 383
laura b.mnogo ti blogodarq.o6te utre 6te namerq magazin v1v varna.

Магазинът им във Варна е след Метро и още не е отворен - говорим за официален магазин на Явор. Иначе имат разни представители, които раздават каталози.
Бях харесала обзавеждане за детска стая от тях, но нямаха модул в моя цвят. За тях ми казаха, че са китайски.

# 50
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
laura b.mnogo ti blogodarq.o6te utre 6te namerq magazin v1v varna.

Магазинът им във Варна е след Метро и още не е отворен - говорим за официален магазин на Явор. Иначе имат разни представители, които раздават каталози.
Бях харесала обзавеждане за детска стая от тях, но нямаха модул в моя цвят. За тях ми казаха, че са китайски.
Мдам, имат и мебели произведени в китай. Обаче има и българси и полски и чешки също. Абе най-добре на място да се види и да се пита, щото сайта не е много подробен, а и няма всички стоки.  ooooh!

# 51
  • DE
  • Мнения: 967
Аз съм от доволните. Взех си това:


Поръчах по интернет. Казаха, че ще ги доставят след 30 дена, но ми ги докараха след 7. newsm78
Абсолютно безплатен е транспорта, ако е поръчано по сайта им.
Гледала съм техни мебели в Бургас - по-скъпи са, отколкото директно от тях!
Специално тези, които съм поръчала са полски!

# 52
  • Мнения: 712
Аз познавам шефа на фирмата, който ми е клиент. Впечатленията ми са прекрасни. Знам, че част от асортимента им е внос - Китай, Полша и Чехия. Аз съм си харесала модулчета в цвят венге за хола на марката Black Red White, но тъй като те самите скоро отвориха магазин на Сливница, не знам дали да ги взема от Явор. Имам каталозите им за 2007 и виждам разкошни неща, а цените са доста добри.

# 53
  • Мнения: 2 336
От Явора-а съм доволна Estellia много правилно е обяснила местоположението, а другият магазин  се намира на автогарата но е по-малък. А що се отнася до транспортът в рамките на града е безплатно, а извън града имат някаква тарифа, но каква е не знам.

# 54
  • Мнения: 1 043
Попринцип явор са дистрибутори за цялата страна на полски и китайски мебели  , има ги във всеки град , ние също работим с тях - има неща който мога да похваля и такива който не са за хвалене - кухните им падат кантовете примерно за нула време , имат много рекламации - надраскани или повредени при превоз а не заменят или не приемат такива - остават си за сметка или на фирмата която работи с тях или за сметка на клиента , говоря от позицията и на двете страни - тъй като съм си купувала и от техният магазин неща който не ги предлагат на партнъорите си а само за тях си зареждат / за техните магазини / Купих си стъклена масичка на която при свалянето от превоза и падна едното стъкло / не я бяха опаковали и не ни преупредиха че стъклото е подвъжно / и като се оплаках казаха че нямали какво да направят - наша била вината ,
това нищо ами мъжа ми работи с тях и има толкова неща който купува за негова сметка след като има рекламация от клиент / той е наш клиент но все пак стоката я взимаме от тях и директно я караме на адрес  Crossing Arms ,


иначе гарнитурите нищо че са китайски - доста са сполучливи - на добра цена и с добри материали

.... мога да давам съвети за голяма част от продукцията им но тя е толков амного че надали ще седне някой да чете всичко 

# 55
  • Мнения: 2 336
на кои кухни падат кантовете тези които са 500лв. че то самата цена си го показва ако си вземеш от сносните кухни дали ще им падне канта newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 82
И аз да споделя прясна инфо за "Явор"-ските мебели. Взехме си бюро от тях, поръчах го online, доставката беше безплатна(както е за вс online поръчки), мн бяха учтиви хората, с които комуникирах, аз оценявам това изключително много Simple Smile. Забавиха се малко с доставката, защото го нямаше в наличност- около 20-на дни.
Единственото, което ме озадачи е, че мебелите уж са български, а на кашоните имаше етикети Хонг Конг  newsm78
Иначе бюрото си е супер, ето това е Simple Smile
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=17 … subcat=&show=

# 57
  • Мнения: 3 830
И аз да споделя прясна инфо за "Явор"-ските мебели. Взехме си бюро от тях, поръчах го online, доставката беше безплатна(както е за вс online поръчки), мн бяха учтиви хората, с които комуникирах, аз оценявам това изключително много Simple Smile. Забавиха се малко с доставката, защото го нямаше в наличност- около 20-на дни.
Единственото, което ме озадачи е, че мебелите уж са български, а на кашоните имаше етикети Хонг Конг  newsm78
Иначе бюрото си е супер, ето това е Simple Smile
http://shop.yavor-bg.com/index.php?action=showprod&prodid=17 … subcat=&show=

Много е хубаво бюрото и никак не е скъпо! Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 82
Много е хубаво бюрото и никак не е скъпо! Peace
Миси  Hug, и аз мн си го харесвам, а и доста време избирах.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 437
е4ето , те са написали, че са българската марка http://www.yavor-bg.com/index.php?menu=about, но че внасят от къде ли не  Laughing

И аз съм си харесала холната секция от там. Тя конкретно е внос от Полша. Само чакам момента да си я купим. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт