КОЛЕДНО ПАРТИ?!?

  • 1 601
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 7 947
Искам да попитам мамите, чийто дечица не ходят на ясли и детски градини - имате ли идея къде да заведем малчовците на някакво Коледно тържество? Иска ми се да заведа Яни да види Дядо Мраз -или Дядо Коледа /объркаха ги децата с тия двама дядовци, ама карай..., Снежанка, да има лакомства и подаръци! Поразрових се в нета, но основно предлагат куклени театри, а ние един час да седим и да гледаме е абсурд! Ще се радвам ако споделите някоя и друга идея... Laughing

# 1
# 2
  • Мнения: 3 479
В Централен Куклен Театър по Коледа също организират представления след които идва и Дядо Коледа, но не съм присъствала на такова нещо. Питай там.

# 3
  • София
  • Мнения: 553
Ние също искаме да заведем дъщеричката си на такова парти. Лично мен горният линк не ме устройва, защото малките деца могат да ходят само с единия родител, а се пада и през уикенда, когато цялото семейство сме си вкъщи и ми се ще и тримата да присъстваме.

# 4
  • София
  • Мнения: 553
А някой знае ли къде има Дядо Коледа/Мраз на живо някъде. В някой мол или някъде другаде, където можем да я заведем да го види / евентуално да се снима с него и т.н./

# 5
  • Мнения: 47 981
в детските клубове има, също и в куклените театри- например в ариел театър
но не е кой знае какво, просто 100 деца, вадят подаръците(които сама си занесла) и като стигнат до неговия го извикват и детето казва стихе или песен и си взима подаръка
все пак за малките, които не ходят на градина е супер

# 6
  • Мнения: 7 947
Хаха, ма ние не можем да кажем стихче още а и стотина деца ми се виждат ужааасно много! Тва че само единия родител може да присъства - да и мен не ми се нрави! Все пак и татето му се иска да гледа...А за Дядя Мраз - миналата година си направихме страхотни снимки с нашия апарат в ЦУМ - ужасно красиви дядовци и снежанки имаше... Laughing
И аз продължавам да се рова в нета - между другото в бившия мултиплекс в подлеза на НДК в момента безплатно се ползва детския кът, там също ще има коледно, ама нещо много не ми хареса предложението... Laughing

# 7
  • Мнения: 472
На 18.12 от 11.30 ч. в ЦУМ за децата ще има коледно мероприятие с Дядо Коледа  Laughing

# 8
  • Мнения: 7 947
Да, ние и миналата година ходихме, макар да бяхме мънички и беше забавно! Имаше детски коледни песнички и раздаваха някакви сладки нещица на децата. Направихме си и снимките там, много хубави станаха PartyЛошото е тази година, че сме на работа тогава и затова не можем да идем. Но открих център Патета - имат парти за най малките и май там ще идем, нищо друго подходящо не открих.

# 9
  • Мнения: 472
По принцип във всички детски клубове организират коледни купони с групи и на доста дати. Има и със свободен прием, но е с предварително записване. Трябва да се обадите по телефона.  Hug

# 10
  • Мнения: 7 947
Да, така е, но за нашата възраст не е особено подходящо куклен театър един час и раздаване на шоколадчета LaughingА основно това предлагат в парти центровете. Не виждам обаче как Яни ще седне мирен и ще гледа представление толкова време - та ние и за 5 мин не се задържаме на едно място...Затова въпроса ми е дали сте попаднали на нещо подходящо за 1.5 год възраст? Нещо с песнички, игри и забава, не толкова статично като театър например.

# 11
  • Мнения: 47 981
миналата година в халите и скай сити имаше дядо коледа, който раздаваше подаръчета донесени от родителите без театър, ако това искате?

# 12
  • Мнения: 129
В мола на бул."Ал. Стамболийски" имало дядо Коледа и къща с елени, децата можели да влизат в къщата

# 13
  • Мнения: 7 947
Благодаря на всички, но може би не съм била ясна - търсиме си Коледно тържество, забава, както искате го наречете, нещо подобно на тези в детските градини и ясли! Иначе Дядовци - бол, навсякъде вече ги има, но ми се иска нещо приятно и забавно за детенце. В интерес на истината ние вече се записахме - в парти център Смехорани - коледно тържество с Дядо Коледа, Снежатка, песнички и...2 часа забава, надявам се.Мога да дам координатите, ако някои от вас се заинтересува. Но това е единственото, което намерих да е подходящо за мъничета - до 3, 4 годинки. Laughing

# 14
  • Мнения: 2 142
На 20 в Пигис хаус, щяло да има Коледно тържество с Дядо Коледа< Снежанка и джуджета, но не зная подробности  Grinning

# 15
В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не правете КОЛЕДНО ПАРТИ в ОСТРОВА НА СЪКРОВИщАТА!!!! Такъв рекет не сте сънували! Направихме там купон на децата от  класа на сина ми. Предварително платихме капаро и се договорихме за куверт на дете 15 лв, който не включва почерпка на децата. Накрая, когато трябваше да платим цялата сума, се оказа, че те ПО ПОГРЕШКА са дали на децата почерпка и ни изнудиха да я платим, т.е. още по 2 лв. на дете.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е как така ще плащате вината е тяхна.  Tired

# 17
  • Мнения: 7 947
Да споделя как мина - отвратително!!! По-лоша организация не бях виждала!!! Децата се бутаха едно друго и си скачаха буквално върху главите в детския кът, родителите блъскаха децата, просто нямам думи да опиша! Една тясна стаичка с 30 деца и родители, абе... SickСнежанка беше в синя рокля и самата се представи, че всъщност била фея...направи някъв куклен театър - смесица от 10 приказки и герои, от което дори аз нищо не разбрах...Стаята беше тъмна и снимките станаха отвратителни, абе повече никога в СМЕХОРАНИ Naughty Добре че малчо не му пукаше и обикаляше да се закача с всички Wink

Общи условия

Активация на акаунт