И с вас ли е така?

  • 8 448
  • 127
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 750
newsm78 Хм, уж ви е скучно, уж сте отегчени, пък пак във форума. Не мога да ви разбера. На мен пък ми е интересно.Няма да издам тайната.
Е де да съм мА жена,като децата спат..мъж ми е на работа,гувернантката си тръгна....сготвено е,чисто...ко да прая!Да си бъркам в носа ли?Или да разглеждам снимки от младините си и да плача за отминалата красота!
Разбира се,че ще съм тук...след два часа като децата скокнат и мъж ми си дойде....няма съм тук....
Абе ко ти се обеснявам що съм тук....Интересно и било тук,нямала да издаде тайната....Е,па тя една тайнааа...Интересно е на простите!Туй тайна ли е!? Mr. Green

# 31
  • Мнения: 750
Май е добре да си кажем кой какво търси у форума.  Аз например влизам тук (в клюкарника) единствено да разтоварвам. Изключително малко са темите, в които съм сериозна. И хич не очаквам някой да ме кара да си чопля мозъчето.  Чопля го където требе  Laughing.
Ама МинзУ,ти имаш ли нещо за чоплене бре рожбе? Whistling
И сега,като влезе в Клюто,разтовари ли се? Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 070
Интересно е, че има новаци, които влизат с гръм и трясък  и не им пука. Има такива, които си чета с удоволствие. Ето сега и Джане ме забавлява...
На мен ми мина тоя скучния период сякаш.

# 33
  • Мнения: 985
Интересно е на простите!Туй тайна ли е!? Mr. Green

Ти ся проста ли ма нарече? А? Сега ще те прокълна да ти излезе брадавица на носа и да видиш тогава. Амаха! hahaha
Ела у Филибето да ти споделя мойта тайна...ти, междупрочИм, щеше да ме учиш що е то шопинг. Помня аз, помняяяяяяяяяяяяяя!

# 34
  • Мнения: 750
Интересно е на простите!Туй тайна ли е!? Mr. Green

Ти ся проста ли ма нарече? А? Сега ще те прокълна да ти излезе брадавица на носа и да видиш тогава. Амаха! hahaha
Ела у Филибето да ти споделя мойта тайна...ти, междупрочИм, щеше да ме учиш що е то шопинг. Помня аз, помняяяяяяяяяяяяяя!
Оу ма...ко са впрягаш...нИ си проста,споко!Умно си ми ти,умнооооо... Flutter
Ти ли си дето,незнаеш що е то шопинГ? Mr. GreenЩе те научи кака,нИбой сА! Flutter
И много помниш ти мари...излезе умно детИ! Peace

# 35
  • Мнения: 985
Цитат
.....детИ! Peace

Ох, сега бързам и нямам време да се разсърдя. Утре от 11 часа почвам, обаче. Peace

 (Излизайки си мисля- детИ шъ ми вика- ни си види бялото около устата...тук мислите прекъсват, защото....)

# 36
  • Мнения: 3 405
Пусках и аз някога подобна тема. 
Период от форумския ти живот е, ще ти мине Grinning

# 37
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Напоследък все по рядко влизам, а в клюкарника почти ме няма. Има определени теми, които си следя и не ми е скучно никак даже. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 6 155
....Има ли личности тук които въпреки и да не харесвате кой знае колко,все пак ви липсват когато ги няма!Усещате ли липсата им когато спрат да пускат теми...
Ако питаш дали си ни липсвала - на мен НЕ.  Mr. Green

Случва ли ви се напоследък да влезнете във форума...и да няма какво да напишете...да загубите интереса бързо?
Случва се.

# 39
  • Мнения: 2 013
Мда... все по-малко май стоя във форума. Трудно си намирам интересна тема.

Абе, няма ли да има номинации за най-готина и най-тъпа тема?

# 40
  • Мнения: 3 405
Абе, няма ли да има номинации за най-готина и най-тъпа тема?

Би трябвало да има. Да каже Биби. Или Лео.

# 41
  • Мнения: 9 865
...
Абе, няма ли да има номинации за най-готина и най-тъпа тема?

Е па нали имаше...
На мен ми е все едно, никой не ми липсва, интересно ми е ако се заформи някакъв разумен спор в някоя тема, но обикновено не се получава. Освен това се чувствам удобно незабележима.

# 42
  • Мнения: 11 747
Всъщност тук разсъжденията само за Клюкарника ли са или за целия форум?
Ако е за целия форум, хич не ми е скучен, има много интересни теми!
Ако е само за Клюкарника - сега е Коледа, време за благотворителност!

# 43
  • Мнения: 677
Бет, аз те следя, мноо ясно. Под крилото си ми. Или си забравила?

# 44
  • Мнения: 2 013
...
Абе, няма ли да има номинации за най-готина и най-тъпа тема?

Е па нали имаше...
На мен ми е все едно, никой не ми липсва, интересно ми е ако се заформи някакъв разумен спор в някоя тема, но обикновено не се получава. Освен това се чувствам удобно незабележима.

Как съм пропуснала newsm78
Иначе гласувах май навсякъде, без да се разписвам

Общи условия

Активация на акаунт