Някой правил ли е спагети с майонеза?

  • 6 879
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Аз напоследък си правя спагети със заквасена сметана, която само прибавям към спагетите и разбърквам, но добавям и малко лют червен пипер или чили сос, защото много обичам лютичко Mr. Green

# 16
  • Мнения: 243
Ще ти кажа аз как ги правя:
В една купа разбърквам: майонеза, яйце, сирене, кашкавал, бучка масло, 2-3 лъжици кисело мляко. Когато извадя спагетите от водата още горещи ги разбъркам със сместа. Става разкошно!
Правя го дори като имам и червен сос.

Mama E  -яйцето сурово ли остава или варено?


И аз това се зачудих  newsm78, но предполагам, че е варено

# 17
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Аз правя майонезен сос като смесвам майонезата с 4 лъж. кисело мляко, чесън и чер пипер. Става бял сос като в ресторант.
И аз по същия начин. А като го няма мъжо и сме само с дъщерята, та не трябва да правя някакви изкилифенчени сосове, си ядем спагетите с майонеза, кетчуп и сирене. Много бързо, лесно и вкусно!

# 18
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Да докладвам - направих си ги  Grinning Сложих майонеза, кетчуп, кашкавал, сирене и шунка. На мен и на детето ни харесаха, обаче мъжът ми нещо не ги одобри, но защото не обича много майонеза. Нищо, важното е че аз си хапнах  Grinning

# 19
  • София
  • Мнения: 346
Виждам,че вече си ги направила,но все пак ще кажа и моят начин.Аз понякога правя спагетите+всички продукти за руска салата/може с пуш. пиле или риба,а и със всякакъв колбас/,без картофите разбира се Simple Smile.Стават чудни!Понякога вместо спагети слагам макарони и сервирам като салата!

# 20
  • Варна
  • Мнения: 672
Според мен не е въобще странно спагети с майонеза. Правила съм и не е лошо. Но мисля, че на макароните повече върви майонезата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт