За имената на кучките!

  • 6 033
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • España
  • Мнения: 342
Имали сме една Сара и две Мери-та.

# 46
  • София
  • Мнения: 6 549
моят старец Sad е Скоти Пипън - тибетски териер, див като колибарски петел  Laughing.

# 47
  • Мнения: 6 164
Ласи се казваше бялото ми синеоко коли Wink - не го измислих аз, така си ми я донесоха! Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 172
От ученичка мечтаех за куче Биби. Сега го имам - лигава чихуа хуа.

# 49
  • Мнения: 6 039
Багира се казва

# 50
  • Мнения: 3 760
Кучките ми бяха Рита, Алис, Нера, Елза, Севда и Айла. Кучовците бяха повече, за котките и останалите да не говорим...
Иначе рядко чужда кучка се е намесвала в живота ми, но имаше и такива  Wink

# 51
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Имала съм само кралски пудели и сиамски котки. Кучетата бяха Чочо, Бети, Линда, а котките майка ми ги кръщаваше, повечето бяха Сузана, както и последната, която е при нея.

# 52
  • Мнения: 766
Клио ( не като Рено, а като музата )

# 53
  • Мнения: 385
Ние сме гледали повече мъжки кучета, всъщност само едно едно беше женско. Кръщавани са по азбучен ред - Арина, Бари, Вик, Гари, Дари, после са две котета - Емил и Жоро. Последното куче беше Лъки, той почина преди близо две години.

# 54
  • Мнения: 698
А за котараци да споделим може ли?
Всъщност аз и кучета съм имала, но като дете: едно коли (Люк) и един кокер (Блеки). Котараците ми са сиамски (Робин Худ) и купен за бирмански, ама май пак сиамски (Мачо Пичо Simple Smile - от Мачу Пикчу)  Grinning

# 55
  • Мнения: 4 841
Никога не съм гледала женски кучета. Само мъжки. Но майка ми гледа в продължение на 10 години една невероятна красавица - Венера, беше много умно и деликатно коли.

# 56
  • Мнения: 289
Женско куче не съм имала ама да споделя:
Като малка имахме немска овчарка - Цезар... но той нещо се изгуби и взехме ново - отново Цезар...
Имала съм и двама котараци (не по едно и също време) и двамата бяха Томи...
Миналата година подарих на баба ми коте и го кръстих Шу (голям напредък, внесох малко разнообразие в имената)..  Hug

Иначе все още не съм срещала кучка на име Теодора  Grinning

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 85
Имах женски питбул - Рита и наистина доооста риташе. Mr. Green Докато заспиваше си опъваше задните крака и така ме сритваше всяка вечер, че  ooooh! ... но иначе беше мнооого мила  Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 4 965
Кучетата ни са Барон и ЛиЖко Laughing. Ама живеят на вилата - Барон е страхотно куче /много е умен и красив/, а Лижко е най-глупавото куче на света Crazy.
Имаме и един Котьо /ама не е куче, де - то е ясно и по името/.

Едно време гледах котки - Мук, Марина и Мърка.
Сега вкъщи си гледаме само една Голди /златна рибка/.

# 59
  • Мнения: 89
Хмм...  newsm78 и моите все са били мъжки! Grinning кучето ми се казва Бойко  hahaha (защото е от котилото на бат Бойко и човека който ни го подари се казва така),а котарака  newsm78 Фори (фори светулката) мн си го обичам бял,синеок турски ангорец  hug

Общи условия

Активация на акаунт