Набор 2001 (6)

  • 12 983
  • 309
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 842
Нашето фирмено парти е на 21.12, а на мъжа ми партито е на 28.12 (те го правят с половинките), та сега съм на вълна тоалети и  прически  pletka  А време нямам никакво да търся тоалет, защото с малкия сме като скачени съдове и няма как да го оставя за повече от 2-3 часа  Crazy Мисля да отида  на  "Произведено в България" в НДК и там каквото харесам, това ще е.
Днес този работен ден ми дойде екстра, защото баткото го изпратих по живо по здраво на детска и отпрашвам към Джъмбо да донапазарувам за Коледа.

# 31
  • Мнения: 3 886
...............
, утре баткото ни е на пробен изпит и на детски купон по случай Коледа.
кАКЪВ Е ТОЗИ ИЗПИТ ЗА МАЛКИ ДЕЦА?????????

# 32
  • София
  • Мнения: 39 739
Моята щерка е с вирусна ангина Sad Имаме изписан антибиотик, но е в краен случай. Дано не стигне до него.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 610
И Роско нощеска и сутринта беше с 39,5 Cry много е отпаднал,но освен Т,му няма нищо друго newsm78 ,дано само бебчо не го лепне,че ако и той ми вдигне такива Т  #Crazy ще се свърша.
Док не каза нищо специално изписа ни Gripex(нещо от  рода на фервекса,но на табл.)

# 34
  • Мнения: 7 263
...............
, утре баткото ни е на пробен изпит и на детски купон по случай Коледа.
кАКЪВ Е ТОЗИ ИЗПИТ ЗА МАЛКИ ДЕЦА?????????

Орхидея нашия батко не е малък - 4-ти клас е. Ходи на курсове по математика и там има пробни изпити два -три пъти за срока на обучение. Изпита е по желание, но аз държа да ходи веднъж за да видим къде са пропуските и втори път по-важното за мен е за да знае че изпита не нещо страшно и че не трябва да се притеснява, когато е на изпит.

# 35
  • Мнения: 695
В понеделник Дидко има голямо тържество в детската градина. Ще изнасят представление с народни обичаи-Бъдни вечер,Коледа и Васильов ден.В промеждутъка между Коледата и Васильов ден за 4-5 мин.  ще се украсяват сурвачките заедно с родителите. Ако станат снимките ще ви постна някоя.

# 36
  • Мнения: 3 271
Много болести, ей! И моят син е от вторник у дома, уж нищо особено, но всекид ден вдига поне по веднъж 39 и не е ясно точно какво е. Преди малко правихме пълна кръвна картина и т.н. и там няма нищо обезпокоително. Дано успее да отиде на коледното тържество все пак

Да се оправят всички дечица, че аман, само за болести чета напоследък Sad

# 37
  • София
  • Мнения: 39 739
Аз си мислех, че е от храна. От време на време Дияна като хапне нещо и си раздразва стомаха и става ужасТ. Последният път беше изяла една кутия Тофифи Simple Smile И обикновено я оставям на картофи и ориз. Сега обаче май не е само това.
Но я подгонил глада милата. хапна малко пилешка супа и пиле с ориз. Опекла съм картофи в микровълновата, и тя от време на време само казва "Мамо отивам да хапна едно картофче" Simple Smile

# 38
  • Мнения: 3 886
Ох и малката нещо ми се е разхихала дано не е сериозно до сега не ми е боледувала никога дано и сега и се размине #Crazy

# 39
  • Мнения: 80
Пожелавам на болните дечица да оздравяват бързо - нали и Евгени го тръшна грипа, но толкова висока температура не е имал. Нашето детско фирмено парти беше на 12.12. Децата изкараха много весело - слава богу моето живна поне за това парти. На 19.12 имат и в градината.

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 16:12 от IlianaK

# 40
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Привет и от мен. Ние снощи с мъжо бяхме на неговото фирмено парти. А децата утре са на Патиланци - пак от неговата фирма. В градината тържеството е в понеделник - казала съм дотогава трябва да се задържат здрави, че Тошко вечерта е и на зъболекар

# 41
  • София
  • Мнения: 39 739
Съпругът ми най-сетне хвана учителката от градината, върнал я от улицата, и взел подаръка на Дияна. Тя е щастлива, радвам се, че успяхме да я зарадваме. Даже нарисува 1вата си рисунка на новия статив Simple Smile

# 42
  • Мнения: 3 886
Съпругът ми най-сетне хвана учителката от градината, върнал я от улицата, и взел подаръка на Дияна. Тя е щастлива, радвам се, че успяхме да я зарадваме. Даже нарисува 1вата си рисунка на новия статив Simple Smile
как я е върнал нещо не разбирам??

# 43
  • София
  • Мнения: 39 739
Ами учителката си била тръгнала, но се върнала да даде подаръка на дребната.

# 44
  • Мнения: 3 886
Ами учителката си била тръгнала, но се върнала да даде подаръка на дребната.
Искаш да кажеш че е забравила подаръка и се е върнала ли Shocked Shocked

Общи условия

Активация на акаунт