За секса с бременна жена

  • 60 080
  • 144
  •   1
Отговори

Анкета

Как се промени желанието за секс по време на бременност при вашата жена/при вас...?

Опции:

  • Мнения: 85
Момчета - айде за нещо дето наистина много ни интересува.
 Секса с бременна жена - всичките ми приятели като разбраха, че приятелката ми е бременна, взеха да ме бъзикат, че ставали много палави. Това беше вярно, ама за бившата ми жена - от първия до последния месец. Сегашното - обратното - то си личи че гледа да ми угоди, ама няма мерак и това си е. Дали пък са толкова различни жените, дали много тежко работи и се уморява / то си е така / или ще дойдат и по-добри времена. А относно външния вид - мене си ме кефи и с корем и си ми действа Mr. Green

# 1
  • Мнения: 141
въпросът само към мом4етата ли е?

# 2
  • Мнения: 85
въпросът само към мом4етата ли е?
Разбира се че не - а и те чай не ми оБръщат внимание Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2
С първото когато беше бременна не й пукаше и се сексихме когато падне... обаче с второто се измъчих тотално... даже започнах да кръшкам.
така , че и да не ти пуска - ноу важно. Ще издаяниш още няколко месеца. Имам приятел който казва: разни жени - разни идиотки"  Laughing Не , че ти го препоръчвам да го приемеш като мото , а само го добавям като обяснение за ситуацията. В смисъл , че...всякакви ги има - едни се кефят на секса , а други го използват само за размножаване!  Peace

# 4
  • Мнения: 141
въпросът само към мом4етата ли е?
Разбира се че не - а и те чай не ми оБръщат внимание Mr. Green
Тогава нека съм първата жена,която е отговорила.На мен ли4но бременността ми се отразява най-ве4е в непрекъснато сексуално желание.Може би е от пренатрупалите се хормони,може пък и да е от това,4е по4ти по нищо не ми ли4и,4е съм в 8 мес./даже и корема ми не е сякаш достатъ4но голям/-незнам.Знам само,4е сексуалните ми изживявания сега са на недостижимо ниво в сравнение с преди.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
С първото когато беше бременна не й пукаше и се сексихме когато падне... обаче с второто се измъчих тотално... даже започнах да кръшкам.
така , че и да не ти пуска - ноу важно. Ще издаяниш още няколко месеца. Имам приятел който казва: разни жени - разни идиотки"  Laughing Не , че ти го препоръчвам да го приемеш като мото , а само го добавям като обяснение за ситуацията. В смисъл , че...всякакви ги има - едни се кефят на секса , а други го използват само за размножаване!  Peace

Е,браво - ами ако не се е чувствала добре жена ти ?Всяка бременност е различна.Много ви е лесно да кръшкате  за най-малкото ooooh!

По прнцип е нормално желанието да се увеличава ,но има много фактори като страх,неразположение и дори неудобство от промененото ти тяло ,които  спират жените.

При мен лично най-голяма желание имаше в средните месеци.

# 6
  • Мнения: 14
I az imah jelanie po vreme na cialata bremennost.Ne krashkaite maje-v kashti imate palavi i krasivi jeni.Predrazpolojete gi i shte vidite kakvo imate.Pomislete kak.Shte usaznaete 4e do vaz spi edna tigrica,koiato 4aka samo da ia predrazpolojite i da vi pokaje na kakvo e sposobna.Vinagi ima nachin vie triabva samo da go namerite.




Ekcnpec: Моля, пишете на кирилица...!

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 20:11 от Ekcnpec

# 7
  • Мнения: 200
хубав татко
Цитат
Имам приятел който казва: разни жени - разни идиотки"
твоя приятел е напред с материала очевидно #Cussing out

# 8
  • Мнения: 274
При мен пък беше различно при двете бременности - по време на първата не можех да търпя присъствието на мъж около себе си, камо ли по-близък контакт "от трети вид". А с втората..... smile3508 само дебнех половинката като разгонена котка. Да, ама......той си умираше от страх да не повредим бебето...и си ходех незадоволена. Тъй че разни мъже - разни "разбирачи". Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами те са ти го казали преди мен-при всяка жена е различно. По време на моята бременност, направо се чувствах нимфоманка! Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 7 723
Аз не исках....ама `Ич!....и двата пъти....    33uu

# 11
  • Мнения: 85
I az imah jelanie po vreme na cialata bremennost.Ne krashkaite maje-v kashti imate palavi i krasivi jeni.Predrazpolojete gi i shte vidite kakvo imate.Pomislete kak.Shte usaznaete 4e do vaz spi edna tigrica,koiato 4aka samo da ia predrazpolojite i da vi pokaje na kakvo e sposobna.Vinagi ima nachin vie triabva samo da go namerite.

И през акъла не ми идва да кръшна - ама то е отскоро  Laughing
То така е - искаш ли - няма - като не искаш - много палави стават жените и т.н. Нали сме различни - затова се обичаме Mr. Green

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 00:47 от Ekcnpec

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мен много ме гонеше хормона, направо страхотия. Моят мъж пък го беше страх. И аз си ходех незадоволена #Crazy

# 13
  • Мнения: 22 343
На мен нито за миг не ми намаля желанието по време на бременността. ) Поддържахме си същите сексуални контакти както и преди. След раждането същата работа. )))

# 14
  • Мнения: 179
Е,да се разпиша и аз   Embarassedпрез цялата си бременност съм имала невероятно желание за секс,но мъжът ми го беше страх и така си останах 9м неудоволетворена  Close,така че може да се обобщи "разни хора-разни идиоти" Wink

Общи условия

Активация на акаунт