Имам дрехи които искам да даря!

  • 760
  • 5
  •   1
Отговори
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
Имам дрехи които вече не ми стават. Бих искала да ги даря. Става въпрос за блузки с къс и дълъг ръкав, потници, пуловери, дънки и анцузи. Дрехите са за по-големи деца в смисъл не са бебешки по скоро от 12 г нагоре. Направо в някой дом ли трябва да ги оставя или има пунктове за събиране и преразпределение. Също така прочетох някъде, че всички дрехи който се даряват за домовете трябва да са носени на химическо и да се издаде сертификат за това, така ли е?
Извинявам се ако темата е обсъждана но нямам много време да чета назад.
Мерси предварително!

# 1
  • Мнения: 3 248
Здравейте!
Единствено условие за дрешките, които ще дарите е да бъдат чисти, запазени и здрави. Не е задължително да са минали през химическо чистене, ако не е необходимо. Сертификат не изискваме. Пунктове за събиране също нямаме. От кой квартал сте?!

# 2
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Имам дрехи които вече не ми стават. Бих искала да ги даря. Става въпрос за блузки с къс и дълъг ръкав, потници, пуловери, дънки и анцузи. Дрехите са за по-големи деца в смисъл не са бебешки по скоро от 12 г нагоре. Направо в някой дом ли трябва да ги оставя или има пунктове за събиране и преразпределение. Също така прочетох някъде, че всички дрехи който се даряват за домовете трябва да са носени на химическо и да се издаде сертификат за това, така ли е?
Извинявам се ако темата е обсъждана но нямам много време да чета назад.
Мерси предварително!

На химическо чистене, чак не е нужно  Mr. Green  и никакъв сертификат не е нужен.   bouquet
Препоръчително е дрехите да са изпрани и разпределени по възрасти, ако са много.
Ето тази тема е точно за това, как, къде и какво да дарим. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233674.0
Ако искаш да ги оставиш в склад на ДБМ, ще те помоля да ги задържиш до след празниците и тогава да се свържеш с някого от първа стр. на темата на Движение на Българските майки или можеш да видиш списъка с домовете и да ги пратиш по пощата.

  bouquet
  bouquet

# 3
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
Хладилника

# 4
  • Мнения: 3 248

Охо, колко си ми близко. Аз съм в Драгалевци. Моля те, пиши ми на лични къде си по-точно. Бих могла утре в късните следобедни часове да мина да ги взема. Ако не - другата седмица, защото през уикенда ни е базара. Peace

# 5
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793

Охо, колко си ми близко. Аз съм в Драгалевци. Моля те, пиши ми на лични къде си по-точно. Бих могла утре в късните следобедни часове да мина да ги взема. Ако не - другата седмица, защото през уикенда ни е базара. Peace

OK

Общи условия

Активация на акаунт