май прекалявам с киселото

  • 1 309
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 54
Oткакто съм бременна не мога да се наситя на кисело,кис.краставички салата от маруля с доста оцет вътре и подчти спрях да ям сладко.Киселото вредно ли е  newsm78 или не

# 1
# 2
  • Мнения: 728
Ми киселото само по себе си не е, но на мене ми казаха да не прекалявам с оцета и солта.
Иначе и аз се тъпчех от началото с кисели краставички, бях си внушила че ако ги ям  няма да ми се гади. Blush

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Не е вредно Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Не е вредно, организма си знае от какво има нужда, хапвай си спокойно. Само оцетът да не е все пак на гладно.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 585
Не е вредно.
И аз хапвах доста кисело докато бях бременна. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 496
Чак вредно не е, но солта в киселите краставички може да ти създаде проблеми-задържане на вода, подуване на глезените и ръцете... Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 753
незнам дали е вредно, но и аз бях така, даже имах и друг 'фетиш' - ядях по 4-6 грейпфрута на ден, сега не съм ги близнала, но тогава.... имаше хора които ми казваха че прекалявам с тях, но тогава по време на бременността ми страшно много ми бяха вкусни...
по мое мнение щом твоят организъм ти подсказва че ти се яде кисело, защо не?!!....леко бременеене Hug

# 8
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Не е вредно , аз също ям много кисели краставички Wink

# 9
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не е вредно.Хапвай си от всичко,което ти се иска.

# 10
  • Мнения: 141
Oткакто съм бременна не мога да се наситя на кисело,кис.краставички салата от маруля с доста оцет вътре и подчти спрях да ям сладко.Киселото вредно ли е  newsm78 или не
Няма повод за притеснение.Преди да забременея незнаех вкуса на киселото,но за сметка на това пък без слади4ко не оставах.Когато забременях си вкиселих живота за ве4ни времена-да видиш как по средата на лятото си правех кис.зеле,защото нямаше по магазините.А сладко-по4ти не искам да видя.Луда работа-това бременните не са нормални хора.Така 4е яж си и да не ти дреме.

# 11
  • Мнения: 5 401
Щом ти се яде кисело, наблягай си на воля на него!  Peace

Аз по принцип си падам по шоколадените глезотии, но по време на бременността въобще не ми се и поглеждаше нищо сладко. Като родих отново си върнах старите вкусови предпочитания, а сега се насилвам да се боря с тях!  ooooh!

Леко бременеене и здраво бебче!   bouquet

# 12
  • Мнения: 4 621
Не е вредно. Яж си на воля Peace

# 13
  • Мнения: 2 131
Чак вредно не е, но солта в киселите краставички може да ти създаде проблеми-задържане на вода, подуване на глезените и ръцете... Rolling Eyes
Точно така, аз като имах отоци лекарката ми каза да не ям солено.

# 14
  • Мнения: 1 440
Аз така като теб се наситих на киселото,че след това дълго време не понасях нищо такова!Хапвай си!

Общи условия

Активация на акаунт