Някой гледа ли Скандално?

  • 1 589
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Харесва ли ви новото сериалче? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 233
Гледам го, да. Не е лошо. Simple Smile

# 2
  • софия
  • Мнения: 9
допада ми."Приятелката" е доста добра в тази роля .

# 3
допада ми."Приятелката" е доста добра в тази роля .
[/quot

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 01:55 от @}:sUnNily:{@

# 4
Наистина е много добра.

# 5
  • Мнения: 98
Гледам ! Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 4 509
И аз го гледам, но нещо още не може да ме спечели. Следя го де.

# 7
  • Мнения: 98
аз снощи го загледах по сериозно и ми харесва , но ми е трудно да възприема Моника  Laughing в друга роля , а не в приятелската , нещо много сериозна ми идва  newsm78

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Гледам и все още се питам къде му е смисълът; какъв е замисълът?

# 9
  • Мнения: 776
И аз го гледам, макар и не редовно. Става сериалчето, но не е нещо особено. Куца му нещо, но не мога да определя какво Mr. Green Може би сценаристите е трябвало да наблегнат повече на плюсовете на "папарашката скандална истина", ако има такива, защото когато нещата се разглеждат от една страна, никога не е обективно!

# 10
  • UK
  • Мнения: 3 959
Бих го гледала, но времето е неудобно.

# 11
  • Мнения: 4 841
Нещо определено ми убягва замисъла. След снощната серия пък съвсем... Май няма да го гледам повече, не обичам да гледам филм и вместо да се наслаждавам, да търся смисъл... Явно е с твърде  "висок наратив" за моите скромни възможности  Blush

# 12
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Гледам - харесва ми  Wink

# 13
  • Мнения: 6 441
Гледам го.И на мен ми харесва,но в петъчната серия това с бащата не го разбрах,но може би ще се изясни по-нататък.А на Къртни играе страхотно,въпреки че ми е трудно да я възприема така Sunglasses А "Приятели" -обожавам го този сериал!Вечни завинаги!  Laughing

# 14
  • Мнения: 4 509
А какво "с бащата" в петъчната серия, че не можах да гледам?  Blush

# 15
  • софия
  • Мнения: 9
аз пьк друго не разбрах-защо Хоут поврьщаше червеи, след преяждане сьс суши?изключително гадна сцена,отдавна минала,де 

# 16
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Гледам го.Много ми харесва.
Това днес последна серия ли беше?

# 17
  • Мнения: 3 410
И аз не разбрах-сега и двете и умряха? И това ли беше края? Егати и краткия сериал.....

Общи условия

Активация на акаунт