Ефекта на Одорекс спря , моляяя помогнете.

  • 13 957
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Преди 2 месеца си купих Одорекс  и най-накрая се избавих от досадните водопади и мокри петна под мишниците ( поне бяха без каквато и да е миризма ) , но мокротата ми създаваше тотаааален дискомфорт. Действието му беше мигновено  , бях повече от възхитена , направо станах др човек . Сега обаче ефекта отслабна...почва пак да ми е мокро  Confused Моля ви , кажете ми нещо по-силно от него... и въобще каквато рецепта знаете , ще бъда изключително признателна на всяка. Нямате представа какво е докато стигнеш до работа вече да ти е мокро Sad  Но разни от сорта на rexona , lady spieedstik , vichy и тн и тн... не ми действат ни най-малко , единствено Одорекс ме спаси , но уви! Моля ви , помогнете. Hug

# 1
  • Мнения: 1 666
А ти само с първата терапия от три нощи ли остана? Защото след това се прави поддържаща ва всеки две седмици за по една вечер...

# 2
  • Мнения: 24
нееее , 2 месеца съм го ползвала по график както си трябва , дори по-често.

# 3
  • Мнения: 1 666
Ооо.... ами тогава незнам какво да те посъветвам  newsm78

# 4
  • DE
  • Мнения: 967
Вуйна ми навремето си триеше всяка сутрин мишниците със сода. Ама не знам дали това ще ти помогне!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 209
Чувала съм, че този проблем се оправя с ботокс, но нямам познат, който да е пробвал. Почти сигурна съм, че се прави и в България, но трябва да е при дерматолог и в нормална болница. Поразпитай.

# 6
  • Мнения: 3 830
Говорила ли си с лекар по въпроса? newsm78

# 7
  • Мнения: 24
Говорила съм  ,да.. , всичко излезе ,че ми е наред здравословно. За ботокса знам дори къде го правят , някъде бях чела , но мнооого скъпо  Shocked Ще обиколя пак аптеките , на Графа бях мернала някакъв stop sweat  и дочух ,че бил силен...да видим Sad

# 8
  • София
  • Мнения: 1 914
Направи почивка и после пак с Одорекс.  Thinking

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
Направи почивка и после пак с Одорекс.  Thinking

Точно така. И при мен така се получи, след почивката обаче пак си действа.

И след почивката прави по-рядко серии от по 3 нощи.

# 10
  • Мнения: 24
A kolko vreme tazi pochivka da e ??? ujas... a dokato trae pochivkata pak shte me sram da se dvija svobodno...zaradi tupite mokri petna... ujasno  e Crossing Arms 
p.s sorry za latinizata..niama fonetika tuka , ne sum si v nas Sad

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
Аз па що си мисля,че е вредно да се ползва непрекъснато,то тва да не се потиш там не е май нормално тва newsm78.

# 12
  • Мнения: 10 758
Ох, аз си взех Одорекс за мишници и за крака.Ползвах го три дни и после спрях ooooh!
Май трябва пак да го почна.Ама пак ли да е с тридневката newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 1 914
3 дни е само в началото. После по веднъж, на 10 дни или по- малко, колкото прецените, но не пак 3 дни.  Naughty

# 14
  • Мнения: 10 758
3 дни е само в началото. После по веднъж, на 10 дни или по- малко, колкото прецените, но не пак 3 дни.  Naughty
ама аз тези 3 дни ги минах преди няколко месеца.или няма значение newsm78

Общи условия

Активация на акаунт