Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте, може ли да ми кажете след като са те поръсили в къщи със сол без да разбереш и ти си се пипнал по задната част на  бедрото какъв е според този метод пола на детето, защото съм чувала за него но незнам точно кое какво значи, и знаетели други такива начини за определяне на пола преди да ти е казано от гинеколога. newsm78

# 1
  • Мнения: 636
Здравейте, може ли да ми кажете след като са те поръсили в къщи със сол без да разбереш и ти си се пипнал по задната част на  бедрото какъв е според този метод пола на детето, защото съм чувала за него но незнам точно кое какво значи, и знаетели други такива начини за определяне на пола преди да ти е казано от гинеколога. newsm78

 #Crazy #Crazy #Crazy

# 2
  • Мнения: 353
Ако се пипнеш по носа- момче и ако се пипнеш по устата - момиче
Аз така съм чувала и познава.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 514
Аз,знам само един начин -отивам на гинеколог и той ме гледа на УЗ и излизам с прогноза за пола Peace

# 4
  • Добрич
  • Мнения: 757
 
Здравейте, може ли да ми кажете след като са те поръсили в къщи със сол без да разбереш и ти си се пипнал по задната част на  бедрото какъв е според този метод пола на детето, защото съм чувала за него но незнам точно кое какво значи, и знаетели други такива начини за определяне на пола преди да ти е казано от гинеколога. newsm78
  Joy   hahaha  Като родиш ще разбереш. Аз се пипнах по устата, но не ми позна  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 1 529
Ако се пипнеш по носа- момче и ако се пипнеш по устата - момиче
Аз така съм чувала и познава.
Това е по скоро фолклор.Някой застава зад бъдещата майка и без тя да го очаква я поръсва със сол.Ако си докосне носа е момче иначе момиче.За мен е забавна игра. Някога нямаше ехографи. И жените така са се забавлявали.За едни е било вярно,за други не.  smile3503

# 6
  • Мнения: 4 496

Днес за втори път отговарям така...
Ако беше вярно това със солта аз трябваше да имам три момичета. Crazy

# 7
  • Мнения: 27 524

Днес за втори път отговарям така...

И аз за втори път след теб така -  Joy

# 8
  • Мнения: 2 197
И ти се пипна по задната част на бедрото? Ау, май на кокошче отива...
 Joy

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Не вярвай на такива бабини деветини.  Naughty
Видеозона най-познава  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 3 064
За едни е било вярно,за други не.  smile3503[/color]

Да, 50/50 - като всички подобни методи hahaha Но пък е забавно, както и смятането по таблици.

# 11
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Аз,знам само един начин -отивам на гинеколог и той ме гледа на УЗ и излизам с прогноза за пола Peace
И ти се пипна по задната част на бедрото? Ау, май на кокошче отива...
 Joy
Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 1 479
Такива глупости и на мен са ми прилагани.Аз се доверих на намазване с гел и 3D ехограф!

# 13
  • Мнения: 2 960
Здравейте, може ли да ми кажете след като са те поръсили в къщи със сол без да разбереш и ти си се пипнал по задната част на  бедрото какъв е според този метод пола на детето, защото съм чувала за него но незнам точно кое какво значи, и знаетели други такива начини за определяне на пола преди да ти е казано от гинеколога. newsm78
#Crazy излислици-премислици...а бЕгай при доФтора и не се пали по такшва простотии..левята част на бедрото ,дясната на ръката..дрън -дрън ...ама големи бълвочи #2gunfire #2gunfire

# 14
  • плевен
  • Мнения: 133
най сигурниат начин е видеозон

# 15
  • Мнения: 1 440
Ей,добре че се появяват такива теми от време на време,че и аз да се посмея! Joy

# 16
  • Мнения: X
Нищо вярно няма в тоя метод, не се връзвай на простотии.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 524
Оставете хората да се забавляват, авторката не пита вярно или не.
Сигурна съм, че всички знаем за 3Д видеозоните, но забавлението от поръсването със сол си има своя чар.
По въпроса - точно както са ти казали, ако се пипне по устата или брадичката - момиче, ако нацели носа- момче. Всички останали части на тялото не се броят.

# 18
  • Мнения: 1 674
най сигурниат начин е видеозон
Peaceи чичо доктор ще ти каже

# 19
  • Мнения: 719
Ако се пипнеш по носа- момче и ако се пипнеш по устата - момиче
Аз така съм чувала и познава.

Точно така. Peace

# 20
# 21
  • Мнения: 8 242
Яко!
Макар че на мен ми го приложиха без да знам и казаха МОМЧЕ.. Ама не помня де съм се пипала..
Въпреки че всички видеозони трвърдяха, че ще е мома.. Дори в деня преди да родя беше момиче 300%  Laughing
Ей го на, пръкна се с пишле  Mr. Green

Нали не вярваш на това  Wink Все пак е 50/50 да познаят  Crazy

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955

Днес за втори път отговарям така...

И аз за втори път след теб така -  Joy
hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy

пълни глупости са това според мен ooooh!

# 23
  • Мнения: 1 197
на мен маика ми ми го приложи тоя метод и позна а гинеколога ми не,не знам принципно не вярвам на такива бабини дивитини може би е въпрос на съвпадение

# 24
  • Мнения: 3 376
На мен свекърва ми ми го приложи  Joy
Каза ми след като го е направила,поръсила ми малко сол на главата и аз се почасах по носа после и тя каза-момче.

Малко тъпо ми стана като го направи,стори ми се нелепо,ама после погледнах от веселата му страна  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 14 486
аз пък си пипнах цялото лице, досега не са ми казвали да са близнаци Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 39 744
Трябва да питам мама защо не ме е ръсвала със сол Simple Smile
Аз залагам на гинеколог и видеозон.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 182
Сол ли?
Според мен по-точно се познава с кориандър и пипер  Joy

# 28
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Сол ли?
Според мен по-точно се познава с кориандър и пипер  Joy

Грешиш. Чубрицата познава най- много.

# 29
  • Мнения: 817
И аз съм чувала за този"метод".Може да са глупости,но пък е забавно.Мен никой не ме поръси,а щеше да ми е интересно дали ще ми познае Laughing

# 30
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ако се пипнеш по носа- момче и ако се пипнеш по устата - момиче
Аз така съм чувала и познава.

И аз така съм чувала, но за мен са бабини деветини

# 31
  • Мнения: 4 555
Колко неща научава човек от този форум, ей  Joy

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Ако се пипнеш по носа- момче и ако се пипнеш по устата - момиче
Аз така съм чувала и познава.

И мен така ме тестваха,  и се хванах за носа, но си имам момиченце, така че напълно мога да опровергая тази измислица  Peace

# 33
  • Мнения: 19 289


Днес за втори път отговарям така...


 Joy
познава се и чрез хвърляне на боб

# 34
# 35
  • Мнения: 891
Пълни измислици са това  Peace
И аз се пипнах по носа, а имам момиченце.

# 36
  • Мнения: 503
Не вярвай на това.
Мен свекито ме беше поръсила и се хванах за брадичката,
а син ми се роди като слънце! Simple Smile
Сега пак ми пророкуваха ,че ще е момиче,но...
мъжка мама отвсякъде ще съм Laughing

# 37
# 38
  • Мнения: 351
Ако се пипнеш по носа- момче и ако се пипнеш по устата - момиче
Аз така съм чувала и познава.
Е на мен ми позна!Пипнах се по носа Laughing

# 39
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И ти се пипна по задната част на бедрото? Ау, май на кокошче отива...
 Joy


 rotfImbo

# 40
  • Мнения: 417
И на мен ми го приложиха обаче не познаха.

# 41
  • Мнения: 6 274
Аз,знам само един начин -отивам на гинеколог и той ме гледа на УЗ и излизам с прогноза за пола Peace
Аха , освен в случаите , когато и той не познава . Ето ви мен за пример : до 7 - мия мес. - момиче . И изведнъж в 8 - мия - а, момче . Бе докторе , викам , нали момиче беше  doh?! Може да е било , ама сега е момче .... smile3532

# 42
  • Мнения: 135
 
Здравейте, може ли да ми кажете след като са те поръсили в къщи със сол без да разбереш и ти си се пипнал по задната част на  бедрото какъв е според този метод пола на детето, защото съм чувала за него но незнам точно кое какво значи, и знаетели други такива начини за определяне на пола преди да ти е казано от гинеколога. newsm78
  Joy   hahaha  Като родиш ще разбереш. Аз се пипнах по устата, но не ми позна  Mr. Green
и на мен ми го направиха не е верно това.

# 43
  • Мнения: 127
 smile3506 за кво ли си давах парите за видеозон  Whistling

# 44
  • Мнения: 4 451
Това са поредните бабини девитини. Laughing Помня, че и на мен ми го приложиха, разбира се без да се усетя. Родата отсече, че ще е момче, родих си красиво момиченце. hahaha

# 45
  • Мнения: 28
Аз по принцип не вярвам на такива бабини работи,но намен  като бях бременна ми сложиха сол на главата без да знам и се пипнах по носа което означава момче и момче си имам но колко е вярно не се знае.

# 46
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Ако се пипнеш по носа- момче и ако се пипнеш по устата - момиче
Аз така съм чувала и познава.
и аз така знам-и двата пъти се хванах за носа още преди да е казала гинеколожката ми се бебчетата ми са от мъжки пол.

# 47
  • Мнения: 2 960
 Shocked ало -ало  помощ ...тази тема  още върви #2gunfire да не повярва човек....абе хора какви ги ръсите тук #Crazy ако пипнеш тук и тук...това са върховни тъпотии бе, няма нищо вярно в това.......... hahaha  ако поръся със захар кво ще стане ....а ако захарта е кафява ,а не бяла......... hahaha мулатче или квартеронка ли ще родя  newsm78 кой ще отговори на този мой жизнено важен въпрос Mr. Green ХААААААА още малко и видеозоните  Ша вземат да фалират ...а кой ще  Money на доФторите да казват кво ще е чАдото.........ама отдавна не се бях смяла от сърце на такава темичка Rolling Eyes забавна-супер забавна тема... #Crazy.ще я следя с ООООгромен интерес  Peace

# 48
  • Мнения: 514
мене също ме поръсиха със сол и се хванах за носа а се роди момиче!

# 49
  • София
  • Мнения: 1 603
Е, то не бяха куршуми, осоляване и какви ли не чудеса, а сега и това... при това от млади и грамотни жени ползващи интернет  coolcool rotfImbo

# 50
  • Мнения: 6 617
Туй на бъзик ми прилича , а ако не е горката авторка какви проблеми има. Mr. Green

# 51
  • Мнения: 2 746
ей че забавно!  Laughing

# 52
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Абе хора, в кой век живеете  #Crazy

# 53
  • Мнения: 14 486
Е, то не бяха куршуми, осоляване и какви ли не чудеса, а сега и това... при това от млади и грамотни жени ползващи интернет  coolcool rotfImbo

кой е грамотен е спорен въпрос...и ползването на интернет само показва, че някой е чел последната си книга в прогимназията, ама това е друга тема.
на всички би трябвало да им е ясно, че това е някакво поверие, с което хората са се опитвали да познаят пола като не е имало ехографи, и е пределно ясно, че сега е само за забавление

# 54
  • Мнения: 3 591
Значи изкъпваше се, избръсваш се, посоляваш се със солчица и хубаво я втриваш, после с малко олио и червен пипер - размазваш добре навсякъде да има - после в тавата и покриваш с фолио. Пече се на 200 градуса, 2 часа. След изпичане фолиото се маха да хване коричка. Сервира се в варени картофи и прясна салата. Whistling Whistling Whistling Whistling

# 55
  • Мнения: 2 960
Е, то не бяха куршуми, осоляване и какви ли не чудеса, а сега и това... при това от млади и грамотни жени ползващи интернет  coolcool rotfImbo

кой е грамотен е спорен въпрос...и ползването на интернет само показва, че някой е чел последната си книга в прогимназията, ама това е друга тема.
на всички би трябвало да им е ясно, че това е някакво поверие, с което хората са се опитвали да познаят пола като не е имало ехографи, и е пределно ясно, че сега е само за забавление


 Rolling Eyes то е ясно ,че е пределно ясно  Peace
            ама от смях се навряхме на тясно  rotfImao
          за поверие става  дума
           ама  то замъгли ни се ума
           пишете  и питате за забавление
           ама темата ни хвърли в изумление
           и изпаднахме във  лекичко втрещение #Crazy
сега сериозно.... newsm10 всеки има право да типа каквото си ще и да търси отговори на това ,което го вълнува. Да се коментира грамотност и неграмотност е повече от некоректно. Просто всеки в определен момент дали на шега , за забавление  или просто ей така ...се е обръщал към такива hahaha"методи на диагностика" ,но защо пък не.... newsm78 живеем в свободни времена ..всеки може спокойно да изразява мнение ,да става или за смях или да буди възхищение.....това е положението Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 431
А ако се хванеш за гъза какво е? Близнаци  newsm78 може би

# 57
  • Мнения: 14 486
А ако се хванеш за гъза какво е? Близнаци  newsm78 може би


не, близнаци е ако се хванеш за ушите

# 58
  • Мнения: 2 960
А ако се хванеш за гъза какво е? Близнаци  newsm78 може би

 smile3532 хааааааааа   ами как ще определиш кое ще е женско и кое мъжко....... newsm78 хмммммммм .трудна работа.. #Crazy .така не става много ясно какъв ще е полът  hahaha на  дето се вика

# 59
  • Мнения: 117
Хехехе аз научих за този научен метод не от друг, а от гинеколожката си...  Joy Казва ми тя, че бебето ще е момче, аз най-спокойно й отговарям - да, знам. Тя -  Shocked "От къде, казва, със сол ли те поръсиха?" И беше мой ред  Shocked Та ми обяснява жената методиката със видозона в ръка..  Mr. Green

# 60
  • Мнения: 1 733
И ти се пипна по задната част на бедрото? Ау, май на кокошче отива...
 Joy
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 61
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Супер сте. Joy

# 62
  • Мнения: 472
Хи хи хи. Моята майка също ми го била направила този номер със солта без да разбера и сега трябваше според нея да имам момче, ама не ...Имам си момиченце. Май бабите си намират развлечение така  Crazy

# 63
  • Мнения: 4 447
Ако се пипнеш по носа- момче и ако се пипнеш по устата - момиче
Аз така съм чувала и познава.

Да, и на майка ми майката - баба ми прилагала този метод, все се чешела майка ми по носа, но съм се родила аз. Докато бях бременна баба ми ми правеше същия номер, пипала съм се по устата - родих момче - е, май е на опаки това врачуване  Crazy

# 64
  • Мнения: 97
При мен явно е било съвпадение, веднага съм се пипнала за носа и имам момче, а лекарите до 7-мия месец казваха момиче   Laughing

# 65
  • Мнения: 92
Мъжът ми каза,че онзи ден и мен свекито ме е ръсила със сол/не съм и разбрала/,но аз не сам се хванала никъде докато сме били у тях,а мъжо е забравил да ме наблюдава след това Laughing

# 66
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 hahaha

Общи условия

Активация на акаунт