Не харесва новия Аптамил Имунофортис

  • 1 849
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Здравейте мамчета от тази смяна от Аптамил на Аптамил имунофортис пак ни се объркаха нещата малкия е капризничък не харесва кое да е Ам както и останалите бебета предполагам Simple Smile
Обаче сега от една седмица вече сме на новия аптамил 1-ца и малкия не иска да го яде яде съвсем малко като го вкуси и започва да го плюе а преди това стария апрамил си го харесваше много сега едвам изябда 80 мл. на 4 часа гладен е обаче не иска новия аптамил и това е Sad
На някоя от вас случвало ли се е такова нещо? Моля ви дайте ми съвет?

# 1
  • Мнения: 814
Нямам идея колко пъти си сменяла млеката, нямам идея и какъв е вкусът на новия Аптамил Имунофортис. Синът ми пиеше от стария Аптамил преди да излезе новото мляко Лактана БИО и беше намалил доста количеството (но ние бяхме по-големи). Когато започнах с Лактана отново увеличи дозата и още си го пие вечер с кеф (на 1, 9 г.) Това което ме беше впечатлило е че има вкус и мирис на истинско мляко. Можеш да пробваш с това АМ, ако си решила да сменяш млеката  Peace
   

# 2
  • Мнения: 4 784
Слава Богу безпроблемно преминахме от Аптамил 2 на Аптамил Имунофортис 2  Peace

# 3
  • Мнения: 521
Пил е Фризолак една част от времето смесен с Фризовом , Нутрилон Комфорт и след това Аптамил
преди да сменя млякото на Аптамил мислех да взема Лактана Био но се спрях на Аптамил и не съжалявах но сега вече почти не иска да яде Sad

# 4
  • Мнения: 106
Че е гаден, спор няма, и на мен не ми харесва - ами пробвай милумил или аптамил комфорт (нали са от същата група) - а ако детето е на повече от 4 мес, все още в метро има от старите 2 и 3.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 693
Ние много повръщаме от новия,давах му 3 дни и спрях защото намерих от стария,но след 3 дни няма да имам вече от него и не знам какво да взема SadНие сме освен капризни и с повръщане което лекуваме сега с някакви прахчета и запек и се обърках яко ooooh! Confused     

# 6
  • Мнения: 521
Ох ужас мамчета с тези млека се побърках тотално сега му взех Милумил май повече го харесва обаче днес имаше запек напъваше се и изака топчица с извинение Simple Smile и сега незнам какво да правя то няма вече с какво да го сменя това мляко Sad

# 7
  • София
  • Мнения: 5 693
Aз ще опитам пак с новия и ако една седмица след приемането му не му понася ще го сменя но нямам идея с какво!

# 8
  • Мнения: 71
Здравейте, имам въпрос.
Тази сутрин отворих новия Аптамил 1. До сега бяхме на стария. Обаче в новата кутия нямаше мерителна лъжица (нова запечатана кутия). Предполагам, че е случайно. И понеже стария Аптамил 1 беше гранулиран, а новия - не. Можете ли да ми кажете дали лъжицата е същата като на стария?
Много ще съм благодарна на отговора.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 693
MDimitrova,лъжичката при новия е по малка,ако имаш от Милумил става Peace една и съща е!

# 10
  • Мнения: 71
нямам  Sad
имам от кутия на НАН . Дали става?

# 11
  • София
  • Мнения: 5 693
Да,една жълтае  мисля ,че става но погледни все пак грамажа на НАН лъжичката и тази на Аптамила дали са еднакви ако не намериш пиши ми и ще се опитам да намеря някъде в къщи имах кутия НАН!

Сега погледнах на кутията на НАН- лъжичка 4,37мг.
                                 Аптамил новия-                 4,6 мг.   

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 20:01 от Димяни

# 12
  • Мнения: 71
Благодаря.
Видях старата - 5.1 гр. И го сметнах - 3.6 лъжици.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 693
На моя нан е по малка,то все различни неща!  ooooh!

# 14
  • Мнения: 756
не мога да разбера защо сменяте и смесвате млеката по този начин - бихте ли ми казали защо
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт