защо не съм нормална?

  • 12 097
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 589
Бамби03,
до известна степен беше към теб, защото ги написа ти и ми прозвучаха като извинение за връзката му. Жена му била с еди-какви си недостатъци или дефекти, та затова си е хванал младо гадже. Със същия успех можеше да ги напише която и да е млада жена, забъркала се в кашата. Много често подобни думи звучат като балсам за душата на любовниците, защото това ги успокоява - вината е в жена му, защото вече не става и едновременно с това се създава впечатление в собственото превъзходство. И това е един от най-често използваните трикове от застаряващите мъже и е по-скоро жалко и тъжно, че номерът работи.
С думите си не целя да обидя никого - най-малко теб.

напълно съм съгласна с теб Peace.Но при мен слу4ая не е така.Тази бившата с която живееше не му е жена а тя е пре4ината да се раздели с жена му.Аз лично от него до сега една лоша дума за жена му не съм 4ула.казва тя е майка на децата ми и то4ка.Това което сподели с мен е 4е беше подпинал(това не го оправдава разбира се) а аз бях доста досадна и любопитна защо са се раделили.Той не е 4овек който ще говори и злепоставя хората с които е бил.Мрази лъжата а аз знам как да из4опля да ми се каже това което ме интересува.Не го защитавам за това 4е дори на пияно ми го каза.а и  това 4удо беше 4удо на 4удесата.Тя за тези години нямаше една приятелка,нямаше с кой едно кафе да изпие.Познаваш ли хора които се интересуват само от свойте си интереси и не им дреме за човека до тях.Е като млади е лицемерила и е минавал номера.Но най голямата глешка на жените е че на определена възраст си казват"Е ве4е ми е вързан ,стар няма къде да ходи,и ве4е той не съществува за тях.Там да подпира дивана и да седи в къщи"От тук по4ват проблемите .не забравяйте 4е мъжете са едни деца които ве4но искат да бъдат галени и хвалени.А точно тогава всяка се затваря в 4ерупката си и гледа за децата за внуците и някак мъжа и остава назаден план. newsm78

# 286
  • София
  • Мнения: 62 595
Така си е.

# 287
  • Мнения: 1 103
Май найстина ти има нещо.Че няма ли някои по младичък замисли се  newsm78.

# 288
  • Мнения: 1 186
Честно казано те съжалявам защото е кофти това положение.... ама все пак ти си си го избрала Peace И според мен тази връзка е напълно безмисленна Crossing Arms....
1-во-той е женен с едно голямо Ж, което моменталически те изтласква на 2-ро място,за което съм почти сигурна че една жена Не желае Peace

2-ро-ти си с 20 години по млада #Crazy....та това е доста скъпа,като за пример веднага ти давам моята разлика с баща ми която е толкова...изобщо къде ви е допирната точка...на теб ти се живее а на него му се иска някой да му сипва ракийцата Mr. Green(така де,не слагам всички под общ знаменател)

3-то-ти ще искаш да имате деца един ден щом толкова се обичате, а той вече може да гледа внуци Peace..и ако случайно имате дете-на бала на детето ви той ще е вече един дядка Shocked

4-то-ами скъпа ти неможе да искаш да ти бъде верен,защото той вече е зает Stop Laughing....и в играта ТИ си втората а жена му е номер 1,независимо че любимия ти казва за брака си-"Аз не го консумирам" Peace

И все пак това е моето мнение по въпросите ти но живота си е твой и ти си решаваш Peace....

Последна редакция: пт, 21 дек 2007, 09:07 от Mimi_Teneva

Общи условия

Активация на акаунт