Карловското/Сопотското/ коледарче сладко ще празнува с мама,татко

  • 7 972
  • 271
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 146
Здравейте.
Здравейте.
Докато се обърна и вие нова тема сте почнали. Ще се радвам да ни впишете, моят малчуган се казва Николай и е роден на 12.06.07.
Микки, мога да ти дам няколко идеи, но кажи девер ти новодомци ли ще са или не.
Готово Peace,само дай и твоите данни за да те впиша
Само ми кажи какво точно ти трябва.
Сънчо, давай бързо идеите, новодомци ще са! Laughing
Микки, всичко зависи от отва какви пари сте приготвили, но общо взето имаш голям избор щом ще са новодомци. Сестра ми, например на мен ми подариха сервиз чинии, но нашето не беше точно годеж. Има много хубави комплекти прибори за храна - цената зависи от това от колко части са. Ако сте приготвили повече пари можете да им вземете например микровълнова, комбайн, прахосмукачка... Въобще каквото ти трябва на теб в домакинството и на тях ще им е от полза. Понеже има шанс да са се разбрали с останалата рода, кой какво ще подарява, може и да ги попитате, за да не се повтарят подаръците, но все пак това не е сватба така че си прецени. Дано съм ти била полезна.

# 46
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Слънчо, разбрахме се снощи най-накрая-микровеле ще е Grinning Ама то на момичето техните направо изкупили всичките ни идеи. Аз започнах от спално бельо, през чинии, тенджери, тигани, вилици, лъжици, кафемашина.  Мерси все пак за идеите Grinning
А за данните-аз нали толкова теми бях отговорник първа страница Mr. Green да ти кажа-рождена дата, твоята + истинското ти име. Разбира се, ако имаш желание. Може да остане само на бебока данните Grinning

Тутти, сори, виноват EmbarassedВчера се видяхме и да забравя да честитя РД на кака Рени Embarassed Много, много весела и безгрижно детство, здраве и нови покорени върхове в трудната наука на Буквара и Читанката Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 3 360
.....................

Тутти, сори, виноват Embarassed..................

Няма нищо,днес ще изкупиш граха си в "Нико"-то  Joy Hug

# 48
  • на пистата
  • Мнения: 5 827

Няма нищо,днес ще изкупиш граха си в "Нико"-то  Joy Hug
аз отивам да се контя Joyда облека ли роклята от аватара ми newsm78

# 49
  • Мнения: 3 360

Няма нищо,днес ще изкупиш граха си в "Нико"-то  Joy Hug
аз отивам да се контя Joyда облека ли роклята от аватара ми newsm78


  4470

# 50
  • Мнения: 458
А за данните-аз нали толкова теми бях отговорник първа страница Mr. Green да ти кажа
Що бях бе Микки,споко не съм ти иззела тази чест Peace,това че съм го направила веднъж/както ти и писах на чата/не значи че ще го направя пак Wink.Както и там ти казах чисто любопитство и да се пробвам.А и мисля никъде не е казано че само един може да пуска теми /било ти ,аз или някой друг- да не изброявам по именно/.
Така че спокс ,просто женско любопитство Hug Flutter
Тути честита ти рожденика на патерица Blush.да ти е жива ,здрава и много да те слуша  bouquet

# 51
  • Мнения: 143
Тутти, честита ти рожденничка! Simple Smile Нека Рени бъде здраво и лъчезарно дете, да носи на всички ви! Hug

# 52
  • Мнения: 143
много радост!!!  Flutter

# 53
  • Мнения: 844
Честит рожден ден на Рени, с пожелания за много здраве и щастливо детство!
 newsm59

# 54
  • Мнения: 42
да се запиша  и аз във вашата темичка Wink
и имам един  въпрос към по-скоро раждалите мами в карлово.има ли добър неонатолог в  нашето родилно (знам,че има време ама да съм  наясно)

# 55
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
да се запиша  и аз във вашата темичка Wink
и имам един  въпрос към по-скоро раждалите мами в карлово.има ли добър неонатолог в  нашето родилно (знам,че има време ама да съм  наясно)
има,маринова и тя е най-добрата Peace

# 56
  • Мнения: 10
как мина партито? а и да ви питам вярват ли вашите деца в дядо коледа?малкия снощи гледа "договор за дядо коледа" и беше много впечатлен. така зяпаше Shocked  поддържате ли "заблудата",щото на мен понякога ми върши работа ,но като разбере нали ще ме пита що съм лъгала направо

# 57
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
как мина партито? а и да ви питам вярват ли вашите деца в дядо коледа?малкия снощи гледа "договор за дядо коледа" и беше много впечатлен. така зяпаше Shocked  поддържате ли "заблудата",щото на мен понякога ми върши работа ,но като разбере нали ще ме пита що съм лъгала направо
а бе да ти кажа,макар,че снощи моя си намери подаръка продължава да вярва,вика ми то вие купувате подаръците и ги давате на дядо коледа да ги носи hahaha
срещата мина много добре,микки ще разказва,ти как си как е из чужбинско

# 58
Zdraveite i ot men mamita. kak izkarahte na partito?

# 59
  • Мнения: 10
ти как си как е из чужбинско
Sick  броим с малкия колко остава до февруари...ходи ми се на кръчма ...не знам що първо тва ми доиде на акъла ама и мн други работи ми се правят и ядът. аз си мисля че моя чочко доста време ще вярва щото си е един такъв отвеян и се заплесва по нереалности...водолей е. не знам дали е от зодията ама ми идва странен понякога.в никото ли бяхте.това пицарията зад данъчното ли беше

Общи условия

Активация на акаунт