Norge 16- норвежката дружина в очакване на новата година

  • 9 362
  • 277
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 977
Ей, винце, запали и мен... Страхотни красоти показваш. За съжаление неприложими за .бг.

Аз още не съм украсила, че нали се преместихме при свеки и ни е малко тесничко...
Но ако искате мога да ви покааж украсата ,о от минали години...

# 46
  • България
  • Мнения: 1 090
Добър ви ден Grinning

Абе какви са тез красоти,и аз искам такава украса Crossing Arms
То у нас ве4е няма място за нас от nisser,моите двама са луди на тази тема ,само в тоалетната нямаме о6те ooooh!ина4е малко  ки4 става у нас Grinning,то не са звезди,не са ефекти,и понеже са толкова много ,после ме мързи да ги прибирам по кутиите,затова отлагам максимално Mr. Green
А за елхата,вие не си ли поливате елхата,на6ата няма и една паднала игла,преди не знаех за този номер ,но е много хитро,има поставки за поливане Peace
redwine,абе много мъгливо у на6 Тролхеим днес,така не е било никога Shocked,да внимава6 кат кара6 колата до работа,еи..моите взеха автобуса и отидоха да се подстригват в центъра.
Днес пак ли сте ангели? Joy Joy Joy
Ох,оба4е в какви теми се разписва6,redwine, Joy,аз нИ смея да влизам там :oops

4естит рожден ден на Макси newsm38 Tada,да е много здрав и 6тастлив  bouquet

http://interiordec.about.com/cs/tabletoparticles3/l/blcmaspr002.htm,

ето линк с украса за маса Peace

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 18:20 от norah

# 47
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Норче, кажи мимоле те, нещо повече за тези поставки за поливане, че на мен пък остави игличките, но миналата година ми се вкисна елхата. Голяма смрад. Sick

# 48
  • Мнения: 3 674
Ей, винце, запали и мен... Страхотни красоти показваш. За съжаление неприложими за .бг.

Аз още не съм украсила, че нали се преместихме при свеки и ни е малко тесничко...
Но ако искате мога да ви покааж украсата ,о от минали години...

Momi4eta lognah se ot rabotata, imam pausa 10minutna...  Mr. Green NO  njqma kirilica... Sick Taka 4e 6te vi izmu4a malko...Sorry!!! Praynig

mishelle...razbira se mila ,pokazwai snimki s ukrasata si.... Hug Hug Hug

Kwo hubawo mi wikate samo .. "vince".. Heart Eyes Super nik si imam... Joy

nor4e...s kakwo poliwa6b elhata be darling...kazwai tainata  Blush  I az iskam   Rolling Eyes  Uhhh daaaa  ugasna maglaaa dnes... Shocked Pusnah wsi4ki wuzmogni farove  na kolata... Rolling Eyes Da me vigdat otdale4e i da se pazjat ot men... Joy Joy Joy

A za temite deto se razpiswam..ha ha... Joy Joy Joy  Az sum po  sveta i u nas... Hug jurkam se i se buzikam,na 6ega razbira se...  ooooh! Ti za6to ne smee6 da se razpiswa6 tam... newsm78 Da ne bi da te napadat li... Joy Neka si napadat be... Hug

# 49
  • Мнения: 3 674
4ao...pauzata mi swur6i.... #Cussing out

# 50
  • България
  • Мнения: 1 090
Ааа,винце,браво 4е се логна  bouquet,имах такова предусе6тане аз,4е няма да издържи6 до 22.00,много готино така,4е имате нет там Hug,ех таз Икеа ,бе Laughing

Ами тези поставки за елха ги има в Plantasjen,струват някъде окло 100 крони...елхата се подрязва леко отдолу и се прави с не6то остро дупка в стъблото,така 4е да поема вода,после с три винта елхата се закрепва на стоиката и всеки ден на6ата изпива по 2 леики вода Peace
Първия ден пие много,и преди да я закрепим я оставяме на хладно да се аклиматизира,така като я поливаме издържа  много,може и до пролетта,няма проблем,опитаите и вие,такава гениална идея не знаех ,4е има преди да доида тук Peace

ето примерно,казва се juletrefot :

http://www.shoporama.no/produkt.php?product=476

но това е дизаинерски,на6ата е обикновена от 99 крони маи newsm78


Аа,ето имате ги в Икеа дори bowuu

http://www.ikea.com/no/no/catalog/products/60124738  за без пари Laughing

Някои пита тук какво озна4ава "мнорежец" hahaha,ами "норвежец",аз "откраднах" думата от винцето,тя един път се обърка  и написа така и на мен много ми хареса и оттогава я използвам! Laughing

Аз ина4е се мъ4а тук да сканирам снимки,обе6тах на една на6а форумка от темата Grinning да и пратя в4ера ,ама нация техни4еска,и исках да ви покажа моито дети като малък,обле4ен като нисе,ама не ме бива с техниките,а тогава нямахме дигитални апарати Mr. Green

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 19:08 от norah

# 51
  • Мнения: 515
Честит Рожден на Макси! Кой и да си ти Макси, желая ти здраве и усмивки!  Grinning
Аз се сещам за един МаПси, ма той уж беше септемврийче!

Госпожа Винцева, много Ви благодаря за идейките!  Hug
Аз в Бг всяка година си слагам Коледен венец (по американски тертип). Да чукам на дърво, не са ми го свивали още! Обаче тук видях само един хубав и той беше 250 крони. Много ми се видя! Ша търся ако някъде ги дават по 5 крони!  Mr. Green
Утре ще взема да взема вече елха! Днес прелита снежец и леко ми се заражда Коледно настроение!

# 52
  • Мнения: 1 062
честит рожден ден на Макси  ura
Браво на вас, много сте активни smile3501
Marjo, такива венци има в Ниле, а живи има на Сторторвет - около 100-200 крони, ако си спомням правилно. Къде го този снежец? При нас няма Crossing Arms Ние бяхме на гости на свеки малко, там е по студено и има малко снежец, ама и много мъгла.

# 53
  • Мнения: 515
Абе, нашият квартал уж тузарски пък украсата скромна, та скромна! Повечето нямат даже венци. А хазаите една крушка не са сложили,бе! Абе, никакво коледно настроение няма в тоя Тосен!

И във връзка с любимата ми ИКЕА.... На колко време сменят асортимента на Икеа? Сезон? Месец? Седмица? (едва ли) Аз като една типична отчаяна домакиня съм се за тръшкала, ако си купя сега оранжева възглавница, дали пък няма след седмица да пуснат в зелено възглавници!  Grinning Ех, проблеми, проблеми  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 515
Е, Роси ти не надцени  Grinning Все още не го знам Сторторвет   Embarassed
Видях ги тия в Нилето, ма доста грозни ми се видяха  Sad Гледах в брошурата на "Паженгтон"(или както там се казва), че имат щя взема да скоча до там! Вие какво ми препоръчвате естествен или не?

Преди малко гледах снимки от миналата Коледа във Виена, мале какви красоти... Очаквах, че тук ще е още по вълшебно, все пак северните народи се славят с вълшебната си Коледа!

# 55
  • Мнения: 1 062
Да, бе, не съм Laughing С 54 слизаш на Киркеристен, в дясно е , ще го видиш. С 37 слизаш точно там, ако го вземеш в посока Helsfyr
http://trafikanten.no/trafikkinfo/os/2007/osbuss_070430.JPG

# 56
  • Мнения: 3 674
......
И във връзка с любимата ми ИКЕА.... На колко време сменят асортимента на Икеа? Сезон? Месец? Седмица? (едва ли) Аз като една типична отчаяна домакиня съм се за тръшкала, ако си купя сега оранжева възглавница, дали пък няма след седмица да пуснат в зелено възглавници!  Grinning Ех, проблеми, проблеми  Mr. Green

Марйо...кога сменят асортиментите ли... newsm78 Когат си искат... Joy Аз работя там вече една година и не мога да им фана цаката... Mr. Green Иначе за възглавнички оранжеви,зелени,розови....има по всяко време на годината  Grinning

Норче...видях го това чудо за елхата..но при нас вече го няма,  Sad   изкупено е и salgstopet по неизвестни причини... Thinking Но да е жив и здрав Планташен..от там ще купуваме това чудо...Да си жива и здрава за идеята Hug

Марйо...Коледата тук е готина,но това което видях в Щатите миналата година декември..никога няма да го забравя  Crazy Аз пуснах снимки как си украсяват къщите...такова нещо,тоест такива красоти никъде не съм виждала...а па в Норге Ъпсурт. Добре че имат сняг тука, та става като снежна приказка. Това оправя положението... Joy

Мишелка.....чакаме снимки... Hug

Аз много "обича да гледа"  снимки... Grinning


момо  празнува ли празнува днес .... Blush Момоооо....къде си бе душа, как мина празника?  Hug

 А" мнорежците"....  Joy  как бе ..велик лаф...  Mr. Green Сигурно съм била на две ракии като съм го писала... Embarassed


# 57
  • Мнения: 3 674
Ееееей къде сте бре девойки.... newsm78   Ама вие влезнете и драснете по три реда.....и дим да ви няма....  Joy

 А аз тука изписвам по цели фермани... Mr. Green Е ще взема да се откажа значи... newsm78 пиша ли пиша... Rolling Eyes
 Е вие толкоз ли няма како да споделите....я по смело Whistling
Само по два,три реда пишете....не е честно такааа Crossing Arms


# 58
  • Мнения: 200
винце ние бяхме на рож.ден на Макси newsm44 newsm44изкарахме си страхотно Simple SmileМомо благодаря ти  bouquet  bouquet  bouquet

# 59
  • България
  • Мнения: 1 090
Ами едни и съ6ти хора маи пи6ем,я..аз нали късно ставам, до обяд ме няма,утре 6те ставам уж по- рано.С тоз сън съм станала само 48 кг,понеже не остава време да ям,хи4 не е хубаво толкоз слаб да е 4овек ,ама. Sad

Ами за украсите,няма какво да се заблуждаваме,Норге не е върха и там Wink,те в какво ли са върха newsm78..така 4е тук важи принципа каквото сам си направи 4овек,малко като в бг,ако иска6 красива къ6та, трябва да се помъ4и6 сам да си я докара6...изборът е голям,но от 10 години въртят едни и съ6ти 6лагери в украсите,аз затова последните години нямам и мерак да купувам,понеже "няма ни6то ново под слънцето"и 4акам мъжа ми да украси,а тои го прави с голям кеф аз само казвам "браво" накрая Wink Grinning
redwine,дори изяви инициатива да ти купува juletrefot,ако не си намерила.Каза:"Juletrefot?Jaaa,give me 5 minutes and I am back with one" Joy Joy  видя ли сега,само дето мърморя по него  Wink

Марио,ама да ти имам проблема с цветовете на възглавни4ките hahaha Joy Joy

Мен пак ме боли една глава,ужас,не направих ни6то със сканирането,слу4аино и аз не разбрах как стана,успях да сканирам 3 снимки,но 2 от тях станаха 4ерно- бели..та толкоз ми е скопоса на мене ooooh!

Marjo,този филм не е  ли с Робърт Редфорд и Мерил Стриип?,ако е тои,мдааа,и на мен ми е много на сърце,гледала съм го няколко пъти Peace

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 23:28 от norah

Общи условия

Активация на акаунт