Търся велоерометър

  • 2 151
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 113
Здравейте на вас,които търсите велоергометър.Ако някой си търси втора употреба - 170 лв.използван е 5-6-пъти.Пишете.

каква марка е

# 16
  • Габрово
  • Мнения: 94
Аз също мисля да продам моя, тъй като претърпях операция на коляното и сега стои само като закачалка за дрехи. Каран е малко. Подариха ми го за 8 март, а април вече имах проблем с коляното. Не от велоергометъра разбира се. Купен е от Технополис за 310 лв.

# 17
  • Мнения: 50
И аз продавам нашия за 250 лв, марка KETTLER - закупен от METRO / ако някой проявява интерес да пише на лични за да пратя и снимки/   newsm39

# 18
Велоергометъра е SPОRT DEPOT KH - 692,купен е от Технополис за  289.00 лв.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 553
А някой от Варна да продава ?

# 20
Ако някой продава до 150 лв. да ми пише на e-mail: polich2@abv.bg

# 21
Zdrave Darina!Interesuvam se ot Veloergometyra.Kakva marka e.I moje li da mi prati6 snimki na g_ilcheva@abv.bg.

# 22
  • София
  • Мнения: 63
Здравейте! И аз продавам моя, на KETTLER e-  480лв беше нов. Малко е ползван, сега ни служи за закачалка. Ако някой проявява интерес да ми пише на лични. Ако някой е наистина ентусиазиран ви съветвам вземете си тази марка, другите са нестабилни, шумни ,абе с две думи пръчки- качвала съм се във фитнес залите.

# 23
  • Мнения: 912
Търся велоергометър на старо по възможност до 200 лв., но ако някой от вас, който е писал тук и не си е продал още неговия, готова съм да преговаряме! Wink Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт