Отговори
# 15
  • Мнения: 1 052
Аз пък мисля, че не блян те е стиснал в сърдечната област, когато си го видяла, а нараненото ти его, което още не може да прости.
Страдаме повече, когато ние сме нежелание поради две причини, първо защото личната ни драма е огромна и втора, пак заради нараненото ни его, някак си не му е лесно да сме отблъснати.
Това са извадките от моите разсъждения, по случаи сходни с трепване при вида на някой, отдавна зарязал и забравил ни.
Когато го проумях, вече не ме жегва толкова често, но какво да правя, явно съм с огромно его, не мога да го ппотуша съвсем Mr. Green

# 16
  • Мнения: 11 313
Аз пък мисля, че не блян те е стиснал в сърдечната област, когато си го видяла, а нараненото ти его, което още не може да прости.
Страдаме повече, когато ние сме нежелание поради две причини, първо защото личната ни драма е огромна и втора, пак заради нараненото ни его, някак си не му е лесно да сме отблъснати.
Това са извадките от моите разсъждения, по случаи сходни с трепване при вида на някой, отдавна зарязал и забравил ни.
Когато го проумях, вече не ме жегва толкова често, но какво да правя, явно съм с огромно его, не мога да го ппотуша съвсем Mr. Green
Подкрепям казаното от теб.
Времето успява да посмачка малко егото, но... винаги остава леко да нагарча, за обица на ухото.
Да не повтаряме. Wink

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
колкото повече тичаш, толкова повече другият бяга- има нещо вярно..... Rolling Eyes
и точно заради това помниш тези по които ти си бягала, а не тези, които са бягали по теб...... Peace
никой не обича да е отблъснат, особено когато обича..... и точно тогава обичта ни или пък някакво друго чувство ни се засилва....... ooooh!
случвало ми се е преди, но вече за мен няма бивши връзки и мъже....има само един- съпругът ми Heart Eyes, не се сещам за предишните и не ме присвива нищо като ги видя Peace

# 18
  • Мнения: 3 405
Помним заради душевното терзание. Емоциите засилват спомените  Grinning

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 11:48 от Анджелина

# 19
  • Мнения: X
защото смятаме,че естественото състояние е да сме обичани,а когато приемаш нещо за естествено не може да си кой знае колко впечатлен

# 20
  • Мнения: 2 891
Жегването от снимката ще присъства винаги. КОгато си обичал някого, не можеш да спреш да изпитваш чувства към него. Поне така си мисля. Те може да са преминали в омраза, но не изчезват никога.

# 21
  • Мнения: 35 957
защото искаме каквото нямаме

# 22
  • Мнения: 1 895
Защо повече ни вълнува, когато не сме обичани, отколкото когато сме...

Защото сме егоисти! Защото ни е много трудно да приемем, че сме отхвърлени. Защото често пъти искаме неща, които нямаме право да искаме и не на последно място, защото се заблуждаваме, че ако даваме максимума рано или късно ще получим същото в ответ! Ама няма.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 176
Защото не сме получили, това, което искаме, очакваме, заслужаваме, търсим.
Защото нямаше да се научим да плачем.
Защото нямаше да знаем, какво е да сме неоценени, за да се научим да се ценим.
Защото да те обичат, не е като да обичаш ти.

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не знам защо, но повече ценя хората, които ме харесват и обичат.  Flutter Хора с вкус, така да се каже.  Mr. Green Как да не ги уважавам и помня?
 Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 227
Защо повече ни вълнува, когато не сме обичани, отколкото когато сме...

Защото сме егоисти! Защото ни е много трудно да приемем, че сме отхвърлени. Защото често пъти искаме неща, които нямаме право да искаме и не на последно място, защото се заблуждаваме, че ако даваме максимума рано или късно ще получим същото в ответ! Ама няма.

# 26
  • Мнения: 5 103
Аз никога до сега не съм си задавала този въпрос.Но и никога не съм се раздавала повече от другия.
Peace

# 27
  • Мнения: 57
С любовта и обичта е като със здравето и парите- имаш ли ги в достатъчно количество- не ги забелязваш. Не зная защо, но се сетих за онзи рефрен:
Аз търся тебе, ти търсиш друг,
но той търси друга, тя пък търси друг.


Целия текст+песента

# 28
  • Мнения: 210
Защото не сте намерили точния човек... Аз срещнах човек, с когото се вълнуваме от безпределната си обич... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт