Честит МДМДИУУЖ!

  • 2 054
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 911
честит ми празник днес!  Mr. Green

и утре, и вдругиден!!!
и всичките идни дни (или поне повечето, че да имаме база за сравнение  Sunglasses)

весел празник ви желая и така до края - на таз седмица ми е мисълта, щото след Коледа не го броя!
Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 4 458
Ама от къде го измисли това  Joy  Няколко пъти го гледах това заглавие и прескачах. Днес реши х да видя какво пък е това дето не може да се произнесе и ето че било нещо весело  Hug

Честито и от мен на всички класиращи се за празника   bouquet  Mr. Green

А, що се отнася до мотото... върха е! Много ми харесва и аз, със разрешение, ще си го препиша и ще го окача на видно място  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 732
Аз също съм изпуснала купона. ooooh!
Сега се включвам - блузка нова нямам, ама имам нова работа, което по дифолт ще доведе до придобиването на такава... Mr. Green
Красива не се чувствам отдавна, но пък напоследък се чувствам умна. bowuu
Което си е начало де...

# 18
  • Мнения: 2 336
ех, Сабинка виждам светлинка в  твоя тунел!

# 19
  • Мнения: 260
Аз се класирам за този празник:)))

Благодарение на хубавите емоции покрай скъпия свалих за рекорден срок 4-5 кг, достатъчно, за да се чувствам отново хубава жена Flutter А, че съм умна, няма спор, макар че покрай майчинството и това мое качество беше потънало в забрава... Laughing

Обаче, момичета, разводът въпреки всичко си има и добра страна, като всяка промяна - мотивира ни да покажем най-доброто от себе си и да се справим, заради нас самите и децата ни Peace

Тук всички сме МДМДИУУЖ. Така че честит ви празник  bouquet

# 20
  • Мнения: 2 336
Хъни, права си за развода. Аз тръгвам на фитнес от другата седмица, че да изглеждам като хубава развеждаща се жена. Може и прическа нова да си направя.

# 21
  • Мнения: 1 809
Момичета,тепърва ще усетите че един развод може  да има много плюсове PeaceСъдейки по себе си как ми се отрази,промени ми се светоусещането,промени ми се отношението към самата себе си,промени ми се външния вид....всичко и то само към хубаво!така,че горе главите Peace
С една дума всеки ден ще ви е МДМДИУУЖ! Hug

# 22
  • Мнения: 2 274
Почти перфектна...почти...просто няма перфектни жени!  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 336
Не съм тръгнала още на фитнес, макар че вкъщи имам една "гиричка", която вече мина 3-то кг., но си купих жилетчица и се чувствам много хубава.
Айде честит празник на всички тук! newsm44

# 24
  • Мнения: X
Доста шопинг стана тая тема... или такава беше идеята.?
В 'Хубава мама' може би по-удачно ....

# 25
  • Мнения: 9 990
А ако нямаме мъж насреща, който да ни прави М...нещо си там, и нова жилетчица нямаме, и време за фитнес, щото двете деца са малки още-чий ни го вдига и ни кара така да се чувстваме?Що НЕЩО си там трябва да ни кара.АЗ знам, че съм умна и готина.Останалото-кой какво вижда-пука ми на пуканката Laughing  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 732
Що НЕЩО си там трябва да ни кара.АЗ знам, че съм умна и готина.Останалото-кой какво вижда-пука ми на пуканката Laughing  bouquet
Евала! Така и трябва! Peace

Общи условия

Активация на акаунт