"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 2

  • 35 518
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 758
Време е за нова тема Hug
И нека с нея килцата да се топятбързо, лесно и невъзвръщаемо Hug

Ето я старата тема Peace

# 1
  • Мнения: 1 218
Айде честита ни нова темичка  Hug
С нови сили ... смело и инатливо напред    bouquet

Последна редакция: сб, 15 дек 2007, 01:32 от Djindjari

# 2
  • Мнения: 686
Ох , и аз да се оплача-хич не мръдва кантарът.Ама то и тия празници където са се задалииии.Дано поне да не мръдне нагоре, че от Новата година строг режим.
А за сиренето Хелиос вярно ли е че не го препоръчва?Аз съм си вземала и Лайт на Маджаров ама без изкисване не става, едно малко намирисва.

# 3
  • Мнения: 572
Аз това сирене на Маджаров не го харесвам особено - някак ми е странно, но по-ми харесва от Хелиос

# 4
  • Мнения: X
Аз пък какво да кажа, като тук сирена и кашкавали има сигурно хиляди, ама нискомаслени - нет.
Хапвам много рядко, като ако включа сирене или кашкавал, не включвам колонката на мазнините.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 826
И аз си купувам на Маджаров - лайта, ама не съм питала става ли, ям си го.
А шунка или някакво филе дали може?

# 6
  • Мнения: 817
Може ,поне на мен ми е казвал,че може-шунка всякаква ,пъстарма ,филе Елена,сушен бут Хамон/махаш тлъстинките/ и т.н. може................... Peace

# 7
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Позволявам си да се намеся относно обезмасленото сирене, тъй като съм на  режим, в който се хапва от него. В БГ няма друго обезмаслено сирене освен това на Маджаров лайт Hug
Друг е въпроса колко е обезмаслено Joy, но на мен много ми харесва Grinning
Иначе темата ви ми е интересна Peace
А доволни ли сте от резултатите, веднага ли започва свалянето newsm78

# 8
  • Мнения: 13 682
Момичета, обяснете ми какво представляват тези листове, дето само размахвате насам-натам. На лист 1 са изброени трите вида храни  (прот., въгл. и мазн.) в количества за по 1 точка, а на лист 2 - за по 2, така ли!? Че аз нали имам и двете книги, където има изброени подходящите и не храни, обаче са на няколко страници и само ги листя, и ми е неудобно. Та да взема и аз да си направя такива 2 по-пригледни листчета, що ли newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Айде честита ни темичка,аз за една седмица съм само 1 кг надолу,днес си купих кантар и везна най-после. LaughingОбаче днес съм на  гости на сестра ми и ядох руло Стефани,ам да съгреших ама тва имаше тва ядох,бех умрела от глад.

# 10
  • Мнения: 202
Ето ме и мен,и аз да се запиша в новта тема и да пожелая много минусчета на всички:hug:
 Другата седмица съм на контролен да видим какво ще каже Симеонов?!Има някое и друго свалено кило,усещам си по дрехите,но очет ще дам след прегледа.
А и аз от както започнах режима се скъсах да ходя на софри,изкарах 4 рожденни и 2 именни дни,този месец.И няма да ви казвам за какви торти за какво чудо беше...... Embarassed За другите неща удържах фронта ,но за тортата тц....и все пак не се освинвах така,както ако не трябваше да спазвам режима.

# 11
  • Мнения: 819
 Абе чета тук и си мисля-не съм само аз ,дето си провалям режима значи smile3511Егати и празниците, егати и чудесиите. smile3514Край немаха бееее. newsm61А в същност, те тепърва започват.... На Коледа и аз и синковеца сме именници. newsm50 После Новата година ще посрещаме.И като се заредят Ивановден-майка ми.Йордановден-брат ми.И трите ми наследника са рожденици през януари  party023  party023  party023Как да удържа фронта казвайте newsm50
Ни преди ,ни след Нова година има почивка af Banghead
 Иде ми да изчезна от къщи вече smile3535
 
Момичета, обяснете ми какво представляват тези листове, дето само размахвате насам-натам. На лист 1 са изброени трите вида храни  (прот., въгл. и мазн.) в количества за по 1 точка, а на лист 2 - за по 2, така ли!? Че аз нали имам и двете книги, където има изброени подходящите и не храни, обаче са на няколко страници и само ги листя, и ми е неудобно. Та да взема и аз да си направя такива 2 по-пригледни листчета, що ли newsm78
  Птица , на тия листи са ни написани храните ,които може да ядем и количеството им.Като за всяка дама   261uu е индивидуално направен режима.Сметките се правят долу-горе по следния начин-трябва да си измериш обиколките, височината, и теглото.В книгите е описано ,и има дадени таблици ,как да изчислиш крехката си телесна маса.Според нея пък, трябва да пресметнеш дневната си нужда от протеин.Разпределяш го на блокове ,като го комбинираш с въглехидрати и мазнини-има точно определено съотношение,но ме мързи сега да гледам.Та ти си го изчисли и подреди всичко това ,на листи.И сутрин първа закуска-лист1.На обяд-лист 2.Следобедна закуска-лист 1.Вечеря- лист 2 ,а ако си много гладна, и не ти е достатъчно добавяш и лист 1.Преди сън-лист1.Уффф...дано да съм ти полезна,че още спя и не мога да мисля и пиша с ясно съзнание smile3518А да не говоря за изпитото вино снощи... newsm61
 Лист 1-е равен на един блок хранене.
 Лист 2-е равен на два блока хранене.
 Или както аз съм била 72 кг в началото на диетата,доктора е преценил ,че дневната ми нужда от храна е равна на 8 блока.Но ако мноого си гладна спокойно си хапваш нещо от лист 1.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 289
1 кг за седмица ли казах?Не 2 са,2кг и 600гр съм свалила за 1 седмица,при не съвсем строг режим и без везна,незнам добре ли е тва или не,всъщност.Но сега като имам кантар е по лесно да се хвана къде съм се освинила точно.Абе дайте некви рецепти,че мнооо ми е еднообразно менюто нещо. Confused

# 13
  • Мнения: X
Добро утро! Спорна седмица на всички!

Аз с минуси не мога да се похваля, но пък уикенда беше много греховен. Надявам се тая седмица да съм желязна и да устискам без глезотийки.

Карчева, браво на теб!

# 14
  • Мнения: 572
Спорна и от мен на всички!
Аз си съгрешавам всеки ден по малко но досега за 19 дни имам 4.5 кг свалени.. до контролния преглед има още десетина дни и дано сваля поне още 2 кг, че ще е срам Wink
А да попитам някой пие ли някакви витамини от момента, в който е започнал да пази диетка?

Общи условия

Активация на акаунт