Има ли и други нещастници като мене?

  • 5 302
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 641
Ок, нека си говори дивотии колкото иска. Хич и няма да и обръщам внимание, само да, да ,добре. Все пак съм над тези неща Crazy

# 46
  • Мнения: 197
Ох и нашата е рода е така, зимата те идват на гости, щото в провинцията нямало парно и ако ние идем ще мръзнем (не че сме се засилили). Да не говорим , че идват без да се обадят и ако случайно им кажем , че сме заети и имаме работа и ангажименти, отговарят , че това не е оправдание и че сме длъжни да е съобразяваме с тях ShockedАма свекърва ми е малко луда-едно време не пускала съпругът ми да идва у нас, като сядала пред заключената входна врата. Заплашвала е, че като дойде на гости ако не я пуснем ще стои и пред нашата врата. Е как да се оправя с такива хора????Просто не знам, отчаяла съм се и съм спряла да се занимавам с тях, гледам да не ги виждам максимално.

# 47
  • Мнения: 337
отговарят , че това не е оправдание и че сме длъжни да е съобразяваме с тях ShockedАма свекърва ми е малко луда-едно време не пускала съпругът ми да идва у нас, като сядала пред заключената входна врата. Заплашвала е, че като дойде на гости ако не я пуснем ще стои и пред нашата врата.
Божеее box Banghead
  #Crazy #Crazy #Crazy #2gunfire #2gunfire

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЯЗЪК че вече няма войска да ги изчисти такива хора,но ако трябва и наемници ще им пратим. #2gunfire #2gunfire #2gunfire smile3532

# 49
  • Мнения: 49
Възхищавам ви се госпожо zi4e57 на блогоразумието и съобразителността, рядко срещано явление за съжаление. То и ние снахите не сме най-правите много пъти, но като си създаде човек собствено семейство и става чувствителен на тази тема. Започва да си отстоява семейната независимост и често се стига до ВОЙНИ.
Аз за сега реших проблема с гостите си, не че не ги желая, но по едно време и дъх неможех да си поема от посрещане и изпращане и всичко около него. След последнотони гостуване малкия се разболя, аз също - гостуваха ни уж здрави роднити, а се оказаха "леко" хремави и покашлящи. Стиснах зъби и си казах, колкото детето е мое толкова и на мъжа ми и той да им прави забележки за здравето. Оставих всичко в ръцете на мъжа ми, дори и грижите по бебето. За  късмет той беше отпуска. Гостите си заминаха. Мина една седмица и ефекта беше - един съсипан от отпуска мъж, който сам стигна до извода, че човек има нужда от почивка, а не от нонстоп препускане. Сега сам откланя напливите от желаещи да ни гостуват.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 614
epita- Благодаря ти за милите думи .Но войните трябва да ги спира генерала на войската/демек свекито/Щото ако не си пъха носа там където не и е работа всичко това ще е по съвсем друг начин и тези хапливи теми за свекърви и снахи няма да ги има.Преди малко писах в една друга тема дали да се дават внуците на бабите .Там малко съм на позиция дърти.Също така много се ядосвам на  "съкровищата" които постъпват по долен начин.Винаги моите деца сами празнуват кой къде намери за добре ако трябва гледам децата за да празнуват .НО..на другия ден всички са във нас за да си получат подаръците и много е весело.

# 51
  • Мнения: 838
лесно  е,момичета,лесно е да отрежеш натрапниците-просто им казвате на гостите,че точно в този момент не ви е до тях-който иска да се цупи,който иска да се сърди-все пак нали знаете онази приказка:моят дом е моята крепост.
Аз съм израснала в голямо семейство(сам си само в тоалетната  Grinning)и у нас винаги има хора,предпочитам да посрещам вместо да ходя на гости,но не понасям гости,които решават и идват без да се обадят дори,такива като ми звъннат на вратата-влизат пият по кафе и всеки си хваща пътя.Ами така де -у нас да не е крайпътен мотел-решил си и влизаш.И правилото важи за всички.
Все пак едно семейство има нужда и от малко лично пространство.

Общи условия

Активация на акаунт