Гледайте Канал 1 днес

  • 2 657
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Преди няма и час станах свидетел на един грандиозен скандал по "Алабин" с участието на.....линейка, разярени хора и оператор и репортер от Канал1 . Линейката се опитваше да потегли, хората крещяха, някаква руса дама от съседно магазинче, изглежда, крещеше неистово и караше колите да препречват пътя на линейката. Не разбрах защо точно, някакъв човек спомена за паднал на тротоара и изглежда премръзнал клошар. Само че не ми стана ясно дали са отказали да го вземат? В крайна сметка линейката потегли с почти отворена врата , на която някой беше увиснал. Shocked
Интересно "Бърза помощ" какви пак са ги забъркали? newsm78
П.С. Писала съм гледайте в заглавието, понеже....нямам идея кога биха го излъчили това, предполагам, в новините.

# 1
  • София
  • Мнения: 61
Ок, довечера ще гледам...  Peace

# 2
  • Мнения: 649
лелеле ще гледаме и после ще коментираме

# 3
  • Мнения: 5 370
лелеле ще гледаме и после ще коментираме
Само че нямам и идея кога въобще биха го излъчили. newsm78

# 4
  • Мнения: 2 401
Звучи интересно .. тъкмо ми беше доскучало. Дано става дума само за скандал де, да няма пострадали.

# 5
  • Мнения: 5 370
Звучи интересно .. тъкмо ми беше доскучало. Дано става дума само за скандал де, да няма пострадали.
Доколкото схванах, май не са искали да вземат-линейката на Бърза помощ=някакъв клошар. Ама бях на съседния тротоар и не изпитах никакво желание да се присъединя към почти озверелите и крещящи граждани.

# 6
  • Мнения: 516
Няма да гледам.

# 7
  • София
  • Мнения: 11 692
В Дир-а нищо не пише,също и в News.bg

# 8
  • Мнения: 17 407
Сеир ви се гледа, а? И що пък Бързата помощ да ги е забъркала? А затова, че клошарите ги гледат с месеци из отделенията, без документи за самоличност дори, без близките им да се интерсуват..затова що няма репортажи!

# 9
  • Мнения: 524
Сега погледнах в сайта на Канал 1, но все още нищо не пише. Дано да го излъчат в новините.

# 10
  • Мнения: 2 070
Гледайте и новините на БТВ - репортаж на Габи Наплатанова и СНБМ.  Peace

Също така - сега май точно почва много интересен филм на Ирина Недева и Евгения Атанасова по канала.

Все още дават друго, филмът ще е за Една студена кока-кола по времето на Студената война или нещо такова. Интересни соц факти и ей такива щяло да бъде...

# 11
  • Мнения: 5 370
Дадох репортажа в новините. Сега вече трябва да го има и в сайта на БНТ. Накратко-линейка отказва 3 пъти да дойде, за да прибере младеж-клошар, епилептик. Според Гелов-шефа на Бърза Помощ=бил припадал, за да "предизвиква внимание". Не съм специалист и не разбирам, но ми прозвуча.....ужасяващо. Confused

# 12
# 13
  • Мнения: 329
 Shocked Направо нямам думи  Shocked

# 14
  • Мнения: 622
егати... Shocked

Общи условия

Активация на акаунт