Име за момченце

  • 2 782
  • 66
  •   1
Отговори

Анкета

 кое име ви харесва?

Опции:

# 45
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Joseph.

# 46
# 47
# 48
  • Мнения: 6 274
Миличка , аз определено съм фен на "чуждите" имена , но знаеш ли върху какво се замислям  newsm78, преди да дам име на детето си?! Как ще се обръщам към него в моменти на нежност ?! Та в тоя смисъл от изброените именца - аз съм за Джон .Това , обаче си е само мое мнение . А за "българките" хич да не ти пука smile3532!!! newsm10  П.С. И понеже питаш и за други имена моите мушмороци са Джулия и Марчело . Джулия има и мъжки вариант , но ти ще си решиш , аз само подхвърлям . Късмет ти желая!!!

# 49
  • Мнения: 2 677
Първа опция.  Peace

# 50
# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 295
И аз съм за Итън, но ако ще живея в чужбина.
Иначе бих избрала българско име.

# 52
  • Мнения: 71
Всички ми харесват с изключение на Jean, защото ми звучи доста женствено.

# 53
  • Мнения: 472
И на мен от изброените най-много ми допада Итън  Laughing

# 54
# 55
  • София
  • Мнения: 4 294
Джоузеф или Joseph, на галено Джоу или Джо

# 56
  • София
  • Мнения: 43 904
Ethan

# 57
# 58
  • София
  • Мнения: 1 252
Абе хора, всеки път се изумявам на такива теми. Има ли значение какво на мен ми харесва след като детето ще е ваше? Това дето ми харесва съм го дала на сина си.
И в крайна сметка ще седне майката да спори с бащата "Ама Итън е най - предпочитаното име от другите майки във форума, а Джон (дето примерно бащата харесава) събра най-малко гласове - значи синчето ще се казва Итън". Е несериозно и глупаво ми се струва.
Айде със здраве  Peace

# 59
  • Мнения: 1 317
Ами аз тези имена ги свързвам с герои от разни филми.... Embarassed
Гласувах за John, но ми харесва и Joseph; Итън не ме кефи, но това е защото го свързвам с герой от филм, а Джийн за момче ми се струва... че не е готино също.
Ти е питаш за други ама искам да си предложа тези които харесвам, може пък да ти хареса някое: Jason, James. Peace

Общи условия

Активация на акаунт