Помогнете - будим се нощем

  • 433
  • 4
  •   1
Отговори
Еми е на годинка и дасет дни.  Вечер заспива в десет часа, спи спокойно до към два когато почва да шава да мрънка след което се буди и започва да плаче т.е. да се дере.

# 1
  • Мнения: 532
И Вили така,  давам вода ( пие страшно много ) , ама то и аз съм жадна по това време.И след като се уригне заспива пак.

# 2
  • Мнения: 215
Даваш вода /или чай/, гушкаш, приспиваш и така..... При нас този период продължи около 6 месеца, точно в същия час, за който говориш. Търпение...

# 3
  • Мнения: 1 037
Спокойно! Ще мине този период! После пък ще те буди в 3-4 часа да си играете и в 6 часа ще сте готови пак за сън /личен опит/!!!

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: mari0511
Спокойно! Ще мине този период! После пък ще те буди в 3-4 часа да си играете и в 6 часа ще сте готови пак за сън /личен опит/!!!


  Много познато ми звучи  Confused  Не стига, че бебка се буди многократно нощем, а вече няколко пъти в 4 часа се почва една игра... до към 6-6.30 и заспива пак. Да, ама аз давам заето целия ден след това. А периода с нощните събуждания при нас продължава вече повече от 5 месеца и ми идва да се  #2gunfire  понякога.

Общи условия

Активация на акаунт