Водно раждане в клиника Ева-Сливен

  • 3 168
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте, бъдещи и настоящи майчета
Бременна съм в 7 месец и термина ми е на 28.02.От Бургас съм и искам да попитам дали някоя от вас е запозната дали в някъде  в региона предлагат водно раждане и на каква цена. Четох, че водното раждане е по-безболезнено. Моля ви ако някой знае нещо  по въпроса да пише във форума.
 Първо раждане ще ми е и затова съм малко притеснена и обмислям варияти как ще продължи процеса .Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 750
Да ти кажа не съм чувала е България методът да е разпространен, но в Гемания 90% от жените раждат така - много е модерно. А дали е по-безболезнено - едва ли. Simple Smile Първият път изобщо мога да кажа, че не усетих силни болки, съвсем поносими бяха и родих за 30 мин. Не се плаши Simple Smile

# 2
Благодаря ти за  отговора а.velcheva. Ти къде си раждала и как  ако не е тайна? За родилното в Бургас, чух доста лоши работи и съм доста разколебана дали да рискувам тук или в Сливен да отида посред зима.

# 3
  • Мнения: 750
Аз съм от Троян и тук си раждах. Родих естествено, нямах особени проблеми - първият път родих за 30 мин, вторият беше по-екстемнно, но самото раждане траеше точно 10 мин Simple Smile
Иначе съм била в Германия, една приятелка ражда там...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Доколкото знам,в "Ева" Сливен не предлагат водно раждане NaughtyВодно раждане има на едно място в Бг-Майчин дом-София.Аз раждах в Сливен,но в Окръжна.Страшно съм доволна,условията са като в частна болница,имат си ВИП стаи,родилни зали и т.н.Предпочетох Окръжна пред частната,защото ако се получат някакви усложнения с майката или бебето,в частната болница нямат необходимата апаратура и така или иначе пак ги карат в Окръжна.В такива ситуации обаче понякога и секундите са важни,така че изобщо не ми се риксуваше в частна болница,като знам,че нямат всичко необходимо.

# 5
  • Мнения: 2 818
Само да поправя - водното раждане е в 1 АГ, а на в Майчин дом. Мисля, че и в Пловдив има вана - тя ти е по-близко, но не знам подробности. А раждането със сигурност е по-безболезнено и леко.

# 6
  • Мнения: 124
Доколкото знам,в "Ева" Сливен не предлагат водно раждане NaughtyВодно раждане има на едно място в Бг-Майчин дом-София.Аз раждах в Сливен,но в Окръжна.Страшно съм доволна,условията са като в частна болница,имат си ВИП стаи,родилни зали и т.н.Предпочетох Окръжна пред частната,защото ако се получат някакви усложнения с майката или бебето,в частната болница нямат необходимата апаратура и така или иначе пак ги карат в Окръжна.В такива ситуации обаче понякога и секундите са важни,така че изобщо не ми се риксуваше в частна болница,като знам,че нямат всичко необходимо.
Аз родих в Ева ,но детето ми е роди с усложнения,и точно това забавяне по време на транспортирането до окръжна болница в Сливен замалко не му коства живота.Найстина условията в МБАл"Иван Семитлийски",Сливен са много добри.,а и със сигурност ще ти излезе по-евтино от Бургас.

Общи условия

Активация на акаунт