Бебета ЮНИ - 7

  • 12 274
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Здравейте от мен.
 Дари не се тревожи за поддръжката на темата. Най-същественото е да записваш новите майчета в списъка. Ще се справиш. Heart Eyes
 Аз до миналата седмица ходих на шейпинг, но вече взе да ме пъди треньорката, и няма да ходя повече.След Нова година мисля да видя гимнастиката за бременни в АГ,но не знам къде е и колко струва. Из форумите четох, че е имало в спортен център ТИМ ,но беше миналогодишна информация, не знам сега дали има. Ако някой знае за тези места повече, да пише.

# 16
  • Мнения: 176
запис!  Party

# 17
  • Мнения: 616
Трънче, ма много лаконично това...  Mr. Green Аз цял ден съм почти сама като кукувица във форума...

Ново за Аквааеробиката! Би трябвало да е водна гимнастика Wink  Има в басейн Спартак, но в частния фитнес Спарта2000 (или май Спринт беше). За съжаление идва малко скъпичко, макар още да нямам конкретни цени! Иначе има във вторник и четвъртък от 18.00. Смятам да скокна през седмицата да проверя! Поне е в центъра! Ако някой знае, да не се стеснява, а да сподели инфото  Mr. Green !
А, ето сайт със разписание : http://www.vodna-aerobika.com/ , това е за водната гимнастика в болницата Св. София; има и за един спортен център на околовръстното ...
Дано да намеря нещо разумно  Heart Eyes
Отивам да си готвя, после ще гледам Бейб в града  Joy
До по-късно!!!

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 18:29 от offioly

# 18
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте и от мен!
Сега се записвам, че да не изпусна темичката. И аз ще гледам Бейб и после може да се включа отново! Hug

# 19
# 20
  • Miami
  • Мнения: 412
Здравейте момичета  Hug Поздравления на Дари за новата темичка   bouquet
Да ви кажа вчера ходих на фетална морфология, доки ме гледа на 2Д. Разглежда пак главата, ръцете, краката и онази нухална гънка на вратлето. Каза ми, че била около 1,5 мм и че било съвсем в нормата. Аз я поразпитах и за БХС и тя ми каза, че ако искам може да ми направят, за мое успокоение. Обаче аз се чудя, направо не знам. На 29 г. съм и  за това най-вече се притеснявам. Вие направихте ли си БХС? Аз приказвах на другите майки да не се вманиячават, ама май аз взех да психясвам  Sad 
Айде чао от мен сега, отивам да хапна,  че съм при мама и ме глези с вкусотии  Simple Smile

# 21
Здравейте! Няколко дни само ви чета и нямам време да пиша,защото все ходим на някъде, в къщи не се задържаме много. Утре мисля да отида и аз при док да го разпитам за болничните и с едното и консултацията ,защото идват празници и...Аз съм на 24г. и док ми каза че няма нужда от някакви допълнителни изследвания освен стандартните,мисля да му се доверя. А може би от 1 януари вече няма да работя,ще си взема отпуск и после болнични и така...
Чао и от мен! До по-късно! Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 1 535
Kory не се притеснявай - явно всички бъдещи мами психясват отвреме-навреме. Годините ти изобщо не са много, какво да кажа аз с моите 37  ooooh!. Това първо детенце ли ти е? С първото и аз бях на 29 и така ме бяха изправили на нокти лекарите, че докато не направих и БХС и не ме успокоиха 7-8 лекари и 1 професор отгоре не мирясах  Embarassed. А сега едно спокойствие ме е налегнало... направо се дразня от себе си   Crazy
А БХС-то понякога дава и грешни резултати и може само излишно да те притесни. По-добре поговори с лекар, на който имаш доверие, ако трябва потърси и второ, и трето мнение.
Успех и спокойствие - започвам наистина да вярвам, че ако мама е спокойна после и бебо няма толкова много да плаче. Първи опит успешен  Peace

# 23
  • Мнения: 5 713
На 29 г. съм и  за това най-вече се притеснявам. Вие направихте ли си БХС? Аз приказвах на другите майки да не се вманиячават, ама май аз взех да психясвам  Sad 
И да не мислиш, че си стара?! Я не се излагай, няма място за притеснения. Важното е ти да се чувстваш добре и изследванията да са ок.
Аз пък въобще не се вълнувам от видеозони и допълнителни изследвания, колкото се може по-малко да ме занимават дет' се вика. Чакам си търпеливо края на януари за феталната и това е. В средата на януари съм на консултация редовната, в началото на месеца ще трябва да отида на кръвно изследване заради един хормон, но защото лекарката ме накара. Иначе и там нямаше да стъпя. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 616
Мдаааа.... Утре ще ми вземат кръв, за стандартното ПКК, нали трябва да го има в протокола... Докторът каза Ако искаш - за Даун, ама аз се чудя дали е нужно? Всъщност, ако открият нещо, да приемем че не се съмняват, може ли да се лекува нещо през бременността, или само чакаш? Щото ако неможе да се направи нищо - няма да се и изследвам, така или иначе не мога да го махна ... ухххх, колко лошо звучи това последното!
В сряда така или иначе имам записан час при д-р Гунев, ще поискам да ми изследват "течението", нищо че ще си го платя, вече ме дразни, и после - релакс! Никакви щуротии, ултразвуци и игли поне един месец! Ще си чакам спокойно за втората фетална към 20 седмица, и толкоз  Flutter  Толкова ми е спокойно напоследък, чуствам се отлично, простоооо ... идилия  Crazy
Лека нощ от мен!
 Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 5 713
Докторът каза Ако искаш - за Даун, ама аз се чудя дали е нужно? Всъщност, ако открият нещо, да приемем че не се съмняват, може ли да се лекува нещо през бременността, или само чакаш? Щото ако неможе да се направи нищо - няма да се и изследвам, така или иначе не мога да го махна ... ухххх, колко лошо звучи това последното!
Ами точно Даун не се лекува, за жалост. Sad Това е генетично. Аз затова не виждам смисъл от това изследване след 12 седмица. Иначе е-коли, примерно, както аз имах предишната бременност, се лекуват.

# 26
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Здравейте,
За БХС аз мисля да си направя. Даже утре трябва да си взема изследването от Пролактина и да отида при доки, хем да видим бебо (дано е добре), хем да ми запише всички показатели за БХС. Аз съм на 32 г. и това ми е първа бременност, та се шашкам де  Blush! За Фм си записах час за Димитрова чак за 23.01 и се чудя дали не е малко късно  newsm78! Ми то тогава трябва да съм в 22 -23 седмица  newsm78! На мен ми казаха, че реално термина ми трябва да е края на Май, а не на 06.06 и за това сега съм в 16 седмица.
Вие какво мислите? Дали е късно?

А пък по темата за прекъсване на бременността, да не се случва на никой, но по медицински показания може и доста след 12 седмица. Дори до началото на седмия месец все си се води аборт. Пиша ви го само информативно. Дано не се случва на никой  Praynig!

П.П. Mani4ko, писах първа бременност, но ако не е моля те пиши ми да коригирам информацията! 

# 27
  • Мнения: 422
мили мамчета,да ви попитам нещо когато аг ти каже в коя седмица си от видеозона това е г.с или на бебчето,много са ми объркани newsm78?

# 28
  • Мнения: 422
да, да първа ми е и аз съм доста шашната и постоянно се притеснявам за нещо

# 29
  • Мнения: 24
офф моми4ета от сряд анасам всеки ден повръшам Sad ког аще спрееее? ве4е ми е мн гадно .нищо немога да хапна ,а ако слу4айно нещо ми хареса после отива в тоалетната  smile3518  smile3504 smile3507 лека нощ

Общи условия

Активация на акаунт