ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 12

  • 12 704
  • 360
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 552
Здравейте отново!
Включвам се да се похваля, че до сега успях да издържа на 2 кафета и вода. Сигурно ще трябва да си легна ранко тази вечер, за да не вляза в хладилника  Embarassed.
Дайси/b], поздравления   bouquet. Много се радвам за теб.
Иванова, не знам защо се притесняваш от количествата плодове  newsm78. Аз също съм чувала, че се разграждат до 18 ч. (даже когато ми правиха теста ми казаха до 16 ч.), но пък това са плодове - не е сладко, тестяно или мазничко.
Епсилон, добре дошла в групичката ни  Hug
Приятна вечер на всички!

# 31
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 147
Минавам да ви пожелая лека, диетична вечер!
Утре ще изчета написаното от вас!
На лунуващите приятно пийване на сокчета и чайчета! kaffeetrmker_2

# 32
  • Мнения: 488
Не съм от лунуващите - издъних се. Докато се сетя, че уж лунувам, бях се наяла Outta Joint
Имам си подарък - мъж мой ми подари степер! Леле, каква борба беше до преди малко. То не ще да мръдне, аз не му се давам. Станала съм абсолятна пача - нищо от мускулите ми не е останало - само рагу, зъби и кожа.
Време е да стегна това, което е останало от мене, да го мускулясам.
Сега продължавам да се боря с новия уред. Абе, ще му хвана цаката!
Между другото - на промоция е в Кауфланд до 06.01. - само 59 лв!!!

# 33
  • Мнения: 496
Не съм от лунуващите - издъних се. Докато се сетя, че уж лунувам, бях се наяла Outta Joint
Имам си подарък - мъж мой ми подари степер! Леле, каква борба беше до преди малко. То не ще да мръдне, аз не му се давам. Станала съм абсолятна пача - нищо от мускулите ми не е останало - само рагу, зъби и кожа.
Време е да стегна това, което е останало от мене, да го мускулясам.
Сега продължавам да се боря с новия уред. Абе, ще му хвана цаката!
Между другото - на промоция е в Кауфланд до 06.01. - само 59 лв!!!


Много ме развесели Party Party Party,
Днес съм хапнала малка порция китайска и забравих за лунуването. Но пък от друга страна само това съм яла и с това ще си остана така че може и да имам ефект newsm78 newsm78
Успех на лунуващите, че то трудна работа

# 34
  • Мнения: 890

Здравейте,

аз продължавам да съм болна. Даже нямах сили да пиша Sad събота и неделя не бях диетична. Днес съм на едно 3 в 1 и един упсарин с колдрекс. Така че съм на линия с лунната Simple Smile днес съм на лекарствено лунна диета...

Нямам много с какво да се похваля.

Даже се престраших да се премеря на кантара и положението не е розово. Не е истина колко усилия мога да хвърля и после колко лесно и неусетно да загубя постигнатото. Сега мога да кажа, че съм в изходна позиция. Трябва да си сменя линийката със старите килограми и да започна една диета на ново от 1ви ден. Но това ще го направя следващите дни. Сега отивам да си обуя едни вълнени чорапи.

Целувки и до скоро писане Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 35
  • Мнения: 603
Здравейте, аз съм диетична днес  Party сега ще си направя едно чайче и ще си почивам,че утре ми е тежък ден..
Далал, да оздравяваш миличка по-бързо, пий нещо по-силно. А за кг. - не се притеснявай,сигурна съм че бързо ще ги смъкнеш.
Маца, честит степер. Да си го ползваш със здраве и да правиш дълги и ползотворни тренировки, сигурна съм че скоро ще видиш резултат.
Иванова, как издържаш да ядеш толкова малко?
Дейзи, браво за видимото намаляване. Много се радвам, виждаш ли че няма смисъл да се ядосваш за едни 3 парчета баница, не са се лепнали  Hug

# 36
  • Мнения: 2 099
Тотално се провалих с лунуването. Embarassed Cry Направих баничка и не се сдържах та си хапнах прилично. Embarassed
Колкото пъти се заричам в последно време да диетувам, толкова пъти се провалям. Повече няма да планирам.
Да се похваля мъжът ми проби плота и шкафа и утре сутрин ще пристига водопроводчика да ми монтира миялната.
kriskoto ами избрахме тази поради липса на място за голяма. И аз от години искам миялна, но се притеснявах че нищо няма да побирам в компактните. Тази която купихме е малко по-широка от другите и се надявам да ми върши добра работа, че с Вики миенето на чинии е почти невъзможно. Когато отида да ги мия, тя взима стола до мен и започва уж да помага и става цялата мокра.
Далалче съжалявам миличка , че си качила доста, но сега на първо място си гледай здравето, а после ще му мислиш за кг-те.  bouquet
Усмивка радвам се, че се справяш добре с лунуването.
maca-keraca честито ти степерче. В началото и на мен ми беше доста трудно да помръдна моят, но много бързо му свикнах, лошото е че интусиазма ми за трениране много бързо се изпарява и всичките ми уреди само събират прах, надявам се да не си като мен. Peace
Лека вечер на всички.  bouquet

# 37
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 147
Добро утро!
Празнично ли е вече настроението?
 smile3501Усмивка, обявявам те първенец лунуваща! А аз не ям по малко, дори не знам дали не е много
8 ч. - 1/2 активия
10 ч. плод (в последно време 2 портокала)
12 ч. салата зеле - огромна (1/4 зелка) и нещо месно, но забелязвам, че хапвам по-малко от преди
16 ч. плод
19,30 салата и нещо месно
Искам да опитам само на салата днес, защото снощи изядох 2 пакетчета (10 парченца) пикантни крилца и днес да се самонакажа само на плод и зеленчук след закуската.
Мими, дано утре да споделиш удоволствието от удобството на домашната помошница - съдомиялната.
Далал, оздравявай бързо, не се притиснявай за килограмите, идват празници и всички ще се върне повече или помалко към изходно положение......Няма да си сама.
Маца, честит степер, да напишеш отзиви, аз така и не си купих кантар, да се зарибя за степер. Сега ставам в 6,00 за да правя коремни преси, сигурно ще трябва да ставам в 5,00 за да трениран на степера.........
Момичета,  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Желая ви слънчево и ведро настроение в този отвратително студен ден!
Режимно меню и реализирани минуси (в см и кг)!

# 38
  • Мнения: 603
Добро утро момичета  Hug Аз сега пийнах кафенце, и съм се заела да си сваля или намеря дисковете на Синди ,да мога да ги включа към тренировките ми/ много ги хвалят/ и се залавям със задачите, че днес имам важно контролно, разни други неща и така. Като мине днес, до събота ми е все купон  Laughing всяка вечер съм някъде  Laughing
Мими, от днес вече ще си с новия уред, супер, да кажеш как работи. За диетата, няма да ти се караме, не ни казвай и не се заричай на какво си, просто после ни се похвали с постигнат резултат.
Иванова, аз  Laughing си мислех че се храниш само в 10 и 16ч. и си викам- леле, как издържа ?  Joy не мисля че се храниш много,защото първо си по часове, второ ти вече задържаш,такаче екстра си си  Hug
Приятен ден и усмивки момичета  Hug  Hug До довечера

# 39
  • Мнения: 552
Добро утро  Hug
Вчера си гарнирах лунната диета с шоколад, но все пак успях да помръдна кантара надолу. Тази сутрин съм с 0,600 кг по-лека  Laughing. Днес продължавам, пък да видим до кога ще издържа.
Иванова, много хубаво меню  Peace.  Успех в салатуването!
Мими, нямам търпение да се похвалиш с вече пусната в експлоатация съдомиялна. За баничката не се притеснявай - днес ще изгориш калориите от нея.
Криси, къде си, миличка? Толкова много работа ли имаш? Липсваш в темичката  Sad
Усмивка, стискам палци за контролното. Трябва да се справиш отлично  newsm10
Къде сте всички? Да не спите още?
Приятен ден и много положителни емоции!

# 40
  • Мнения: 2 099
Добро утро,
Миялната ми вече е монтирана newsm44, сега само трябва да разуча как работи. Нямам търпение да я изпробвам, даже съм и приготвила мръсни съдове  Laughing и после ще отидем да си купя препарати за нея.
Отивам да си поизчистя кухнята, че всичко е с главата на долу.
Пожелавам ви весел и диетичен ден.   bouquet

# 41
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 147
Добро утро,
Миялната ми вече е монтирана newsm44, сега само трябва да разуча как работи. Нямам търпение да я изпробвам, даже съм и приготвила мръсни съдове  Laughing и после ще отидем да си купя препарати за нея.
Отивам да си поизчистя кухнята, че всичко е с главата на долу.
Пожелавам ви весел и диетичен ден.   bouquet
Честито!
Явно е минало безпроблемно монтирането.

# 42
  • Мнения: 3 453
Здравейте и от мен  bouquet Миминце страхотна е станала темичката Hug Heart Eyes Честита съдомиялна.Аз съм добре и затрупана от работа.От петък най-после ще почивам и ще ходя на шопинг за коледното парти на фирмата , което  е в събота.Дано си намеря нещо хубаво. Praynig Кг-те вече са ми твърдо 56, дори клоня към 55 Joy Подминах целта от 58кг и съм безкрайно щастлива.Сега ако мога да си поддържам 55 ще е супер.Остава да сваля само на талия още 5-6 см и ще съм манекенка от всякъде Joy Поне докато не забременея де JoyТалия 66, ханш 90 newsm68 newsm44 Надявам се следобед да се включа пак да ви изчета и пиша повече.Липсвате ми и много ви целувам сладурки Hug Heart Eyes bowuu newsm51  love001  love001

# 43
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 147
Кг-те вече са ми твърдо 56, дори клоня към 55 Joy Подминах целта от 58кг и съм безкрайно щастлива.Сега ако мога да си поддържам 55 ще е супер.Остава да сваля само на талия още 5-6 см и ще съм манекенка от всякъде Joy Поне докато не забременея де JoyТалия 66, ханш 90 newsm68 newsm44
БРАВО! МАНЕКЕНКА! ГОРДОСТТА НА ГРУПАТА!

Криси, дано е успешен шопинга, поне ще ти е релаксиращо!
 Hug

# 44
  • Мнения: 890

Здравейте Simple Smile

аз вчера май лунувах. Казвам май защото изпих едно и половина 3в1 и пих два колдрекса с упсарин. Вчера даже се мобилизирах и успях да направя 90 минути колело.
Ох трябва да си сменя линийката и да започна наново свалянето с радостите за свалените килограми, но някак си ми е гадно... но все пак няма да стана по-слаба като я оставя тази линийка... трябва да си взема и сантиметър, че тука си нямам. и за следващата тема да съм наясно кое колко е...

Усмивка, май с тебе заедно лунувахме. Тя днес кога свършваше? Че поне 3в1то да го пия след края на лунната Simple Smile А за днес ти желая бързо да научиш за контролните и после да се наслаждаваш на веселите мероприятия Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Мими, честита ти миалня Simple Smile и предишния път пропуснах да те поздравя за хубавата тема - Е, поздравявам те, много хубава си я направила Simple Smile

Иванова, много добре си се храниш! Simple Smile Казваш 1/4 зелка. Да листата на зелката са обемисти, но важното е не количеството, а качеството. Това сигурно не са повече от 50 калории все пак Simple Smile

Анджи, бравоо, ти наистина си шоколадова жена Simple Smile Направо не мога да повярвам, че има човек, който яде шоколад и сваля и то не какво да е, а повече от половин килограм... аплодисменти! Simple Smile

Крисси, постигнала си си намисленото. Браво за упоритостта и правилния начин за справяне с проблема. Успешен работен ден и после се наслаждавай на почивката, че с толкова много работа не ти е лесно... Simple Smile

Е, лек ден от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт