Къде предлагат избелване на зъбки с Opalescence?

  • 22 530
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Здравейте, искам да си избеля зъбите с Opalescence (домашно избелване) много го хвалят, но моя зъболекар не го прави. Ще ми кажете ли къде в София се предлага, но да е до 300лв. (Четох, че накой са го правили за по 150-200лв.) мерси  Hug

# 1
# 2
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Ами моят мъж е стоматолог и предлага избелване с тази марка, пациентите  и той самият са много доволни от резултата. Ако те интересува пиши ми на лични да ти дам координати и повече инфо. Ето и сайт:

http://www.provydent.com

# 3
  • Мнения: 2 152
Съпругът ти да не е Виктор от ББ1? Grinning newsm78
Ами моят мъж е стоматолог и предлага избелване с тази марка, пациентите  и той самият са много доволни от резултата. Ако те интересува пиши ми на лични да ти дам координати и повече инфо. Ето и сайт:

http://www.provydent.com

# 4
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Ами да, той е:)

# 5
  • Мнения: 248
Правят такова избелване в ЕО Дент. Цената е между 300 и 350 лв, взависимост от състоянието на зъбите ти. Правят ти силиконова отливка и вкъщи спиш с нея и с избелващата паста. 

# 6
 Peace Мерси, давайте още ако има.

# 7
  • Мнения: 279
Аз си правя такова избелване и да ти кажа съм супер доволна Simple Smile Само,че моя зъболекар е от Бургас и няма да ти върши работа предполагам. За цената последно си поръчах само избелващи гелчета-общо 6 (4 са избелващите и 2 тези които успокояват зъбките)Струваха ми 150 лв. А на теб трябва да ти вземат и отливка на зъбите и не знам колко ще е общо като пари, зашото аз мойта отливка си я правих преди 3 год. и половина. Също и зъбите трябва да са ти в идеално състояние,да нямаш кариеси и да ти е изчистен зъбния камък и след това е хубаво. Ама съм супер доволна Wink Peace

# 8
zdr ,ima li nqkoi ot burgas ,koito moje da mi kaje v burgas k1de moje da se napravi takova ne6to???

# 9
  • София
  • Мнения: 708
избелването не е ли вредно?  newsm78

# 10
  • Мнения: 4 176
То хубаво, ама временен ефект. изобщо за да има ефект, трябва да забравиш за чай, кафе, шоколад, цигари и тн.
И наистина не знам за какво избелване говорите, като с този метод се постига с половин нюанс резултат.

# 11
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
То хубаво, ама временен ефект. изобщо за да има ефект, трябва да забравиш за чай, кафе, шоколад, цигари и тн.
И наистина не знам за какво избелване говорите, като с този метод се постига с половин нюанс резултат.


Това просто не е вярно. Резултатът е доста траен, особено ако се използват подържащите пасти за зъби. Естествено ако не си мие човек зъбите ефектът ще е доста слаб. А за свалянето на нюансите по коя скала казваш половин нюанс, защото скали има много????

# 12
  • София
  • Мнения: 2 160
То хубаво, ама временен ефект. изобщо за да има ефект, трябва да забравиш за чай, кафе, шоколад, цигари и тн.
И наистина не знам за какво избелване говорите, като с този метод се постига с половин нюанс резултат.


Определено не е вярно.
Ефекта е дълготраен. Зъбите ми станаха видимо по - бели

# 13
  • Мнения: 957
Не знам но леля ми си избели в щатите зъбките с Зуум което си е избелването което ползват звездите...изглеждаше адски неестествено ... тя придоби адска свръхчувствителност даже детски дъвки и беше неприятно да дъвче... да не говорим за топло студено кисело и газирано .... просто едва ли не голям слои от зъбките ти пада.... Просто мога да кажа че е по добре да се поддържа естествената красота на зъбките..редовно и ка4ествено 4еткане с хубави пастичкии профилактично посещение на зъболекар  Grinning

# 14
  • София
  • Мнения: 708
Не знам но леля ми си избели в щатите зъбките с Зуум което си е избелването което ползват звездите...изглеждаше адски неестествено ... тя придоби адска свръхчувствителност даже детски дъвки и беше неприятно да дъвче... да не говорим за топло студено кисело и газирано .... просто едва ли не голям слои от зъбките ти пада.... Просто мога да кажа че е по добре да се поддържа естествената красота на зъбките..редовно и ка4ествено 4еткане с хубави пастичкии профилактично посещение на зъболекар  Grinning

 newsm10

# 15
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Мацки като не разбирате не пишете. Избелването с Zoom е различно от Опалесценс. То е по-нетрайно, защото се прави за  кратко време, първоначалният ефект е по-силен, защото се използва много по-висок процент киселина, съответно заради това дава висока чувствителност, а ако преди това зъбите не са оправени, тоест има кариеси, клиновидни дефекти или просто човек е с по-чувствителни зъби не трябва да се избелва с Zoom. Опалесценс е с много по-слаб разтвор на киселината, съответно ефекта на избелване е по-бавен, но за сметка на това много по-щадящ и много по-дълготраен.

Да не говорим, че темата е къде се предлага избелване с Опалесценс, а не за и против избелването или боли ли с Zoom

# 16
  • Мнения: 957
Каквато и да е намеса си има вреда....сами казвате щадяща и по- малко щадяща..... а не кавате полезна ... просто искам да предупредя госпожата да не се меша много в майката природа .... и като трябва да си направи зъбките с този препарат няма да и е веднъж завинаги в това съм сигорна

# 17
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Ами в интерес на истината то и за ваденето на зъб не се казва, че е полезно, нито пък за поставянето на металокерамика се казва, че  е полезно, нито за премахването на кариес....Но ако беше вредно нямаше мъжът ми да го предлага на пациенти, нито пък да го ползва сам или да го предлага и на мен самата. А че не е завинаги избелването  - не е , но тя и металокерамиката й дават примерно 20 години и много често и по-малко издържа, какво искаш за избелване...и пак има много дълга трайност, поне няколко години. Да неказвам колко много наши приятели си направиха това избелване и са страшно доволни от постигнатия ефект....и нищо им няма на зъбите, освен, че са по-бели. Както и да е, темата пак казвам, че е друга, който не иска да си избелва зъбите да не пише в нея, а който знае къде се предлага това избелване нека каже.

# 18
  • Мнения: 91
вредно е според моя зъболекарка, която иначе го предлага като услуга.
дръпна ми цяла лекция, от която не запомних много  Rolling Eyes
за това, че за да се постигне цвета се разрушават някакви връзки, и след 5-6 път избелване зъбите са доста по-прецакани, чувствителни и пр.. тя стигна до там, че отказа да ми го направи!
и така, ако е само за глезотия според мен, а не сериозна нужда- не го правете.

# 19
  • София
  • Мнения: 708
при мен положението беше същото. много исках избелване, но зъболекаря ми категорично отказа да ми направи. иначе и той го предлага като услуга, но твърди че се разваля емайла.

# 20
Мацки,
последно някоя знае ли кой стоматолог в Бургас предлага най-качествено Opalescence избелване и колко парички излиза!?
Help me plssss
 newsm78

# 21
  • Мнения: 162
Д-р Кирова ул"Гурко" 35

# 22
  • Мнения: 480
gadamer, колко струва /средно/ при мъжа ти ?

# 23
  • Мнения: 279
Лелеее тук отдавна не бях влизала след като писах. Наистина ,който не си е правил такова избелване мисля, че не е добре да си дава съветите. Зъбите наистина стават леко чувствителни в дните на самото избелване, ама то и затова самата фирма си предлага и успокояващите гелчета.След това всичко отминава!
Зъбките ми доста време издържат бели и резултата си е видим и не е неестествен, а напротив.
Естествено ,че не е хубаво да се прекалява с кафета, червени вина и подобни. То и без да ги избелваш пак ще ти пожълтеят от тях. Всичко трябва да си е в норма.
Аз писах в началото, че горе-долу си взимам в годината или година и половина гелчета и си повтарям процедурата, ама в момента като не пуша са ми доста бели, явно наистина си оказва влияние това.
miss_666 и аз ходя при Кирова Peace

# 24
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
При мъжът ми е 200 лв. избелването. Иначе от вторник и аз самата започвам да си избелвам зъбите, най-накрая да успея да се доредя и аз  Laughing

# 25
mi az si gi izbelvam sega v nas i sam mnogo dovolen. moq stomatolog kazva che vreda nqma. chuvstvitelnost ima no za 1den i polovina preminava. znam shtoto imashe seriq ot napivaniq i izpusnax nqkolko pati da si gi izbelbvam  Embarassed . az xodq v ribagindent i po dovolen ne sam bil.  websita e http://www.ribagin.com
dano i vie ostanete dovolni.  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 149
За отливката и геловете,а бе всичко ми струваше115 лв.Зъболекърят ми е приятел и каза че системата без отливката  той я взима за 80 лв. и не ми слага надценка Simple Smile

# 27
  • Мнения: 136
Лелеее тук отдавна не бях влизала след като писах. Наистина ,който не си е правил такова избелване мисля, че не е добре да си дава съветите. Зъбите наистина стават леко чувствителни в дните на самото избелване, ама то и затова самата фирма си предлага и успокояващите гелчета.След това всичко отминава!
Зъбките ми доста време издържат бели и резултата си е видим и не е неестествен, а напротив.
Естествено ,че не е хубаво да се прекалява с кафета, червени вина и подобни. То и без да ги избелваш пак ще ти пожълтеят от тях. Всичко трябва да си е в норма.
Аз писах в началото, че горе-долу си взимам в годината или година и половина гелчета и си повтарям процедурата, ама в момента като не пуша са ми доста бели, явно наистина си оказва влияние това.
miss_666 и аз ходя при Кирова Peace


За отливката и геловете,а бе всичко ми струваше115 лв.Зъболекърят ми е приятел и каза че системата без отливката  той я взима за 80 лв. и не ми слага надценка Simple Smile


Здравете,
бихте  ли ме консултирали колко време би трябвало да се държат шините с гела в устата?  Изработиха ми шини  и ми дадоха гел, но не ми дадоха успокояващ гел. Даже не ми споменаха, че има такъв. Всичко стружаше  между 270 и 300лв. не мога да кажа с точност. За мое съжаление ефекта не е голям. Че си мия зъбите няма да го коментирам, това е естествено, но защо нямаше голям ефект. Може би малко време съм съм стояла с гела. Някой може ли да ми отговори? Ще съм ви много благодарна!

# 28
  • Мнения: 4 447
Това е най-доброто за избелване у дома!
Поръчах си от USA два комплекта ленти за избелване.
От ebay. Mога да ти дам координати на продавача,
защото е надежден.
Излезе ми около $110 с доставката.

Изключително доволна съм!

# 29
  • Мнения: 1 149
Лелеее тук отдавна не бях влизала след като писах. Наистина ,който не си е правил такова избелване мисля, че не е добре да си дава съветите. Зъбите наистина стават леко чувствителни в дните на самото избелване, ама то и затова самата фирма си предлага и успокояващите гелчета.След това всичко отминава!
Зъбките ми доста време издържат бели и резултата си е видим и не е неестествен, а напротив.
Естествено ,че не е хубаво да се прекалява с кафета, червени вина и подобни. То и без да ги избелваш пак ще ти пожълтеят от тях. Всичко трябва да си е в норма.
Аз писах в началото, че горе-долу си взимам в годината или година и половина гелчета и си повтарям процедурата, ама в момента като не пуша са ми доста бели, явно наистина си оказва влияние това.
miss_666 и аз ходя при Кирова Peace


За отливката и геловете,а бе всичко ми струваше115 лв.Зъболекърят ми е приятел и каза че системата без отливката  той я взима за 80 лв. и не ми слага надценка Simple Smile


Здравете,
бихте  ли ме консултирали колко време би трябвало да се държат шините с гела в устата?  Изработиха ми шини  и ми дадоха гел, но не ми дадоха успокояващ гел. Даже не ми споменаха, че има такъв. Всичко стружаше  между 270 и 300лв. не мога да кажа с точност. За мое съжаление ефекта не е голям. Че си мия зъбите няма да го коментирам, това е естествено, но защо нямаше голям ефект. Може би малко време съм съм стояла с гела. Някой може ли да ми отговори? Ще съм ви много благодарна!
С гела стоях цяла нощ и на сутринта го измивам с пастата зазъби,която е в комплекта.
Така около 12 дни някъде и резултата беше невероятен  bouquet

# 30
  • Мнения: 136
Това е най-доброто за избелване у дома!
Поръчах си от USA два комплекта ленти за избелване.
От ebay. Mога да ти дам координати на продавача,
защото е надежден.
Излезе ми около $110 с доставката.

Изключително доволна съм!


Чакам координатите и благодаря!

# 31
  • Мнения: 2 673
Избелвала съм се у дома с Опалесценс. Купих сета за избелване от съпруга на gadamer . Той ми сне и отпечатъка за шините. Много съм доволна. ВСЕ ОЩЕ имам една спринцовка с гел и сега чат пат пак избелвам. Струва си отвсякъде и парите и търпението до постигане на желания резултат.

# 32
  • Мнения: 4 447
Избелвала съм се у дома с Опалесценс. Купих сета за избелване от съпруга на gadamer . Той ми сне и отпечатъка за шините. Много съм доволна. ВСЕ ОЩЕ имам една спринцовка с гел и сега чат пат пак избелвам. Струва си отвсякъде и парите и търпението до постигане на желания резултат.

Аз не си поръчах спринцовки с гел,
защото никъде не можах да намеря инфо
за това дали някой прави такива силиконови
отпечатъци.

Но, когато купувах продавача ми каза, че
работи в зъболекарски кабинет и тези ленти
са много по-добри от самият гел.

А ето и проk … 72; в ebay.
Не знам защо в момента няма нищо за продаване.
Предполагам, че след едно съобщение
би отговорил дали има.

А ето и как изглеждат самите ленти:



И не си поръчвайте друг вкус, освен на мента.
Прасковата и пъпеша са ужасни.
Свиква се, но имат вкус на... да не казвам.

# 33
Kakvi sa tezi golemi sumi koito citirate za izbelvane s Opalescence. Az platih minalata sedmica samo 160lv. Samo 4e iavno zabite mi sa po 4uvstvitelni i imam leki bolki, zatova porazredih dnite.

# 34
  • Мнения: 4 447
Kakvi sa tezi golemi sumi koito citirate za izbelvane s Opalescence. Az platih minalata sedmica samo 160lv. Samo 4e iavno zabite mi sa po 4uvstvitelni i imam leki bolki, zatova porazredih dnite.

1-во, Пиши на Кирилица.
1-ро, За какви големи суми говориш?
$110 не е повече от 160лв.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт