разговаряте ли си с мъжете?

  • 3 430
  • 65
  •   1
Отговори
говорите ли си на разни темички или постоянно очите са им вперени в компа или телевизора,моя все е зает с компа,все няма време да си бъбриме и тва много ме дразни.    #Cussing out

# 1
  • София
  • Мнения: 312
О, да. Всеки ден от 20 години откакто сме заедно. И не ни омръзва. Ама и двамта сме си сладкодумни. А за компа и телевизията си има време.

# 2
  • Мнения: 423
говорите ли си на разни темички или постоянно очите са им вперени в компа или телевизора,моя все е зает с компа,все няма време да си бъбриме и тва много ме дразни.    #Cussing out
Абе бая време изкарва пред компа, ама и да не е пред него пак не говори много, тъй като през деня работата му е свързна с много приказки и вечер обича да си мълчи повечко и така да почива, а при мен е обратното аз по цял ден съм с дъщеря ми и направо изкуквам от мълчане, защото тя още не говори и ми се иска вечер да си говоря с мъжа ми, но не се получава всеки път. Но не мисля, че това е особен проблем bowuu  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 731
Ами говорим си като има за какво .Понякога сме единни в мълчанието . Hugто и от това има нужда. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 217
Ми не много.
Той не обича да говори.
Особено ако е в лошо настроение може и с дни да не си говорим.

# 5
  • Мнения: 2 197
Непрекъснато! Даже и когато аз съм на компютъра той е пред телевизора, а малката маймуна цикли из цялата къща и през цялото време разговаряме.И двамата сме приказливи, дъщеря ни още не е проговорила не знам като почне и тя как ще се справяме.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 320
Говориме си! Спеделяме си на кой как е минал деня, кой къде е ходил, какво е свършил, аз дали съм излизала на кафе, детето и т.н.. Не изпускаме връзката помежду си, въпреки че и ние понякога просто си мълчим. Вечеря ме и чак тогава всеки се заема с разтоварващи занимания, кой телевизия, кой интернет и така.
А  мъжа ми има един лаф "Ако искаш с жена ти всичко да ви е наред, 12 минути разговор на ден са достатъчни ". Незнам защо ги е изчислил точно 12  Laughing

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 891
Разбира се..непрекъснато,без начение кой  е на компа,телевизора..и т.н

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ами говорим си като има за какво .Понякога сме единни в мълчанието . Hugто и от това има нужда. Heart Eyes

и с нас е така  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 3 641
Ми не много.
Той не обича да говори.
Особено ако е в лошо настроение може и с дни да не си говорим.
Полицай беше нали? Спомням си от другата тема/ Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 3 622
Винаги има за какво да си говорим  Grinning

# 11
  • Мнения: 1 731
Между другото сега се сетих че като бях в твоето положение (т.е. майчинство ) и аз съм се чувствала така.По цял ден с децата и няма с кой друг сроден ,голям дума да обелиш ама като се върне мъжа ми -говоря ,той мълчи и слуша ,а аз си изливам болката.Така че ако той мълчи ,ти говори.Какво да се прави ,както се казваше в оная книга "Мъжете са от Марс ,жените от Венера",мъжът има нужда да се затвори в пещерата си ,за да реши проблемите си ,докато жената иска да говори за тях ,за да стигне до разумно решение. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 41
И ние  си говорим, а като се замисля от около 4 месеца сме непрекъснато заедно-  така се стекоха обстоятелствата, но продължаваме да общуваме, бях започнала да се претеснявам че ще си омръзнем, но още си говорим Peace bowuu

# 13
  • Мнения: 2 005
Да - говорим си , разбира се понякога се олива с тоя компютър, но намира време за всичко HugКато им напомняш по-често не забравят  Joy Joy Joy

# 14
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Ами, говорим си, да. Вечер като седнем да вечеряме и си пийваме по чашка, аз-винце, той някакъв друг алкохолец. Най-сладкодумни сме като се върне от курс, докато му разясня всичко, случило се в негово отсъствие... Laughing

# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами напоследък все за битовизми си говорим. Постоянно нещо ремонтираме, обзавеждаме, в някакъв такъв период сме... Rolling Eyes Улавям се, че последните ни поне 20 теми на разговор са били за покупки, а последните ни 10 излизания са били до магазини за мебели и техника ooooh! Много на зле отива работата Sad

# 16
  • Мнения: 244
откакто живеем заедно си изградихме навика ,кой къде ходил какво правил,в къщи всичко да си споделяме много улеква пк и моя е един бъбривец.. Mr. Green ама слава богу иначе аз говоря на детето цял ден и то не ми отговаря..ако и мъжът ми като се прибере и не ми говори smile3515

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
говорим, но има и моменти, когато мълчим Simple Smile

# 18
  • Мнения: 6 618
Говорим си, на компа стоя аз заради тази краста форума ,но това не ни пречи.

# 19
  • София
  • Мнения: 39 757
Говорим, макар че аз съм повече по приказките.
Понякога обаче ставам един такъв никакъв темерут и хич не ми се говори.

# 20
  • Мнения: 1 817
Говорим си, разбира се! Тъй като аз съм доста по-приказлива, го хващам, че по някога не слуша. Но това се случва рядко, защото аз се сърдя, ако не ме слуша  Wink ! А пък и имам навика да задавам въпроси в течение на разговора  Party ...
Уж сме си въвели в 19 часа да се спира компа, ама аз по някога като заседна в тоя форум и няма отърване... Whistling

# 21
  • Мнения: 123
да, говорим си, но понякога се дразни ако го питам нещо, предпочита аз да му разказвам, но има и мълчаливи периоди, трябва да има и хумор, иначе ако всяко нещо е сериозно става кофти

# 22
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... постоянно очите са им вперени в компа или телевизора...
Да, но пак си говорим.

# 23
  • Мнения: 2 723
Хич не си говорим напоследък.
Лошото е, че започва да ми харесва...

# 24
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Говорим си много.

# 25
  • Мнения: 5 401
Всичко си споделяме. Никога не ми е намеквал, че съм му досадила или му преча. Винаги е отворен за разговори, пък и съвети раздава без да ги искам.  ooooh!

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Разговаряме на различни теми. Това, което него вълнува, това, което мен ме вълнува.
Имаме доста общи теми. Рядко оставаме безмълвни...

# 27
  • Мнения: 1 756
Говорим и обсъждаме много ,даже на моменти се дразня Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 16 023
Говорим си всяка сутрин до 10  ч  и вечер след 1ч. През 3 дни си говорим по цял ден. Не че се сърдим нещо, просто това е работноно му време.  През деня му се обаждам често по тел., все си намирам повод. Аз съм по разговорлива, но нали ми е другарчето. Децата растат, започват свой живот, ние ще остаряваме заедно/надяваме се/.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Не си говорим много. Той е такъв, мълчалив и неразговорлив. Само когато си пийне аператива се разбъбря, но тогава пък е досаден.  Laughing Аз съм емоционалната и споделящата.
Едно е ясно за мен: ако преди брака и в началото му не си говорите много, с годините нещата се влошават. Peace

# 30
  • Мнения: 1 655
Да говорим си много и често се шегуваме че ми е най добрата приятелка, а аз на него най добрия приятел. Така сме от 17 години и дано винаги бъде така. А относно компа май аз съм по често пред компа от колкото той.

# 31
  • Мнения: 1 217
Даа,Jeny правилно си спомняш. Peace

# 32
  • Мнения: 186
Говорим си много, дори с часове, ако и двамата сме в къщи. Обикновено сядаме да вечеряме към, 19:00 и ставаме около 21:00. По време на вечеря най-много си говорим.

# 33
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Случва се и да си говорим ,май повече аз говоря. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 514
Да! Говорим си като се прибере вечер от работа и много се радвам че ми разказва всичко и се надявам така да е и занапред!!!!!!!!!! smile3521 smile3521 smile3521

Последна редакция: вт, 18 дек 2007, 22:43 от navedi1

# 35
  • Мнения: 3 641
Даа,Jeny правилно си спомняш. Peace
Вашата ситуация е индентична с нашата. Полицаи какво да ги правиш ooooh!

# 36
  • Мнения: 757
Ми не много.
Той не обича да говори.
Особено ако е в лошо настроение може и с дни да не си говорим.
Peace

# 37
  • Мнения: 1 844
да,говорим си много,за всичко.общо взето сме заедно по 24 часа на ден и пак имаме теми и пак ни е хубаво да си бърборим. Hug

# 38
  • Мнения: X
Сигурно съм от малкото жени, които не обичат много да говорят.  Rolling Eyes

Често имам нужда единствено да погледам нещо отпускащо по телевизията и да помълча, за тишина, няма как да си я осигуря  Tired
При нас всеки си има комп и си седи, колкото му душа иска, това не ни пречи. Когато има важни неща се вършат, когато не всеки е свободен да си почива, както намери за добре, стига да не пречи на другите. Благодарна съм на мъжът ми, че ми осигурява това, защото за мен е много важно да се чувствам добре и свободно вкъщи.
Не прекаляваме с приказките, понякога си мълчим с часове, но винаги се разбираме, дори с поглед. Има дни, в които само си повтаряме от време на време "Обичам те" и толкоз.  Mr. Green Но не ми липсва общуване с мъжът ми.

# 39
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Говорим си, повече аз, той задава въпроси и реагира по темата. Напоследък обаче не можем се вредим в ефира-малката говорилня има много неща за споделяне и повечко говори тя, а ние се смеем покрай нея.

# 40
  • Мнения: 1 217
Говори като пийне ,и тогава не мога да го спра.
Почва се едно обяснения в любов,направо да ти падне шапката. ooooh! ooooh! ooooh! Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 426
говориме си всеки ден за най различни неща ние не сме от тези дето обичат да мълчат

# 42
абе това е интересна тема....от начало си говорехме много.Сега вече не така пак си говорим но повече говоря аз..незнам защо се получава така
преди 2 години не ни стигаше времето да си кажем всичко а сега сякаш времето е прекалено много

# 43
  • Мнения: 1 800
Говорим по няколко пъти на ден по телефона и вечер в къщи, след като преспим детето.  Той е най- добрият ми приятел, както и аз на него и имаме нужда да споделяме всичко. За мен комуникацията в семейството е много важна, изчезнели започват проблемите и неразбирателството Peace.

# 44
  • Мнения: 421
И ние си говорим засега много ...ще видим занапред как ще е,но аз не съм сигунра дали бих се примирила с мълчащ съпруг - ще изкукуригам и ще си тръся...разговори другаде - сред приятели навън,а това пък на дали ще се отрази добре на семейството  Thinking  Но това са хипотези...
Към момента си говорим много - вкъщи,докато сме пред ТВ,прд РС или на масата - няма значение - все си говорим и обсъждаме всичко заедно.Навън излизаме често двамата и сядим по кафетата,когато има кой да гледа малката и не млъкваме - всичко,що може да се види бива обсъдено.Дано така да е винаги

# 45
  • NL
  • Мнения: 520
Нашата ситуация е много сходна с тази на Пандора.
И двамата не сме от приказливите но се разбираме с една дума.Напоследък като сме и двамата пред компЮтрите и си чатиме един с друг ooooh!.Глупости си пишеме но е забавно.Това един срещу друг ако сме никога няма да го направим.

# 46
  • sofia
  • Мнения: 183
 GrinningВесели празници първо Темичката е чудна Аз и моят мъж сме от 10години заедно имаме син на почти 5 год и той за мен е най добрия и мил човек Разговаряме непрекъснато изкарваме си страхотно заедно и ни е мн забавно приятно и весело Винаги има кво да си кажем сподляме и все още имаме интимен интерес един към друг

# 47
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Той и детето са единствените близки,които ми останаха в живота-разговаряме за всичко,което ни вълнува.

# 48
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Да говорим непрекъснато Peace
Ако не сме в една стая и по телефона си звъним Joy

# 49
  • Мнения: 1 564
Говориме си! Спеделяме си на кой как е минал деня, кой къде е ходил, какво е свършил, аз дали съм излизала на кафе, децата  и т.н.. Не изпускаме връзката помежду си, въпреки че и ние понякога просто си мълчим.
И ние сме така. Flutter

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

Отначало си говорехме много.Сега вече не така пак си говорим но повече говоря аз..не знам защо се получава така.
Преди 7 години не ни стигаше времето да си кажем всичко а сега сякаш времето е прекалено много

# 51
  • Мнения: 90
Ами говорим като остане време. Зависи и каква ще е темата на разговор, понякога на него му е по-удобно да си гледа телевизия - просто така му оттърва.

# 52
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
говорим си, много ясно. постоянно, за всичко.

# 53
  • Мнения: 292
Може да се каже,че не си говорим.Като се прибере си се лепва за компа и аз си се забавлявам с малката.Като реша да му кажа нещо  отговарът е  "после","тихо" или "какво пак" ...... ooooh!.Та в този ред на мисли как да си говорим аз вече бебешки ще проприказвам защото си говоря само с беба. ooooh!

# 54
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Боже, хора, разбихте ме!!! Как може да не си говорите с мъжете??? Това, ако е истина, не мога да го проумея Shocked
В този ред на мисли, отговорът ми е повече от ясен просто.

Колкото пъти влезна в този подфорум, толкова пъти се убеждавам какъв невероятен мъж имам.   Heart Eyes

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 727
....от начало си говорехме много.Сега вече не така пак си говорим но повече говоря аз..незнам защо се получава така
преди 2 години не ни стигаше времето да си кажем всичко а сега сякаш времето е прекалено много
И ние така...мисля, че така му оттърва. Последно каза, че жените или били болни, или недоволни, все съм му измисляла работа и все за нещо съм мрънкала и затова не иска да си говорим. Като споделя някой проблем, седи и мълчи насреща. Питам кажи какво да правим - а той "Незнам". Confused И така се приключва, сама си решавам проблемите, давам му решението на готово и той е съгласен. Предпочитам заедно да взимаме решенията, но така се получава Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 2 309
Да, говорим си и то много. Напоследък много не се засичаме  Rolling Eyes Общо взето той е единственият човек, с който споделям абсолютно всичко и чийто съвет е най-ценен за мен.

# 57
  • Мнения: 700
Да, но мъжът ми обича да казва, че е важно двама души да се чувстават добре дори когато си мълчат Peace

# 58
  • Мнения: 323
....от начало си говорехме много.Сега вече не така пак си говорим но повече говоря аз..незнам защо се получава така
преди 2 години не ни стигаше времето да си кажем всичко а сега сякаш времето е прекалено много
И ние така...мисля, че така му оттърва. Последно каза, че жените или били болни, или недоволни, все съм му измисляла работа и все за нещо съм мрънкала и затова не иска да си говорим. Като споделя някой проблем, седи и мълчи насреща. Питам кажи какво да правим - а той "Незнам". Confused И така се приключва, сама си решавам проблемите, давам му решението на готово и той е съгласен. Предпочитам заедно да взимаме решенията, но така се получава Rolling Eyes
И нние сме така,за съжаление Weary

# 59
  • Мнения: 5 940
Ние и двамата сме от приказливите. Сега, като съм вкъщи по майчинство, още повече ми е необходимо това, просто не спирам като се прибере да говоря, пък и било то за това как се караме със съседката за попарата. На него му е забавно, подигрва се, но ме обича. Както и аз него, с безкрайните му теми за работата..

# 60
  • Мнения: 118
Говорим си по мнооооого и за всичкоооооооооо Joy.
Та нали това е най близкия ми човек с кой друг да си споделям?

# 61
Говорим си,къде повече аз,пък той слуша,къде обратно. newsm78

# 62
  • Мнения: 1 299
разговаряме за всичко, което ни душа поиска...

# 63
  • Мнения: 33
съпругът ми винаги е бил мълчалив, а аз -приказлива. За съжаление с течение на годините и аз започнах да говоря все по-малко, вече- предимно с децата  Sick

# 64
  • Мнения: 3 423
говорите ли си на разни темички или постоянно очите са им вперени в компа или телевизора,моя все е зает с компа,все няма време да си бъбриме и тва много ме дразни.

Изхвърли компа, де, или е много тежък.
Мъжът ти е по-тежък, ако решиш да го хвърляш.

А иначе, да, разговарям с мъжа си и на разни теми, и
на разни езици, та да не остана случайно неразбрана.
Замисляла ли си се, дали не си някоя скучна женичка, а?

# 65
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ами говорим си като има за какво .Понякога сме единни в мълчанието . Hugто и от това има нужда. Heart Eyes
Peace

Общи условия

Активация на акаунт