Чай на HIPP за спокоен сън?

  • 17 070
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 521
Здравейте мами. Сина ми се буди нощно време по няколко пъти. Неспокоен е, върти се и плаче на сън. Свекито ми каза, че един неин колега давал на детето си някакъв чай на HIPP за отпускане и детенцето му спяло непробудно през цялата нощ. Накоя от вас знае ли кой е този чай и пробвала ли го е?
Моля ви споделете впечатления  Praynig

# 1
  • Мнения: 3 416
и аз искам да знам има ли такова чудо?

# 2
  • Мнения: 127
Не съм виждала такъв чай на Хип и на мен ще ми е интересно да науча. А иначе аз давам понякога едни хомеопатични хапчета, които действат точно както ти описваш. Казват се Дормикинд и аз лично съм много доволна от тях  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 603
Може да се поразровиш тук - http://www.hipp.bg/, но аз за пръв път чувам за такъв чай.
Иначе имам едни капки baby cucciolo, на които пише, че са точно за спокоен сън. Бях ги взела, покрай всичко останало за колики, но така и не съм давала от тях повече от два пъти и честно казано не помня имаха ли ефект или не.

# 4
  • Мнения: 15 521
вижте най-долния чай

http://www.hipp.bg/index.php?p=products&c=15&id=7

дали не е този за който питам  newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 1 603
Май е това. Но пък какво друго освен лайка съдържа  newsm78 /защото само това се вижда/. Сега погледнах, в капките на baby cucciolo, също лайката е основна съставка.

# 6
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
вижте най-долния чай

http://www.hipp.bg/index.php?p=products&c=15&id=7

дали не е този за който питам  newsm78




Май да newsm78

# 7
  • Мнения: 4 451
Моята дъщеря е на 1г.3м. и се буди много често нощем. Нормално е, никнат зъбки и т.н. Не давам и несъм давала нищо за успокоение. Период е и ще премине.

# 8
  • Мнения: 15 521
Моята дъщеря е на 1г.3м. и се буди много често нощем. Нормално е, никнат зъбки и т.н. Не давам и несъм давала нищо за успокоение. Период е и ще премине.

по принцип си права. при нас лошото е, че той много се наплащи докато бяхме в болницата. и от тогава е така всяка нощ. преди си спеше спокойно, най-много да се размрънка 1-2 пъти за вода през ноща. а сега буквално плаче на сън по 4-5-6 пъти. вече трета седмица не можеме да се наспиме.

Май е това. Но пък какво друго освен лайка съдържа  newsm78 /защото само това се вижда/. Сега погледнах, в капките на baby cucciolo, също лайката е основна съставка.

аз се загледах и в един с липа - знам че тя помага за успокоение. пиех такъв когато бях бременна за спокоен сън. има на Хип такъв с липа.

# 9
  • Мнения: 15 521
момичета свекито каза, че довечера ще го купи чайчето и ще ми го донесе - веднага щом дойде ще ви пиша кое е  Peace

# 10
  • Мнения: 368
По-добре си вземи чайче Бебезан (мента, лайка, мащерка, копър и анасон) на чисто билкова основа, отколкото гранулирани чайове, съдържащи подсладители, Е-та и незнайно какво още. Аз това давам на мойто момче през нощта, когато започне силно да се присвива. Има почти моментално успокояващ ефект.

# 11
  • Мнения: 15 521
По-добре си вземи чайче Бебезан (мента, лайка, мащерка, копър и анасон) на чисто билкова основа, отколкото гранулирани чайове, съдържащи подсладители, Е-та и незнайно какво още. Аз това давам на мойто момче през нощта, когато започне силно да се присвива. Има почти моментално успокояващ ефект.

а той не е ли за колики този чай - или за стомашен дискомфорт  newsm78

# 12
  • Мнения: 368
Да, но има и успокояващ ефект, заради лайката и ментата

# 13
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
имаме го този 4ай,не действа при нас.
съдържа лайка,липа и мато4ина.
има 4ай за сън на блевит,при каката действаше.

# 14
  • Мнения: 171
имаме го този 4ай,не действа при нас.
съдържа лайка,липа и мато4ина.
има 4ай за сън на блевит,при каката действаше.
Kak se kazva tozi chai za sum,koito kazvash,che i nie sme sas sastia problem.

Общи условия

Активация на акаунт