Споделете 37

  • 24 831
  • 1 244
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 600
Тази нощ се събудих от изстрели. Някой стреляше по бездомни кучета. От лая, примесен със скимтене и от скоростта, с която глутницата се отдалечи, останах с впечатление, че имаше уцелени...
В първия момент ми стана много гадно. После се зачудих откъде се стреля. Защото има разлика дали човекът стреляше от терасата си или на улицата, заобиколен от освирепели от глад кучета, нали?

# 16
  • София
  • Мнения: 1 783
И един въпрос към докторята - какво боли под гърдите, все едно дробовете ми са се прищипали от ребрата??? Ужасна болка в дясно. Направо едва мърдах. За около 6-7 минути отмина, но се уплаших доста. Все едно верно ми се защипа нещо вътре  Sick
Болката е невралгична, нищо притеснително, но за сметка на това - неприятно.

# 17
  • Мнения: 5 026
Добро да е утрото и от мен! Предстои ми пореден скучен ден  Whistling

# 18
  • София
  • Мнения: 1 783
Сега вече добро утро и от мен!
Споделям чаша кафе под юргана в резлива снежна утрин!

Споделям част от нещо, което звучеше в главата ми събуждайки се /бях го позабравила/:

Настръхнала от студ, недоверчива,
увисва между лампите мъгла.
Внушавам ли си, или съм щастлива?

# 19
  • Мнения: X
Добро утро!
Споделям, че не се видях никъде в малинките.Толкова ли съм незабележима,или не съм подразнила никой? Rolling Eyes
Или темата ще си върви на принципа: "Да си кажем с някои хора колко не се понасяме" newsm78

А, да, Лиска и на мен ми липсваше.

# 20
  • Мнения: 2 353
  Имелда, много яко.
  И все пак няма ли да свършва тая зима?

# 21
  • София
  • Мнения: 1 783
Хапка, това е част от стих на П. Дубарова.

Кампари, може да пуснем категория-"Шапка невидимка" и ще си се номинираме  Mr. Green

# 22
  • Мнения: X
Смело пускай, Имелда.
И се самономирай.Аз също ще се.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 783
Самономинирането е забранено, аз -тебе, ти - мене. Сделка или не?

# 24
  • Мнения: 3 405
Катюша ме подсети, че отдавна се каня да заведа Ники да види светлинната украса . И, да, пак има сняг Grinning Пожелавам му трайност.

# 25
  • Мнения: X
Имаме сделка, Имелда.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 783
Отивам!

# 27
  • Мнения: 1 992
Катюша ме подсети, че отдавна се каня да заведа Ники да види светлинната украса . И, да, пак има сняг Grinning Пожелавам му трайност.

Слънцето вече се мъчи да пробие облаците. Няма да е траен, жалко.

# 28
  • Мнения: 1 052
Бубка-едно уточнение, Дейв е мой, пускам го само на високосна година за по два часа на Мария Лу, и въпреки че поздравът бе за нея, искам да споделя, че определено ми хвърли настроението в друга посока, за което благодаря!

Уолфи-ми аз съм мазохистка-гледам темите с грим (гррррррр), темите за нови придобивки (арррхххххг) и темите за обезкосмяване (гггггггррррх).
Обичам да ме боли от рано сутрин, понякога отивам и при лунната диета (ааааууууррргххх).

Също така, искам да споделя, че вече съм в постоянна паника от правописната полиция. Абе вие хора не разбрахте ли, нямаше ме в часа за запетайките и пълен/кратък член?!

Определено настроението ми вече е друго...

# 29
  • Мнения: 516
Криста, времето при мен е точно като на аватара ти. Докато вървях към работа, си мислех за теб. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт