Рицарки на предколедната треска 17.12.2007 - 23.12.2007

  • 13 471
  • 404
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 897
Запис.
Отивам да чета 3те страници, които сте навъртяли за 0 време.

# 46
  • Мнения: 5 873
      love001 Кво ша готвиш  Mr. Green

      И да знаеш , че цял ден те чакам да ти напиша преписаното  Laughing
     

Грах сготвих,ама и едни пържоли вратни метнах Mr. Green...не сме яли таквоз чудо от 100 години. Crazy

И благодаря за диетката. Hug

# 47
  • Мнения: 448
Запис петдесенайста  Laughing

Честит рожден ден Мила. Нека твоите мечти и желания, бъдат моите най-сърдечни пожелания

Честит имен ден на Даниелка. Много, здраве, щастие и късмет
Вчера ме нямаше никаква. Ходих по пътищата в леда  Sick.
Гледах снимки.  Laughing И на Мариеткини момчета. Учени децата като мама.  Laughing И на Тедка момченцата видях. Големият ти е "одрал кожата" ( този израз винаги ме озадачава  Mr. Green) И на Били момченцето видях. Да са ви живи и здрави   bouquet
Много се радвам, че Съни се появи  Hug. Мислим си за теб  Hug
Евич, в  Деца с увреждания и хронични заболявания има тема за деца със синдром на Даун.
Лека и успешна седмица на всички   bouquet

# 48
  • Мнения: 1 369
 Hug
Ванюшко  Hug и поздравления   bouquet
Теис, Айче  Hug

Мога да го пиша успешен ден  bowuu с едно мъъънинко прегрешенийце, ню-ню дет са вика  Crazy  ooooh! Можеше и без него, ама... Вечерята беше задушено пиле с лук, на което накрая настъргах малко, ама наистина малко, кашкавалец. Мисля, че съм се вместила в 1200 калории днес. Водата мина 3 литра, сега се правя на чистница в куФнята и след малко ще се метна на степера. Малииииии, туй аз ли съм  Crazy
Да ви кажа честно тия последните кила ги моткам вече 2 - 3 месеца. Ми писна ми. К'вот е к'вот е, да са приключва, че да са плесна с чиста съвест в гърдите (то, не че остана много де, ама нъл тъй са вика  Crazy ) И после, не че няма да са продължи с голямото задържане, освен ако не се появи някоя много основателна причина за покачване Laughing Ама за другото време ще му мислим като му дойде времето  Crazy

На всички хубава и спокойна вечер  Hug

# 49
  • Мнения: 5 873
...И после, не че няма да са продължи с голямото задържане, освен ако не се появи някоя много основателна причина за покачване Laughing...

хм.... Laughing ,само толкоз ли ще кажеш,а,а,А? Mr. Green

 Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 1 369
Имам нещо да казвам ли, а? А? А?  Mr. Green

 Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 5 873
Имам нещо да казвам ли, а? А? А?  Mr. Green

 Hug Hug Hug

А имаш ли, а,а,а? Laughing

# 52
  • Мнения: 1 369
 Whistling Whistling Whistling
Оспамихме темата, ей  Hug

# 53
  • Мнения: 5 873

ти пък Laughing...къде  видя спам... Sunglasses

 Hug

# 54
  • Мнения: 1 369
Ам да, то тъй като погледнеш реално обсъждаме бъдещите ми кила и причини за евентуално покачване  Crazy
Скачам на степера, после ще ви нагледам пак  Hug

# 55
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Тя темата от сутринта я оспамихме, ама нали е все за хубаво Grinning
За проверката - закуска мляко, лен, една идея мед ; междинно - моцарела с  почти вкусен домат;
обяд - пилешко със сметана, няколко нережимни калории за следобедна почерпка с приятелките, вечеря салата от зеле с малко зехтин и балсамов оцет и гъби с масло. Водата ми е 2 л.
Имаше и тренировка: 40 мин. кардио и нещо си там с гирите.
Лека вечер от мен. И още веднъж, благодаря за поздравите  Hug

# 56
  • Мнения: 2 897
Дани, честит имен ден!

Мила, честит рожден ден!

Диче, дано все така се оправя малката!

Щък, купи ли си нещо от ходенето по магазините?

Ели, днес ядох невероятна пилешка манджа - сварява се бяло пилешко месо и бучте, в една голяма тенджера се задушават много лук, моркови, домати заедно с бульона от вареното пиле, посредата на задушаването пилето се добавя към зеленчуците. Бързо, лесно, вкусно.

Съни, подкрепям те, тоест стискам палци и пращам позитивни мисли, за да си режимна!

Мариетке, жал ми стана чак, че така си тичала за съурвакницата. Ама поне си запасила детето.

Ванче, честито намаление!

Teд, много хубави деца!

Айче, у нас съм си, при мамка и татко. Голям кеф!

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 21:26 от Denichkata

# 57
# 58
  • Мнения: 5 873

 Joy Joy Joy


то цял роман в емотикони стана,а,а,а? Mr. Green

Денич,благодарско. Hug
Ама най си е хубаво при мама и тати,а? Laughing

# 59
  • Мнения: 1 369
Теис, мани ги тия пуканки, не се вписват в режима  Mr. Green

Лекинка от мен, че сладкотърсещият звяр иска да ми каже нещо, пък аз искам да му избягам   Crazy

 Hug

Общи условия

Активация на акаунт