Гласувайте за "Златен запъртък" (най-абсурдна тема)

  • 3 140
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 393
Няма да гласувам, но призовавам темата "Какво ме научи Криско" да бъде махната от анкетата. Вчера я прочетох отново- честно казано, не знам с какво е заслужила да бъде сред този тип номинации, но независимо от причината, името на Криско не бива да бъде споменавано в такъв контекст. Грозно е. Всичко си има някакви граници.

Наистина- няма ли кой да я махне? Грехота е.

И присъствието на въпросната тема означава ли, че най- малко трима души са я номинирали? Ужас.

# 46
  • Мнения: 24 467
"Бременна ли съм?" е тема, която би заела достойно място в класацията.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 114
Няма да гласувам, но призовавам темата "Какво ме научи Криско" да бъде махната от анкетата. Вчера я прочетох отново- честно казано, не знам с какво е заслужила да бъде сред този тип номинации, но независимо от причината, името на Криско не бива да бъде споменавано в такъв контекст. Грозно е. Всичко си има някакви граници.

Наистина- няма ли кой да я махне? Грехота е.


Изглежда, че няма...
Ще информирам модератор.

# 48
  • Мнения: 1 299
7 опции не ми стигнаха
 Laughing Laughing Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 3 114
Няма да гласувам, но призовавам темата "Какво ме научи Криско" да бъде махната от анкетата. Вчера я прочетох отново- честно казано, не знам с какво е заслужила да бъде сред този тип номинации, но независимо от причината, името на Криско не бива да бъде споменавано в такъв контекст. Грозно е. Всичко си има някакви граници.

Наистина- няма ли кой да я махне? Грехота е.


Изглежда, че няма...
Ще информирам модератор.

Благодаря за бързата реакция, темата за Криско вече не е в списъка.  Hug

# 50
  • Мнения: 3 376
Ами гласувах за няколко,но тази "Как да си кръстя детето" ми е една от главните фаворити  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт