магазините Ивис,какво мислите за тях?

  • 9 420
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
Хмм и аз да се оплача...Търсех преди време някакво интересно парфюмче ей така без някаква точна идея,просто да ми хареса и да се фръскам с него на работа,,работата го изисква''и аз работя с клиенти.Та влизам си аз и и и никои никакво внимание,те си приказват,аз се лутам и се чудя,да пипна ли сега и да не пипам.Обезпокоих ги най-накрая с едно -извинявайте може ли за момент---и да ВИ кажа един презрителен поглед от другия краи на магазина.Направо се почувствах неудобно.НИЩо не купих,ама и няма да ходя да си купувам,освен ако нещо не съм ядосана,че да ги наредя набързо!!!ММ-да

# 16
  • Мнения: X
Охх,лошото е,че на връшане от работа те са ми по път,наложи се и вчера да мина оттам и всеки път оставам с едно неприятно усещане като излезна оттам,има един куп момичета,които по никакъв начин не виждам да са в услуга на клиента,само правят калабалък,дето се вика. На касата освен това с рестото,което ми направи впечатление,сега забелязвам,че ти казват някаква сума,прибират ти парите,а не дават никаква бележка. Значи спокойно може да те ударят с някой лев без да се усетиш навреме... ooooh!

# 17
да си кажа в много малко магазини вече има добро обслужване-или нещо с парите ще е или нещо ще се заядът,или ще хвърлят от ония погледи дето все едно ти казват,,ох тая пък сега с какви глупости ще ме занимава''....понякога те е страх да запиташ,защото ще се опитат да ти го продадът или да те отрежат с някоя жлъчна реплика.На повечето продавачки по магазините все едно им се е свършил света или там нещо имат некви проблеми ,нито Добър ден.,Нито довиждане  само се чува едно ОФ,и нервно потропване с крачетата.....нямам приказки....

# 18
  • Мнения: 5 539
Обслужването наистина е кофти, а цените са по-високи, отколкото в други магазини за масова козметика. Такива са ми наблюденията, 3-4 пъти съм влизала.

# 19
  • Мнения: 2 122
Уф, и аз да се изкажа- лятото една вечер се прибираме към 7 и нещо- магазина до Неделя уж пише, че работи до 20:30, трябваше ми да си купя лакочистител, иначе аз съм се отказала отдавна да пазарувам в тези магазини. Та с бебето с количката натискам аз вратата, обаче тя заключена и две "кокони отвътре" стоят и ме гледат нагло- споглеждат се, пак стоят, аз стоя като напъдена отвън и ги гледам въпросително. Така и не дойдоха да отключат вратата, но аз повече в нито един магазин от веригата няма да стъпя. Сега ми извадиха карта за отстъпка в Магазин за човека, продават парфюми-тестери и имат също голямо разнообразие на козметика, там ще си ходя пък  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: X
и на мен ми се е случвало нещо подобно- никаква адекватна реакция от страна на служителките.А в Човека на какви условия трябва да отговаряш,за да получиш такава карта за отстъпка?

# 21
  • Мнения: 2 122
Ами аз от тях купувам доста често парфюми, последния път за 120 лева 2 тестера и тогава ми дадоха бланка да попълня.

# 22
  • Мнения: X
Ясно, е браво на тях,така трябва Peace

# 23
Миналата година си купих от магазин за човека готино червило,но докато си избера цвят и гримьорката там ме намаца и се харесах,даже ми хвърли и няколко съвета,еми супер!Тръгнах си скеф и много доволна че ми обърнаха такова внимание!!!Сега пак там си ходя от време на време но в Ивис ---НЕ

# 24
  • Мнения: X
о,да,там обслужването определено е на друго ниво,вчера и аз се върнах доволна оттам Heart Eyes

# 25
Всъшност,защо така се получава?Не мога да разбера,Останалите нямат ли интерес да вземат на хората парите а се правят на интересни,има хора буквално искат да похарчат някаква сума там,и трябва просто тези които са на работното си място само да им вземат парите без някакви специални умения.Обаче ,те ...няма никакъв интерес,никакъв стимул и култура.Много им се ядосвам и затова пиша така.И ми е интересно на тях неим ли висят шефове на главата че е такава анархия..??много се разпалих... #Cussing out

# 26
по-горе написаното се отнася за Ивис,не за Човека

# 27
  • Мнения: X
да,личи си,че е за Ивис...и как се множат само,аз се сещам поне за 4 магазина и нов ще отварят ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт