Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405
Да, предлагам да се организира лов на пенсионери  #2gunfire

Ще ги избиваш ли  Shocked

# 31
  • Мнения: 804
Пенсионери с лопата да ги ринеш, на спирката, в градския транспорт, в магазина... само в киното не съм ги видял още. Нещо деца не виждам обаче... затварят училища, преструктурират ги в старчески домове... Rolling Eyes
Направо се изненадвам на такива попадения. Какъв  полет на мисълта!

ПП: Който разчита на 100 лева поощрение за Коледа и 20 лева месечно от държавата, за да отглежда децата си, може би не е дорасъл да бъде родител.

# 32
  • Мнения: X
Chanel, да, проблемът на авторката е, че чака на държавата
за мен лично проблемът са повсеместно ниските заплати  и хората, които се явяват даже на конкурси за тези длъжности, а после реват
ей това е трудно за смилане

иначе е еднакво безумно пенсия по 100 лв и майчинство по 200 лв
и в двата случая се пада по 100лв на човек
та какво са 50 евро днес
някои плащат толкова само за ток, а други двойно, че и тройно

все пак ако авторката е в майчинство, то мъжът и къде блее
все пак шансовете за добра работа са доста по-добри отпреди 15год напр

# 33
  • Мнения: 2 161
Точно така,Joel.Всеки млад човек може да промени действителността.Какво ревете за 100 лева?Че може да си ги изработите.Възрастният човек как да ги изработи тези нещастни 100 лева?И да има сили,никой не би го наел.

# 34
  • Мнения: 3 405
Какво ревете за 100 лева?

РевЕ.
Аз поне не видях някой друг да протестира освен авторката.

# 35
  • Мнения: 7 837
Жалко за всички недоволни майчета, които няма да получат пари по Коледа, които най-вероятно биха отишли за поръчки в Ягодката, грозни ботуши, кафета, цигарки и джиджи-биджи.
Държавата е длъжна да дава добавки и заради 3-ти март, 24 май, Трифон зарезан, 6 септември, всяка трета неделя от месеца, пролетното и зимното равноденствие... Дерзайте.

# 36
  • Мнения: 2 161
Какво ревете за 100 лева?

РевЕ.
Аз поне не видях някой друг да протестира освен авторката.
Имах предвид и другите,които писаха в другите подобни теми.

# 37
  • София
  • Мнения: 1 529
Пак те питам,държа да ми отговориш лично,авторке на темата.Нямаш ли си баба и дядо?Абе,чакай аз да ти отговоря първа-ако имаш баба и дядо,пречукай ги,вземи им парите и вашето младо семейство ще може достойно да посрещне празниците.Какво,че дядо ти и баба ти ще останат без зъби?Ще си купят мляко.Но!Щом искаш държавата да ти дава пари затова,че си родила деца,то тогава ще правиш секс само когато президента ти нареди.Така поне ще го държиш отговорен за следващите малки българчета,с които ще го дариш.И разбира се,парламента трябва да одобри.Устройва ли те?
PeaceНякои хора нямат самоуважение,пенсионерите просто нямат сили от старост и болести и са дали своето на обществото.Която не може да си отглежда децата да не ражда такива. Току що на вратата ми звънна една млада циганка с бебе да иска дрешки..Внучето ми таман беше приспано и се събуди... Ядосах се и я изгоних,ама ме хвана и страх,че знам ли с кой е ,а съм сама...Сега пък страдам за бебето вън на студа. smile3518 ЖИВОТ..

# 38
  • Мнения: 3 405
Аха, Шанел, сега разбрах.

# 39
  • Мнения: 4 371
Не мога да повярвам, че някой се огледа в парите на пенсионерите Shocked Close
Знаеш ли, авторке на тая хубава тема, че има възрастни хора, които броят стотинки за сирене? И не им стигат. За месо няма да отварям дума. На хляб, мляко и студена къща не се живее.
Айде със здраве Sick

# 40
  • Мнения: 6 155
Не мога да повярвам, че някой се огледа в парите на пенсионерите Shocked Close
Знаеш ли, авторке на тая хубава тема, че има възрастни хора, които броят стотинки за сирене? И не им стигат. За месо няма да отварям дума. На хляб, мляко и студена къща не се живее.
Айде със здраве Sick
Да...
Преди няколко месеца в аптека: Дядо си купува лекарства с намаление от здравната каса. Аптекарката казва дължите 98 лв. Дядото - "ех, останаха ми 2лв. от пенсията (която е 100лв.)"  Sad

# 41
  • Мнения: 2 161
Преди време имаше тема за милосърдието и всички бършехме носни секрети за това,колко са онеправдани пенсионерите.Ах,как им купуваме сирене,ах,и салам.И цветарките пенсионерки,премръзнали навън.Драма.А сега част от същите хора,които хълцаха в онази тема,искат да бръкнат в джоба на същите тези нещастни хора.Ама не им стиска да пишат сега,а така ги чакам!честно ви казвам,не ми пука за бедните млади хора с едно,две,пет деца.Мога да преживея с чиста съвест и мечките и пингвините и мравоядите,ако се наложи.Но се тревожа за възрастните хора,защото в крайна сметка само на тях никой не иска да помогне.

# 42
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Стига вече.
Иде ми да дам по 100 лв на някои потребители, но да си мод не е да като да си Крез, каквото и да се пее в легендите.

Общи условия

Активация на акаунт