От кой детски клуб сте доволни?

  • 1 193
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 073
Наближава Рождения ден на големият ми син - януари месец и искам да запазя места за детско парти. Смятах за клуб " Моето гардже", но се оказа че няма свободни часове за датата която ме интересува. Приемам предложения за детски клубове, намиращи се в района на центъра, Орлов мост, може и Гео Милев Peace, от които да сте доволни! Praynig
Да отбележа , 4е детето става на 9години, т.е. търся клуб подходящ за тази възрастова група!
Благодаря на всички, които ще се отзоват и ще дадът своите предложения и препоръки!  bouquet

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 303
Вчера празнувахме в Тинки-Уинки. На мен лично много ми хареса, просторно и чисто. Обачееее.....бяха все около 6г калпазани, т.е. още дечковци. Не знам за по-голями дали става.

# 2
  • Мнения: 1 073
Да си побутна малко въпросчето...!
Никой ли не е доволен от детски клуб или заведение - увеселително????????
Моля, мили майки дайте предложения и идеи!

# 3
  • София
  • Мнения: 111
Ами аз харесвам "Приказка без край" , но смятам че няма да е интересен за толкова големи деца. Доколкото разбрах обаче собствениците му са направили втори клуб за по-големи деца, така че може да провериш там.

# 4
  • Мнения: 1 073
Ами аз харесвам "Приказка без край" , но смятам че няма да е интересен за толкова големи деца. Доколкото разбрах обаче собствениците му са направили втори клуб за по-големи деца, така че може да провериш там.
Да, така е , и аз чух много добри отзиви, но за съжаление за този ден няма места!

# 5
  • Мнения: 419
Много е важно местоположението. Но тъй като не сте предявили претенции, ще ви кажа за този, който принудително избрах, защото се сетих 1 седмица предварително и естествено всичко беше заето. Та клубчето се казва "Кикирики" в Младост 4. Доста предубедено го ангажирах, защото не е голямо, но нямах избор. В крайна сметка се оказа че собственичката и аниматорката която ангажирах носят призвание да се занимават с деца. Играха, рисуваха и се занимаваха с тях много добре. Освен това аз ги ангажирах за17ч за да можем да останем 3 часа. Платата с хапките бяха много вкусни и така. Доволна съм.

# 6
  • Мнения: 1 073
Малко ми е далече, в първия пост писах за местоположението - в центъра, по възможност. Но ще ти бъда много благодарна за координати.

# 7
  • Мнения: 2 614
Наближава Рождения ден на големият ми син - януари месец и искам да запазя места за детско парти. Смятах за клуб " Моето гардже", но се оказа че няма свободни часове за датата която ме интересува. Приемам предложения за детски клубове, намиращи се в района на центъра, Орлов мост, може и Гео Милев Peace, от които да сте доволни! Praynig
Да отбележа , 4е детето става на 9години, т.е. търся клуб подходящ за тази възрастова група!
Благодаря на всички, които ще се отзоват и ще дадът своите предложения и препоръки!  bouquet

Елфа, виждам, че и ти си влезнала в моето заблуждение... На мен това ми беше първия в списъка клуб, но като отидох да го видя....и се разочаровах! Не ми хареса, всичко е старо, мястото е малко, играчките са доста счупени! Не искам мнението ми да е повод за разпри, просто споделям.  Peace

За сметка на това останах много доволна от Детски клуб Бъни - там направихме рождения ден. Имаше 3-ма човека, които се грижеха за децата, т.к. те не бяха малко, беше топло, светло, всичко ми хареса!
И много ме впечатли Детски развлекателен център Двете феи цък - тук не можахме да разглезаме по-подробно, защото в деня, в който обикаляхме за клуб, те работеха след 14 часа (денят беше понеделник)

Ето от този сайт почерпих инфо за детските клубове http://www.moetoparty.com/display.php?page=menuup_2

# 8
  • Мнения: 2 614
Сега виждам, че детенцето ти е голямо, и не съм сигурна, че ще му допадне Бъни.
Но в Двете Феи има доста място - 3 зали са и мисля, че организираха и тематични партита!  Peace
Успех в търсенето!  Peace

# 9
  • Мнения: 1 073
Много благодаря Правда. Зачетох се в информацията която си ми дала, ще ми е полезна със сигурност!

Общи условия

Активация на акаунт