С какво ви промениха вашите мъже?

  • 2 440
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 263
Моят май ме промени само в лоши насоки, та няма да си признавам как...

# 16
  • София
  • Мнения: 71
Хубава тема, поздравления! Peace Моят мъж ме промени много, и чак напоследък започвам да си давам сметка за това. Промяната е за добро и не ми е неприятно, че се е случила. Преди всичко станах много по-спокойна, по-разсъдлива, по-уравновесена. Започнах да чета повече пак покрай него. Той преобърна всичките ми представи за мъжете, които не бяха никак розови. Показа ми и ме научи колко хубав и хармоничен може да бъде съвместния живот. Започнах дори да си лягам по-рано и вече не съм онази нощтна птица, която бях преди. Grinning

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
С 2 деца. Каква по-голяма промяна от тази?

# 18
  • NL
  • Мнения: 520
Станах по-пестелива(то все някой трябва да мисли и за икономии в къщата).
Не мрънкам вече.
Преди бях бурсук,сега с него съм още по-голям Tired.

# 19
  • Мнения: 581
 Моя направо ме върна в детската градина.Сега съм по-разглезена, по-мързелива, по-безотговорна и по-лекомислена от когато и да било.И най-лошото е, че не искам да се променям, но поне си го признавам. Embarassed

# 20
  • на село
  • Мнения: 3 901
Не знам, или по -скоро не помня, от доста години сме заедно.

Може би станах по -сериозна и отговорна, но това може и да е от годините  Mr. Green, а не от влиянието на мъжа ми.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 675
Научих се да не се притеснявам, когато правя нещо в последния момент.

# 22
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Откакто съм със съпруга си доста се промених, но не съм сигурн адали го дължа на него или на други фактори - израстване, работа, дете и пр, НО станах по-уравновесена и разсъдлива и по-спокойна и по-улегнала и по-ОРГАНИЗИРАНА.
Ама все си мисля, че съм омъжена за човек, който ме приема такава, каквато съм и не се опитва да ме променя... Laughing

# 23
  • Мнения: 685
Научи ме да бъде по-уверена.
Доказа ми, че партньорството е злато.
Повярвах в безкористната любов ...
Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 008
"Отучи" ме от някои пороци...

# 25
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Моя направо ме върна в детската градина.Сега съм по-разглезена, по-мързелива, по-безотговорна и по-лекомислена от когато и да било.И най-лошото е, че не искам да се променям, но поне си го признавам. Embarassed
Хм, дам, и аз така. ДРугото е, че престанах да се втелявам за дреболии-на неговия фон, не остава място.  Mr. Green
О, и, да, понаучи ме да не трябва всяко нещо, дето не ми е харесало, да му го повтарям и анализирам, докато не признае, че съм права  Rolling Eyes
Научи ме да правя палачинки  и спагети

# 26
  • Мнения: 6 167
С нищо, същата съм си.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 480
Станах по-подредена.

# 28
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Станах по-отговорна към бъдещето си.

# 29
  • Мнения: 3 423
Спрях да използвам думата негър.

Общи условия

Активация на акаунт