някой раждал ли секцио при д-р П. Матеев в Окръжна болница П-в

  • 994
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
някой раждал ли секцио при д-р П. Матеев в Окръжна болница П-в?

# 1
  • Мнения: 802
Раждах секцио в Окръжна, НО при Д-р Йончев и Д-р Демирев .
Д-р Матеев дори не съм го видяла там .

# 2
  • Мнения: 10
става въпрос за отделението по стерилитет

# 3
  • Мнения: 802
съжалявам, но не мога да ти помогна .
дано някой друг се включи .

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Да, аз родих при него първата си дъщеря ....

# 5
  • Мнения: 331
Сестра ми роди там през 2006 г., но при друг лекар. Аз иначе лежах 4 пъти в същото отделение докато бях бременна - мисля, че д-р Матеев е един от най-добрите там, не съм сигурна, но май е завеждащ отделението. Всички лекари в това отделение са много добри специалисти и са с голям опит в секциото, така че не се притеснявай. Това важи и за акушерките там, въпреки че все пак говорим за държавна болница...

# 6
  • Мнения: 50
Аз родих там синовете си. И пак при него бих родила. Ако изкаш информация пиши

# 7
  • Мнения: 10
Как са условията там? Има ли ВИП стая и как се чувствахте след операцията? Какво е отношението на акушерките към пациентките и бебето при вас ли е след секциото? Благодаря ви предварително.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Както писах - там родих първата си дъщеря. Но не и втората, която се роди в същата болница, но в другото отделение. За това мога да направя разликата. А тя е огромна ... но не е в полза на отделението на Матеев.

ВИП стая има. Не съм я разглеждала. Предполагам, че условията са добри.
Относно доктора - не мога да кажа нищо. Оперира ме. Но до тук - никакво отношение повече - дори не излезе да каже на съпругът ми и майка ми, че съм родила. След близо два часа през открехната врата майка ми/почти изпаднала в истерия/ го е видяла да се разхожда в коридора и е нахълтала да пита как е минало всичко. Отговорът е бил кратък - "Роди, не знам какво точно - момиче или момче".  Sick
Отношение на акушерките - под всякаква критика ....
Отношение на другите лекари - не съм тяхна пациентка, не се занимават с мен. Визитацията се свеждаше до "Как си?"  Laughing Вкарваха посетители в интензивното - където лежахме по три жени в стая, посетители всякакви - лели, чичовци .. и по всяко време ... пък ти си почивай, кърми, цеди се ...
Тоалетната за родилките и оперираните жени - една единствена - обща с тази на персонала, но само тоалетна - без баня - трябваше да ходя и да се моля на лежащите момичета в другите стаи, за да се изкъпя ...

А другото одтеление за секцио в същата болница ... След като сърбах попарата на отделението на д-р Матеев, отношението на персонала, реших да раждам  без предврителна уговорка, без да плащам - отидох ей така...
и ето ви разликата:
Нормално отношение на докторите - всеки си върши работата.
Секциото извърши д-р Бачуров. Падна се на смяна. Успя да ме разсмее, въпреки обзелата ме паника.... След раждането - съпругът ми и майка ми са видяли детето за минута... след това видяха и мен .. всички бяхме по-спокойни ...
Отделението - сестрата седя до мен целият ден ... докато виках от болка .. смени няколко аналгетика ... мереше ми кръвното ... дежурният лекар дойде да ме види цели 3 пъти!
На другият ден завеждащият на визитация МЕ ПРЕГЛЕДА! Поинтересува се как съм, опипа гърди, операция, обърна ми внимание... Акушерките носепха малката на три часа и ме следяха кърмя ли правилно, казваха всичко за детето ...
Спирам.
Мога да пиша още много за разликите, но стана много дълго ...

Общи условия

Активация на акаунт