МОМЧЕ ИЛИ МОМИЧЕ

  • 2 270
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 784
Още в началото на четвъртия месец докторът ми каза - 95 процента - момче и две седмици по-късно категорично със 100 процента потвърди думите си!

# 31
  • Мнения: 7 723
В 20 ГС на Доплер е сигурно Wink

# 32
  • София
  • Мнения: 39 759
На мен ми казаха в 5ти месец, защото тогава гинеколога ме прегледа основно на видеозон. Мисля, че може и по-рано.

# 33
  • по света
  • Мнения: 1 587
Здравейте,днес бях на преглед и гледахме бебчето доста почакахме да видим,но за сега се очертава момче WinkАз съм 15 седмица и се вижда.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 079
На мен ми казаха в 21 г.с.  Heart Eyes
Живо и здраво бебче, полът е без значение!

# 35
  • Мнения: 1 197
аз разбрах чак като се роди ходих при 2-ма лекари и всеки ми каза различно

# 36
az sum v 19gs i mi kazaha 4e 6te e momche,bi trqbvalo i na teb da kajat

# 37
  • Мнения: 22
На мен за първи път ми казаха във 22г.с.Но незнам със сигурност.Това е парво предположение.

# 38
  • Мнения: 5 362
Полът то видяха в 16 г.с Peace
Като отида на гледачка там очаквам да се познава Peace

hahaha Joy
 Peace

При мен се видя доста по-късно.

# 39
  • Мнения: 161
в началото на 4 месец вече знаех че ще е момиче, след това и на феталната в пети месец ми потвърдиха, но има случаи и до седми месец не се вижда, зависи как е застанало бебето.

# 40
  • Мнения: 842
На мен ми казаха в 15-та г.с.  Всичко зависи от апаратурата и от лекаря. С първата ми бременност така и не можаха да ми кажат дали ще е момче или момиче, остана си изненада до края.

# 41
  • Мнения: 1 029
И аз бях ужасно нетърпелива да разбера какъв ще е полът, но за мой късмет при два поредни прегледа бебето така беше застанало, че не можеше да се разбере. Някъде към края на пети месец най-после видяха, че ще е момиченце  Laughing

# 42
  • Мнения: 52
Би трябвало вече да ти кажат,освен ако има проблем с разположението му.Първата ми бременност беше седалищна и не можеше по никакъв начин да се види,но аз вътрешно усещах,че е момиченце(така и стана).С втората ми казаха към 5-6 месец.

# 43
  • Мнения: 1 121
На мен ми казаха още в 11 г.с. и познаха. Аз не вярвах, че може да се види толкова рано, но бебето беше по-голямо и предположиха, че ще е момче. И сега си имам син. Grinning

# 44
  • Мнения: 674
В 14 г.с. доктора ми каза че чакам момиче,твърдеше че се вижда много ясно
и няма как да е объркал.Още не съм родила,но всеки път ми се потвърждава че
дедето е момиче и от други лекари при които съм ходила.

Общи условия

Активация на акаунт