Търся консултант по НАССР

  • 1 216
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте.

Питането ми може и да не е за този форум, обаче знам, че се чете от много хора.

Търся консултант по НАССР системата. Става дума за кафене към детски парти клуб. Това е изискване от ХЕИ, след като минаха на проверка. Те самите ми препоръчаха една жена, но цената й ми се стори висока, та затова искам да проверя.

Моля, ако някой може да помогне, да ми пише на ЛС.

Поздрави, Веси

# 1
  • Мнения: 74
Препиши го отнякъде. За всяко заведение изискванията са сходни. Ти каквото си напишеш, това ще спазваш. Никой не ти иска да плащаш на фирма. Питай инспектора ви.

# 2
  • Мнения: 116
На сайтовете на РИОКОЗ (ХЕИ)  има качени указания  как да се разработи системата.
 Ако имате само кафе може да не разработите НАССР, а само система за управление на безопасността на храните основана на принципите на НАССР.
Най - добрия вариант според мен е да си го напишете сами, защото вие си познавате сградата и начина на работа  добре. Консултантите обикновено използват една разработка , като само сменят името на фирмата. Това не ви гарантира, че ще получите  документа, който трябва да имате.
 НАССР се разработва за конкретния обект, съобразен с особеностите му.
 

# 3
  • Мнения: 23
ако имаш нерви и време можеш и сама да си го направиш. фирмата ползва едни и същи за пове4ето обекти, но обикновено съдържат вси4ко. има едни 4ертежи и тем подобни,но ако намери6 от някой колега с кафене hACCP система я препи6и. Аз ли4но ползвах фирма

Общи условия

Активация на акаунт