Хранихте ли се нормално като бяхте бременна?

  • 3 839
  • 60
  •   1
Отговори
Какво да правя бременна съм, а нищо не ми се яде. Сутрин успявам да хапна нещо, на обяд най-много една супа, но вечер вече е проблема. След обяд и вечер просто храната ми е противна. Всичко ми мирише на лошо, от всичко ми се гади дори на семейството си не мога да приготвя храна. Така като не се храня опасно ли е за бебето?

# 1
  • Мнения: 636
Сигурно си в началото на бременността...не се притеснявай, няма нищо да му стане на бебето. То си взима всичко, което му е необходимо от теб. Ако не се храниш си е за твоя сметка. Нормално е в началото да нямаш апетит. Аз първите месеци изкарах на лимони и грейпфрути. След 3-я месец ще престане да ти става лошо от миризми и храни и ще започнеш да се храниш нормално. Peace

# 2
  • Мнения: 80
В коя г.с. си? Нормално е отначало да ти се гади и да не можеш да ядеш стига да не отслабнеш много.

# 3
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ще се нормализират нещата.
Леко бременеене Peace

# 4
  • Мнения: 176
Ела да видиш след 10-11 г.с. какво става. Аз лично не мога да се спра...
Общо взето колкото преди ми ставаше гадно от мисълта за храна, сега ми е гадно докато не хапна нещо. Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
В началото наистина в устата си имах вкус на гума  Rolling Eyes,но после всичко се нормализира.Яж когато си гладна,не се притеснявай не е необходимо да се тъпчеш.  Peace
Лека бременност  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 39 754
С Дияна мушках в устата си всичко, което ми мине пред погледа. Сега нямам никакъв апетит.

# 7
  • Мнения: 745
напълно нормално!!!първите месеци ми се гадеше от някои храни,ама после се оправих.при всеки е различно.имам една позната ,която повръща до 5 месец и после като и се отвори един апетит!!!качи 30 кила!!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Аз си хапвах нормално, докато бях бременна. Мислих, че ще ми се увеличи апетита, но нищо подобно не се случи. Просто наблягах повече на солено и кисело и всички ми казваха, че ще родя момче. Така и стана Laughing. Предполагам, че още си в първите месеци на бременността и затова не ти се хапва, но впоследстиве всичко ще си дойде на мястото. Както е казала Red Fox бебчо си получава всичко необходимо от теб. Лека и успешна бременност   bouquet

# 9
  • Мнения: 258
До края на бременноста нямах никакъв апетит. Всичко ми беше супер гадно. Разбрах какво било да си злояд Sick Ела сега обаче да ме видиш Mr. Green

# 10
  • някъде
  • Мнения: 4 955
явно си в началото щом ти се гади Wink
аз гледах да наблягам на полезните неща, но и неполезни съм хапвала Simple Smile

# 11
  • Мнения: 40
Не се притеснявай и аз до 4ти месец ядях само кисели краставички и кисело мляко - после всичко си дойде на мястото с изключение на това, че спрях да ям сладко във всичките му форми и слава богу това ми помогна да не кача доста кг  Grinning

# 12
  • Мнения: 160
Не се притеснявай и аз до 4ти месец ядях само кисели краставички и кисело мляко - после всичко си дойде на мястото с изключение на това, че спрях да ям сладко във всичките му форми и слава богу това ми помогна да не кача доста кг  Grinning

Аз пък само на сладко налитам.  Grinning

# 13
  • Мнения: 582
Апетита и вкуса ми към храните не се промени въобще през бремеността. И ти ще се оправиш!

# 14
  • Мнения: 528
Въобще не се притеснявай!
По време и на двете си бременности ядях предимно и само плодове.
Определено друго не ми се ядеше.
Всички смятаха че ще родя някое недоносче.
Уви синът ми се роди 3450, а дъщеря ми 3400.
За нея чак и аз сама се чудя как порастна толкова, след като ядях само диня.
Така че не се притеснявай. Гледай да хапваш повечко плодове и зеленчуци-в тях се съдържа почти всичко необходимо както за теб така и за бебчо.
Леко бременеене!

Общи условия

Активация на акаунт