за болницата

  • 500
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте на всички настоящи или бъдещи мами като мен  Grinning,  искам първо да благодаря на всички за отговорите ви и аз пак си имам питанки  Joy , така значи малко по малко ще започвам да си приготвям чантата за болницата понеже сега по празниците влизам в 9 месец но не знам какво точно ще ми трябва за мен и какво да нося за бебо като се роди?Моля помогнете ми малко Embarassed и още едно питане трябва да си избера педиатър преди раждането ако може някой да ми даде съвет за това значи живея в района на Спортна зала в гр.Варна това ще рече или ОРКБ или Курортна поликлиника кои са добрите педиатри там?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Миличка влез при нас януарките на 1-ва страничка мамите са поставили списък за болници от гр.Варна.Ще намериш инфо пък и директно можеш да попиташ мамите от Варна какво са решили.  Peace
Ето я и темата : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=250125.0

# 2
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Най-добре си питай и в болницата където ще раждаш, там ще то кажат какво ти е нужно Peace
Както kloie ти е казала в отчетните по месеци на всяка 1-ва страница има списък.
Весели празници и леко раждане Peace

# 3
  • Мнения: 814
Ако ще раждаш в Майчин дом ти трябват единствено нощница, чехли и тоалетни принадлежности.

Общи условия

Активация на акаунт