Страх ме е пневмония

  • 2 504
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 549
Синът ми беше болен миналата година два пъти от остра пневмония и сега много се страхувам да не го повтори и тази зима. CryНаправих противогрипна ваксина и проведох курс на лечение за имунната система,но все пак ходи и на градина и доста се притеснявам. Rolling EyesСпоред вас какво още бих могла да направя. newsm78
Благодаря много.  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 456
Какъв курс на лечение за имунната система си провела? Колко голямо е детето?

# 2
  • Мнения: 549
На 5 и половина години е и пихме Рибомунил по схема.И ваксина поставихме-Инфлувак.Какво друго мога да направя ,тъй като не се храни много добре/злояд/ Sad

# 3
  • Мнения: 4 150
Точно ваксината му е сринала имунитета...

# 4
  • Мнения: 549
Да поясня че ваксината е поставена след като се разболя миналата година два пъти Peace.Тази година за първи път поставих противогрипна ваксина.Според вас какво бих могла да направя за да го прадпазя от повторно разболяване. newsm78

# 5
  • Мнения: 7 201
На 5 и половина години е и пихме Рибомунил по схема.И ваксина поставихме-Инфлувак.Какво друго мога да направя ,тъй като не се храни много добре/злояд/ Sad
Мисля,че си направила достатъчно. PeaceА за апетита можеш да му даваш Апетон-комплекс от витамини+пчелно млечице.Подсилва апетита.

# 6
  • Мнения: 4 150
Някой тормоzи ли го в градината? Много ли плаче детето като ходи там?
Никакви иzкуствени лекарства няма да помогнат.
Чист вьzдух,плодове и обич.

# 7
  • Мнения: 549
Не............ ходи с голямо желание,много е контактен.Записах го и на Айкидо,английски,но не разбрах това има ли нещо общо с разболяването му. Thinking

# 8
  • Мнения: 4 150
Вьzможно е.Зависи каква е обстановката.Айкидо е много хубав спорт.Поzнавах Георги Иванов(лека му прьст) и Гого.

# 9
  • Мнения: 111
Мисля, че си направила достатъчно.Повече медикаменти ще е прекалено.Не се тревожи прекомерно-някои деца изграждат имунитет по-лесно,други(като моите)по-трудно.Знам колко гадно нещо е плевмонията-дъщеря ми я направи за първи път на 10 дни.
Постепенно ще станете  по-устоичиви на вирусните инфекции.Разхождайте се смело и хапвайте витамини.

# 10
  • Мнения: 191
Някой тормоzи ли го в градината? Много ли плаче детето като ходи там?
Никакви иzкуствени лекарства няма да помогнат.
Чист вьzдух,плодове и обич.

Предполагам препоръчвате плодовете заради витамините, които съдържат. Искам да попитам в кой плод според Вас по това време на годината има витамини? Почти всички са или брани зелени (банани) и после подложени на "узряване" - няма да описвам метода. Другите (ябълки, портокали мандарини) са подложени на обработка с химикали, за да се съхранят. Доматите в момента са от пластмаса - сигурно имате информация как се отгелждат в парници домати - само изкуствена тор и химикали. Та от къде да дойдат витамините? И аз не съм привъженик на изкуствените лекарства, но в някои случаи помагат.

За обичта съм съгласна, но си мисля, че майка, която не обича детето си едва ли ще бъде притеснена за здравето му и ще се впусне в интернет да пита как да му помогне да не се разболява.

# 11
  • Мнения: 3 146
Точно ваксината му е сринала имунитета...

Ей, няма да престанете да говорите наизуст и това е! Видяхте, че детето преди това е боледувало, а не след ваксината и пак продължавате да давате съвети. Престанете да притеснявате хората излишно!

# 12
  • Мнения: 3 456
На 5 и половина години е и пихме Рибомунил по схема.И ваксина поставихме-Инфлувак.Какво друго мога да направя ,тъй като не се храни много добре/злояд/ Sad
И аз мисля, че си направила достатъчно. Сутрин, преди градината можеш да му даваш няколко капки прополис(клееева тинктура), разтворени в малко вода, сок , мляко. Действа противомикробно и имуностимулиращо.

# 13
  • Мнения: 4 150
Цитат
Ей, няма да престанете да говорите наизуст и това е! Видяхте, че детето преди това е боледувало, а не след ваксината и пак продължавате да давате съвети. Престанете да притеснявате хората излишно!
Да,видях след това,моя греШка.
Но пьк на постоянно боледуваЩо дете да се дават оЩе пове4е химии,както и оЩе една ваксина...и да си мислите,че това Ще го стабилиzира..льжете се.

Цитат
Предполагам препоръчвате плодовете заради витамините, които съдържат. Искам да попитам в кой плод според Вас по това време на годината има витамини? Почти всички са или брани зелени (банани) и после подложени на "узряване" - няма да описвам метода. Другите (ябълки, портокали мандарини) са подложени на обработка с химикали, за да се съхранят. Доматите в момента са от пластмаса - сигурно имате информация как се отгелждат в парници домати - само изкуствена тор и химикали. Та от къде да дойдат витамините? И аз не съм привъженик на изкуствените лекарства, но в някои случаи помагат.
За обичта съм съгласна, но си мисля, че майка, която не обича детето си едва ли ще бъде притеснена за здравето му и ще се впусне в интернет да пита как да му помогне да не се разболява.

Да,днес рядко можеШ да си купиШ "истински" плодове.Дори наторените и обработените са по добри от 100% иzкуствени витамини,zа които полzата е отречена отдавна.
С обич имах предвид неЩо друго,може би авторката го е раzбрала.Кьм нея беШе и постинга ми.Не кьм вас. Peace

# 14
  • Мнения: 3 146
Christian, тогава освен спорт какво прадлагате? Без ваксини, без храни, купени от магазина и без всякакви лекарства. Дали ако беше толкова просто, хората нямаше да са го открили вече и никой да не боледува?

Общи условия

Активация на акаунт