кристали за коса

  • 6 281
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Момичета,в София къде се продават кристали за коса?По сергййте за козметика или скъпите козметични магазини? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 111
 hahaha
 Е в София само по сергии ли продават масова козметика?

# 2
Ima gi i v magazinite za kozmetika i v aptekite    Simple Smile

# 3
Благодаря ви,някаква марка да ми препоръчате,цени?И нали тези кристали се водят още силикон и представлява прозрачна течност за заглаждане на цъфтящи коси???? Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 111
Аз ползвам на Кристиан оф рома груп.Има малки и големи разфасовки.Голямата е около 10лв..Много съм доволна,косата става гладка,лъскава и лесно се разресва.

# 5
  • Мнения: 487
Аз много съм доволна от кристалите UNA nd Rolland взимам си ги от Магама

# 6
  • Мнения: 4 435
Аз много съм доволна от кристалите UNA nd Rolland взимам си ги от Магама


 newsm10

# 7
  • Mонтана
  • Мнения: 413
na biopharma-10lv 100ml

# 8
  • Мнения: 2 414
Аз съм имала само на Биофарма и не съм доволна.

# 9
  • Мнения: 4 435
Аз съм имала само на Биофарма и не съм доволна.


И аз не съм доволна от тях.Още имам едни които си седят така.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
То това на Био фарма,ако е кристали StopПолзвам професионални кристали от различни марки-цената  им е около 30 лв

# 11
  • Мнения: 2 414
Аз съм имала само на Биофарма и не съм доволна.


И аз не съм доволна от тях.Още имам едни които си седят така.
добре,че има още някой,който не ги харесва,че направо се чудих какво ми има. Laughing
А може ли малко повече информация за тези от Магама?

# 12
  • Мнения: 4 435
Аз съм имала само на Биофарма и не съм доволна.


И аз не съм доволна от тях.Още имам едни които си седят така.
добре,че има още някой,който не ги харесва,че направо се чудих какво ми има. Laughing
А може ли малко повече информация за тези от Магама?


Тях ги има и на други места,не само в Магама.Когато мога ги взимам от там,когато не,търся другаде.По принцип вносителя е Christian of Roma,на Rolland са,зелена опаковка,казват се UNA.Опаковката е 150мл.Аз съм най-доволна от тях,но съм с удължена коса,ако някой друг ги ползва,нека си каже отзивите.

# 13
  • Мнения: 487
Да,ако намериш магазин на Christian of Roma те предлагат на Rolland продутките.Аз съм безкрайно благодарна на Slav4e Av4e че ми ги препоръча,квото ме е посъветвала съм я послушала и не съм сбъркала! Hug

# 14
  • Мнения: 4 435
Да,ако намериш магазин на Christian of Roma те предлагат на Rolland продутките.Аз съм безкрайно благодарна на Slav4e Av4e че ми ги препоръча,квото ме е посъветвала съм я послушала и не съм сбъркала! Hug

Мерси мила  newsm51

# 15
  • Мнения: 2 414
Аз сега разглеждах сайта на Christian of Roma и се интересувам  от маските на Rolland-някой ползвал ли ги е?

# 16
  • Мнения: 7 723
Не знаех, че има и от 100мл Thinking
Не са ли само по 30 и 60? newsm78
Както и да е- аз съм доволна от тях Whistling

То това на Био фарма,ако е кристали StopПолзвам професионални кристали от различни марки-цената  им е около 30 лв
А кво точно значи "професионални кристали"? newsm78
Каква е разликата между тях и любителските? newsm78
Питам, защото не съм ползвала такива.... Wink

# 17
  • Мнения: 4 435
Аз сега разглеждах сайта на Christian of Roma и се интересувам  от маските на Rolland-някой ползвал ли ги е?

Как им е сайта?Аз бях ползвала една с банан.Не беше лоша,но не е кой знае какво.Чесно казано,бих си взела отново.

# 18
  • Мнения: 2 414
Ето тук разглеждах http://www.christianofroma.com/?p=rolland2   Peace
Аз се интересувам от маските...най-вече тези с кокос. Wink
И се чудя дали да пробвам и коя? Laughing

# 19
  • Мнения: 4 435
Ето тук разглеждах http://www.christianofroma.com/?p=rolland2   Peace
Аз се интересувам от маските...най-вече тези с кокос. Wink
И се чудя дали да пробвам и коя? Laughing

Моя приятелка е с нея в момента.Утре мога да я питам дали е доволна и изобщо отзивите и да ти ги кажа.

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Професионалните се продават във фризьорските салони и аптеките,може би и в по реномираните парфюмерии,а разликата трябва да се усети Grinning

# 21
  • Мнения: 7 723
Професионалните се продават във фризьорските салони и аптеките,може би и в по реномираните парфюмерии,а разликата трябва да се усети Grinning
Питах те, защото работя във фирма, която снабдява аптеки,
салони и козметични магазини с течни кристали.
Дори и будки по пазарите. Питах не за друго,
а да знам дали само разликата в цената е критерий.
Но, ок. Ще опитам и ще усетя Peace

# 22
  • Мнения: 2 414
Мерси. Hug
Питай я и с коя маска е-от 100д или 500 мл. Wink

# 23
  • Мнения: 131
Ами,аз никога не съм имала кристали за по 10 лв.Първите,които си купих преди няколко години бяха на южен перма(професионални) и струваха кам 30 лв много малка опаковка.Слагат се по няколко капки и се втриват по върховете.После съм имала и други видове (всичките професионални).За хубави кристали цената е от 20-25 лв на горе.Но пък се ползват дълго и наистина има ефект.Simple Smile

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Професионалните се продават във фризьорските салони и аптеките,може би и в по реномираните парфюмерии,а разликата трябва да се усети Grinning
Питах те, защото работя във фирма, която снабдява аптеки,
салони и козметични магазини с течни кристали.
Дори и будки по пазарите. Питах не за друго,
а да знам дали само разликата в цената е критерий.
Но, ок. Ще опитам и ще усетя Peace

Не е разликата само в цената.Косата ми от кристалите на Био фарма и Лореал ставаше мазна все едно олио съм слагала,а с професионалните разликата е просто видима.

# 25
  • Мнения: 14 489
то много зависи и от косата. моята като беше с много, руси кичури с кристалите на биофарма ставаше супер. никога не се е омазнявала. те са си за суха коса или за изправяне с преса, да не се гори косата, но дори за пресата е по-добре специален крем да се вземе, не кристали.

# 26
Аз съм имала само на Биофарма и не съм доволна.


Аз също не съм доволна от течните кристали на Биофарма, а и други съм ползвала, но не ми влияят добре на косата.  newsm78

# 27
  • Мнения: 530
Аз съм си купувала тяхна маска и бях доволна, но за съжаление съм ги откривала само на "Арена на красотата".
Някой да знае магазин в който ги продават.  Praynig

# 28
  • Мнения: 530
Славче кажи, коя е тази маска, която мирише на банан на Кристиан оф Рома, че не мога да я намеря в сайта.

# 29
Аз съм си купувала тяхна маска и бях доволна, но за съжаление съм ги откривала само на "Арена на красотата".
Някой да знае магазин в който ги продават.  Praynig

Маска на Биофарма??? И доволна ли си? На каква основа е?  Thinking

# 30
  • София
  • Мнения: 10 858
Кои марки се водят "професионални"?
Моля избройте ги.

# 31
  • Мнения: 530
Аз съм си купувала тяхна маска и бях доволна, но за съжаление съм ги откривала само на "Арена на красотата".
Някой да знае магазин в който ги продават.  Praynig

Маска на Биофарма??? И доволна ли си? На каква основа е?  Thinking

Аз имах в предвид маска на Кристиан оф Рома. И бях доволна.

# 32
  • Мнения: 545
Аз също ползвам няколко месеца вече кристалите на биофарма,но честно казано въобще не съм доволна!Вече си мислех,че аз нещо не ги нанасям правилно! Embarassed

# 33
  • Мнения: 4 496
Моите са на Парисини, доволна съм! Flutter

# 34
  • Мнения: 4 435
Мерси. Hug
Питай я и с коя маска е-от 100д или 500 мл. Wink

Значи маската и е от 500мл и каза,че е хубава и си я ползва.Имай предвид,че и тя е с руса коса обаче.


Славче кажи, коя е тази маска, която мирише на банан на Кристиан оф Рома, че не мога да я намеря в сайта.

За съжаляние се оказа,че тази маска вече я няма  Embarassed .Явно отдавна съм я ползвала.В София коментираха,че на няколко места има тяхни продукти.Аз знам само за Магама  Crazy

# 35
  • Мнения: 2 414
Мерси. Hug
Питай я и с коя маска е-от 100д или 500 мл. Wink

Значи маската и е от 500мл и каза,че е хубава и си я ползва.Имай предвид,че и тя е с руса коса обаче.


Славче кажи, коя е тази маска, която мирише на банан на Кристиан оф Рома, че не мога да я намеря в сайта.

За съжаляние се оказа,че тази маска вече я няма  Embarassed .Явно отдавна съм я ползвала.В София коментираха,че на няколко места има тяхни продукти.Аз знам само за Магама  Crazy

И аз съм изрусена. Party
Мерси много. Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 10 858
Някой да е ползвал кристалите на Alfa Parf?

# 37
Някоя може ли даде сайт,където да има снимки на тези течни кристали Thinking Naughty

# 38
  • Мнения: 4 435
Някоя може ли даде сайт,където да има снимки на тези течни кристали Thinking Naughty


Кои точно от всички споменати до тук?

# 39
  • Мнения: 3 782
Аз също досега съм ползвала кристалите на Биофарма и косата ми наистина по-бързо се омъзнява. Помислих си,че може би не трябва да използвам кристали,но като отидох при фризьорката си тя ми нанесе други. Май бяха на тази марка Сери, оранжеви и миришеха на портокал, еми това омъзняване го нямаше. Peace Явно е било наистина от кристалите. И сега какви да си купя? Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 2 414
Аз също досега съм ползвала кристалите на Биофарма и косата ми наистина по-бързо се омъзнява. Помислих си,че може би не трябва да използвам кристали,но като отидох при фризьорката си тя ми нанесе други. Май бяха на тази марка Сери, оранжеви и миришеха на портокал, еми това омъзняване го нямаше. Peace Явно е било наистина от кристалите. И сега какви да си купя? Rolling Eyes
Защо не си вземеш пак на Сери след като си доволна от тях?

# 41
  • Мнения: 3 782
Ами не съм чувала много хубави неща за тази козметика, пък и съм ги използвала/ако може така да се каже/ само веднъж?Затова питам и за други марки, за да имам избор.

# 42
  • Мнения: 226
Аз ползвам кристали (серум-флуид)  на Лореал Лис екстрем и съм ужасно доволна. Косата не седи мазна, а в същото време е много гладка и мека. Купила съм ги от салон за 28лв.

# 43
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз ползвам кристали (серум-флуид)  на Лореал Лис екстрем и съм ужасно доволна. Косата не седи мазна, а в същото време е много гладка и мека. Купила съм ги от салон за 28лв.

И аз тези ползвам - но не знам доколко се водят кристали. По-скоро това е серум за заглаждане и изправяне на косъма.

# 44
  • Мнения: 3 782
Това ме навежда на мисълта, наистина има ли разлика между кристалите и тези флуиди? Защото съм ги чувала и двете,но дали са едно нещо. Tired

Общи условия

Активация на акаунт