Эацапване

  • 3 382
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31
И аз не се здържах и го направих,изляза една ясна чертичка и една бледа,която се появи за малко и после изчезна.ShockedКакво значи това незнам!!!Утре сутринта ще направя още един-надеждата умира последна... Praynig

# 16
  • Мнения: 1 243
Направи си друг тест препоръчвам ти Шуар Чек,как така има 2 бледа чертичка и после изчезна newsm78,на такъв тест за бременност още не съм попадала #Crazy

# 17
  • Мнения: 206
Направи си друг тест препоръчвам ти Шуар Чек,как така има 2 бледа чертичка и после изчезна newsm78,на такъв тест за бременност още не съм попадала #Crazy
Подкрепям идеята с две ръце!

# 18
  • Мнения: 2 309
Купи Peace си Шуърчек

# 19
  • Мнения: 31
И аз съм така  #Crazy #Crazy #Crazy.Купих си 2 теста Шуар Чек.Незнам какво да правя...Но другият ще го направя утре сутрин  Cry.

# 20
  • Мнения: 1 243
Може теста да не става с изтекла годност,купи си друг и пробваи пак,аз съм попадала на тестове на които няма и една чертичка.Погледни го пак тоя тест дет го направи една или две чертички има,че ми стана вече чудно как  е изчезнала newsm78 ,еи голяма загадка тоз тест хоп има черта и хоп изведнаж изчезва такоз чудо не съм виждала или пък момичетата са писали че им изчезват чертите от теста .Да не си помислиш че те обиждам но ми стана чудно как изчезна #Crazy

# 21
  • Мнения: 31
Утре сутрин ще разбера какъв е резултата.Ще направя другият тест с първата урина.Успех на всички и знайте,че съм с ВАС. Hug

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 260
Олеее как можеш да имаш такова търпение?
Успех миличка Wink

# 23
  • Мнения: 31
Здравейте,направих си теста и пак е  EFN  Sob.Но все още не ми е дошло,какво да правя? Cry Cry Cry

# 24
  • Мнения: 57
Eli по принцип редовен ли ти е цикъла?С колко дена вече ти закъснява?

# 25
  • Мнения: 57
Знаеш ли сега прочетох че ти е точен ами най-добре отиди на лекар,да ти кажа тук имаше една темичка за отрицателните тестове и после бременна Partyтака че надежда има винаги,плюс това тестовете отчитат повишаването на самия хормон,ако твоя е по нисък просто няма как да го хване още има момичета на които чак втория месец им е показала положителен резултат,така че на прегледа би трябвало да се види,а и има вариант цикъла да ти се е изменил просто нормално времето сезона стреса всичко си оказва влиание но аз ти стискам палци да е бебе Praynig Praynig Praynig Peace

# 26
  • Мнения: 31
Благодаря ви много.Цикълът ми е като по часовник.От едната менструация до другата минават 26 дни.Овуто ми е точно на 11 и 12 ден от МЦ.Всичко с цикалът ми е било винаги наред,досега не ми се е случвало такова нещо.В продължение на 6 месеца съм си следила овулацията и тя е винаги по едно и също време.

# 27
  • Мнения: 57
Тогава за да си спокойна отиди най-добре на лекар ама не знам дали ще се види нещо от сърце ти пожелавам да е бебче newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 28
  • Мнения: 31
Благодаря за подкрепата singing_girl .Ще изчакам още малко,защото съм чувала,че толкова рано нищо неможе да се види на видеозон.А и лекарите ни в Русе са едни...без да обиждам някой,но аз го знам от личен опит  Sad.

# 29
  • Мнения: 2 309
Ели,не ти трябва добър лекар за установяване на бременност Peace

Общи условия

Активация на акаунт