Идеи за рожден ден на момче(7,8,9г.)

  • 33 271
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 877
Ако се връщате на идеята за клуб, бих препоръчала "Островът на съкровищата". Ние там празнувахме и съм доволна от иначе досадното Пиратско парти. Клубът е нов, светъл, не е бебешки, има един огромен аквариум , помещението за родителите също е добро, има кетъринг и за тях. Добри цени, мотивиран персонал. Синът ми беше очарован.
Жалко за пейнтбола, у дома ще увисват носове  Weary Но пък ще стимул да растем по- бързо  Wink Joy

Може би ако  са по-малко деца и то на Ваши познати - става

# 31
  • Мнения: 4 877
Ако се връщате на идеята за клуб, бих препоръчала "Островът на съкровищата". Ние там празнувахме и съм доволна от иначе досадното Пиратско парти. Клубът е нов, светъл, не е бебешки, има един огромен аквариум , помещението за родителите също е добро, има кетъринг и за тях. Добри цени, мотивиран персонал. Синът ми беше очарован.
Жалко за пейнтбола, у дома ще увисват носове  Weary Но пък ще стимул да растем по- бързо  Wink Joy

Аз още не съм се отказала за нещо различно, но вече трябва да се резервира зала. А през това време ще мисля. Мъжът ми се шегува само с мен - да съм запазела зала 1 на НДК, за да съм спокйна, че няма да им е тясно!
А "Островът на съкровищетата" с колко зали е? Дали ще мога да отделя няколко бебока в друга зала, различна от тази на батковците? Градината-ресторант при детския кът ли?

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 10:39 от danybon

# 32
  • Мнения: 639
Една зала е, преградена с аквариуми и в същото помещение е мястото за родители-непушачи. Има отделно като сепаре направено, където се пуши. Отиди да го видиш, на мен ми се струва малко "бебешки" за 8 г. мъж newsm78 От друга страна пък аниматорката е готина и може да ги организира така, че да им е интересно...Знам ли, ти си познаваш детето и можеш да прецениш най-добре. Обаче не ми се струва, че можеш да събереш 30 деца там...

# 33
  • Мнения: 4 877
Една зала е, преградена с аквариуми и в същото помещение е мястото за родители-непушачи. Има отделно като сепаре направено, където се пуши. Отиди да го видиш, на мен ми се струва малко "бебешки" за 8 г. мъж newsm78 От друга страна пък аниматорката е готина и може да ги организира така, че да им е интересно...Знам ли, ти си познаваш детето и можеш да прецениш най-добре. Обаче не ми се струва, че можеш да събереш 30 деца там...

Да, май се орентирам към зала 1 на НДК  Simple Smile
Едва ли ще са 30. Поне 35 - може би с няколко отсъстващи. А и още толкова родители. Само зала 1 на НДК!!! Laughing

# 34
  • Мнения: 1 210


Да, май се орентирам към зала 1 на НДК  Simple Smile
Едва ли ще са 30. Поне 35 - може би с няколко отсъстващи. А и още толкова родители. Само зала 1 на НДК!!! Laughing

Не си далеч от истината, защото сега се сещам, че на мястото на "Мултиплекс" отвориха най- големия детски център. Провери и там, просто информацията ми беше излетяла от главата.

# 35
  • Мнения: 4 877


Да, май се орентирам към зала 1 на НДК  Simple Smile
Едва ли ще са 30. Поне 35 - може би с няколко отсъстващи. А и още толкова родители. Само зала 1 на НДК!!! Laughing

Не си далеч от истината, защото сега се сещам, че на мястото на "Мултиплекс" отвориха най- големия детски център. Провери и там, просто информацията ми беше излетяла от главата.

Е, ще стигнем до истината  Simple Smile
Да се сещаш как се казва?

# 36
  • Мнения: 1 210
"Забавления с NESQUIK Plus" Ей сега го изрових от нета. Не го помнех  Laughing

# 37
  • Мнения: 2 700
Ама това с "най-големия детски център"  е пълна глупост. Клуб като клуб, сигурно 10 х 10 метра. Не е нищо по-различно от досега вижданите. Има нещо с мрежи за катерене и пързаляне, нещо като стена за алпийско катерене (висока 3 метра и широка 1 метър), маса за рисуване и тихи забавления и сцена, на която желаещите могат да пеят.
По празниците ходихме там с приятелки. Детенцето, което беше на 6 години се изкефи. Останалите, включително и дъщеря ми (9 г.) скучаха.

# 38
  • Мнения: 1 210
Виж какво още открих,тематични филмови партита, има и телефони:


Детски център “Забавления с NESQUIK plus

Почасови занимания, отстъпки за деца, доведени от татковци и деца на студентски семейства, ВИП карти. Уникални партита по филмови сюжети – Шрек парти, Рататуй парти, Нинджа парти и др.;
Подлеза на НДК, в бившия Мултиплекс
Тел: 0896 703130 и 0894 702444
Всеки ден от 9 до 21 часа

Ще чакам да споделиш Peace

# 39
  • Мнения: 1 210
Ама това с "най-големия детски център"  е пълна глупост.

Соларис, не съм ходила, ориентирах се по това:



Детски клуб за забавления в подлеза на НДК
Цената на 1 час е 5 лева, 20% отстъпка за малчугани, доведени от татковци
07 декември 2007, 14:09 office@zagrada.bg Отпечатване Изпращане на приятел

Две седмици преди Коледа, тъкмо за голямото родителско пазаруване, в центъра на София отваря най-новият клуб за почасови занимания с деца "Забавления с NESQUIK Plus". На 300 кв. м в бившето кино "Мултиплекс" в подлеза пред НДК са разположени пързалки, лабиринти, катераческа стена, джаги и други атракциони. Има и зона за тихи игри, кафе бар с огромен плазмен телевизор и магазинче за лицензирани стоки с герои на Дисни. Домакин на парти-центъра ще бъде заекът Куики, който е талисман и лице на шоколадовата напитка NESQUIK Plus.

Все пак пише 300 квадрата, което е различно от 100, които ти казваш.

# 40
  • Мнения: 2 700
Откровено казано не съм го мерила с метър, но по спомен е с размерите на малката джунгла в Патиланци. Meжду другото, 300 метра се събират в квадрат 17 х 17 м.  Wink

Отидете и вижте. Лично моето мнение е, че не е нищо ново и нищо особено. Ако живееш в квартала и се чудиш къде да си шитнеш хлапето за час/два през зимата - ОК. Но да се вдигнеш специално до там не си струва.
Удобство е, че е остъклено и се вижда какво става вътре.
Удобство е, че можеш да си пиеш кафето с цигара.

# 41
  • Стрелбище-в пряк и преносен см
  • Мнения: 671
побут малко тази тема, че ми предстои същото мероприятие, да не разводнявам с нова тема. От това което прочетох досега в тази - не се обнадеждих много. Особено за претенциозни младежи, които не искат "бебешки работи"- т.е. стандартните клубове с които е пълно в София. Алтернативи много не виждам. Това с Нескуик- някой тествал ли го е? Много ми се иска да видя някакви впечатления от него. И ако ви хрумне нещо ново и по- различно-  Hug чакам идеи. И да е подходящо за края на март- т.е. навън не е сигурно какво ще е времето.
Моля ви, помагайте с предложения!!! Praynig
Само да кажа- Патиланци сме го тествали два пъти подред и вече ни е скучно там. Ако имаше нещо друго- така по- големичко и подходящо за щуреене... Ех, защо не работи София ленд...

# 42
  • Мнения: 639
Според мен Нескуик (ако това е в подлеза на НДК) е абсолютно бебешко и хич не си представям как на 8-годишни "мъже" ще им е интересно там newsm78. Моето мнение е или боулинг, или кино в Арена и после почерпка в Джимис (или на пица).Пък и на тези възраст те вече нямат нужда някой да ги организира - по-скоро пространство трябва само Laughing А само момчета ли ще са? Или има и някоя-друга девойка за цвят?

# 43
  • Мнения: 4 877
А идеи за подаръци?

Някой да е поръчвал от чужд е-магазин големите комплекти от ЛЕГО Междузвездни войни?

# 44
  • Мнения: 4 877
Също трябва да открия дискета за геимбой "ЛЕГО Междузвезни войни". Да сте срещали?

Общи условия

Активация на акаунт