Дядо Коледа дойде на БУРГАСкото море, с подарък зарадва всяко послушно дете

  • 14 782
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39
ellyst,
благодарим за комплимента Embarassed

# 31
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
честито на именяците!!!Да са живи  и здрави и всички покрай тях!!
на мен пък днес нещо не ми е ден и цял ден съм си ей така!

Weary

а да...сега видях,че някой има и рожден ден!На малкия ПЕТЬО-Ч Е С Т И Т О   ura

# 32
  • Мнения: 373
[на мен пък днес нещо не ми е ден и цял ден съм си ей така!


Свра4е,като не ти е ден удри го на нощен живот.
Ние с малката нещо сме понастинали, и двете сме сополиви, а тя има и лека температура и понакашля Sad. Снощи милото спа неспокойно, че и побудувахме малко. Ако не се пооправи до утре ще ми рухнат всички надежди , че ще мога да си открадна 1-2ч. за да ида на банкет. А така ми се ходииии.
А кои са именници днес - Игнатовци ли? newsm78

# 33
  • Мнения: 598
 Party запис

# 34
# 35
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
освен Игнат,празнуват също-Пламен и Огнян
краси 72-да го ударя на живот,ама мъжете(бащичко+син)спят отдавна,а аз ги пазя и будувам пред компютъра!
А,бе аз що не.....си сипя една малка!Айде,наздраве ,майчета!

# 36
  • България
  • Мнения: 3 621
Сврачето, много рано заспали твоите хора бе  ooooh! Колко ти е голям сина?
Моето  до 1 часа поне не заспива. А пък таткото още не се е прибрал. Ай , наздраве аз след малко ще си сипя биричка, ама като сготвя дробчетата по селслки  Grinning

# 37
  • Мнения: 9
наздраве cheers

# 38
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
а така -това да се чува!!! Drunk  smokeuuи един тютюн прибавям за разкош:)))
Синковеца ми е близо 5годишен и откакто се прави на голям и не спи следобяд,вечер си ляга с кокошките-така го бъзикам и той много се дразни!!! tooth

# 39
  • Мнения: 4 546
аз знам, че Пламен има имен ден на 6,02 със Светлин, Светлана и т.н. - Св.Фотий е светецът  Thinking

# 40
  • Мнения: 12
И аз да се разпиша след патртито(закъсняла както обикновено).Ама то голяма лудница голямо нещо Crazy По едно време вече давах заето.Успях да се усетя само че бяхме до Ellyst ама и през ум не ми мина да се запознаем-така бях глътнала бастуна  ooooh!:. В тази връзка Ellyst публикувах(в албумчето) снимка на малката Иванжелина ухилена до уши ,а после някой да каже че е плакала.

И ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ

# 41
  • Мнения: 950
Здравейте и аз да се включа най-сетне  Party .Партито беше много весело /поне за мойта Гъбка  Laughing/
Вскички деца бяха толкова сладки  Heart Eyes /особено бебоците / , а  и по-големите и те бяха големи сладури .
Тъй като незнам къде слагате снимките  а и аз нямам много снимки щото паднаха батериите и на камера и фотоапарата   Sad   и ги слагам тук -  http://me4encata.multiply.com/photos/album/5
Още веднъж благодарство на тези които се постараха да зарадват дечицата    bouquet  bouquet  bouquet с това парти .

# 42
  • Мнения: 565
Добро утро и от мен! Снощи гледам пак форумски виртуален купон е имало. Ама така трябва. Нали от вчера започнаха коледните празници. Пък и като не можем всяка вечер да се събираме поне тука да се забавляваме.
Честито на патерици на всички празнуващи именници и рожденици!

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Здравейте и от мен, ама много сте изписали  Crazy

Някой по-напред пита дали може с бебе в Метро, миналата седмица видяхме едно малко бебче на около 2-3 м. вътре с кошницата за кола и кошницата сложена в количката. Така че явно може и изключения.

Я да питам сега къде мога да се оплача че магазин е завзел от тротоара и естествено не си е платил. Онзи ден един имаше наглостта да изявява претенции защо съм паркирала отпред и колата ми стояла цял ден, така удобно ли ми било. Аз му се извиних и му казах че съм с малко бебе и не мога по всяко време да я преместя и запалих колата и тръгнах. Вчера исках да изляза и гледам двете ми гуми изпуснати  #2gunfire Може ли такава простащина. Още повече колата ми беше паркирана другаде, ама нали е с лесен номер за помнене  ooooh!

# 44
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
седнах да си пия кафето с вас,а вас ви няма!!!И--и-и-и-й,много работни майчета!Аз съм си в къщи и работя над себе се!:))) Joy(все още:))) Laughing
sisa g,моят син с твоята щерка ли се замаяваше??!на вашите снимки и ние цъфтим там Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт