НЕКОРЕКТНИ ГАРАНЦИОННИ УСЛОВИЯ ОТ GET.BG

  • 2 357
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Здравейте Wink
юни месец си купих телефон от Get.bg за 639лв.Постоянно се разваля и не искат да ми го сменят.Пуснах жалба в комисията за защита на потребителите и чакам отговор.Предлагам да им спретнем една предколедна антиреклама в медиите  за да видят че не може безнаказано да се подиграват с хората.Предполагам че има много изпатили-пишете!!!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Пък аз щях да си поръчвам телефон от там  Sick
Добре,че видях темата....

# 2
  • някъде
  • Мнения: 979
Мисля,че скоро имаше тема пак от недоволни клиенти на сайта newsm78Аз не съм поръчвала,но явно и няма да го направя.Струва ми се,че чуждите сайтове са по-коректни.Но пак не може да слагаме всички под една шапка де.

# 3
  • Germany
  • Мнения: 7 935
Аз също съм от потърпевшите, пуснах и тема преди време... Смениха ми тел., но със сигурност няма да си купя нищо повече от тях, а и не само аз...

# 4
Здравейте на всики!
Искам да ви съобщя за т.нар. Sistema silver - ултразвукова "пералня", предлагана от гет.бг.
Това е уред, с който можете да си увредите тъпанетата, но не и да почистите и петънце, което се премахва с две тръквания на ръка и без препарат!
Не се оставяйте да ви излъжат, точно както излъгаха и мен за втори път. Първия път с гаранцията на мобилен телефон, а сега и с тая пералня!

Цитат от второто ми писмо към тая група:

Цитат
Т.нар. пералня, която ми изпратихте след огромно зайъснение не ПЕРЕ, дори и не предизвиква лекичко отделяне на петна, които излизат с едно тръкване направено на ръка!
Настоявам за навременна реакция от ваша страна: връщане на продукта и възстановяване на сумата, която съм заплатил предварително или замяна с продукт, посочен от мен, като евентуалната разлика в цените ще бъде покрита от мен или вас в зависимост от стойността на другия продукт.

това е, след като веднъж вече си поисках парите в седемдневния срок, който е обявен от "Защита на потребителя". В разговор по телефона с управителя на гет ме умеди, че ми е пратен дефектен продукт и ще ми го сменят безплатно за ден-два... което не беше така. Смяната отне около десетина дни, след което получих отново бръмчащо нещо, което имат наглостта да нарекат пералня.

# 5
  • Мнения: 1 207
На мен пък ми пратиха поръчката  с един липсващ артикул.И  вече 3 мейл им пиша и ни вест,ни кост.
Направо съм им бясна.

# 6
  • София
  • Мнения: 8 280
John3V , мислех че вече никой не купува тези "перални". Бума на тези простотии наречени ултразвукови, произвеждани дори в БГ, беше преди 10тиан години. Да не говорим, че честотата е далече от УКВ.

Имам телефон от тях засега единственото не коректно бе, че телефона който взехме не е с оригинално лого(на снимката беше така), а с лого на немски оператор, не виждам какво лошо има да е ясно, защо цената при тях е по-разлина примерно с 50%(сравнено с Германос). Но както каза мъж ми "на тая цена си заслужава риска"
Иначе не личи да е ползван (за разлика от последния "чисто нов" купен от Германос, имаше бонус: проведени разговори, снимки, смс-и), явно само малко е отключен

# 7
  • Мнения: 5 370
М-да, както казва и Десем, си поемаш сам риска да ....купуваш евтино.
Техника , телефони и т.н.-само от оторизирани дилъри. Никога не бих си и ПОМИСЛИЛА да купувам онлайн телефон, фотоапарат, пералня....и каквото и да било друго. Stop

# 8
  • София
  • Мнения: 4 749
Аз си взех телефон от тях преди 10-на дни. Не мога да кажа за качеството, защото ми го откраднаха на 3-я ден  #Cussing out Cry НО чаках 5 дни да ми го одтсавят, като всеки път ми казваха на следващия ден и аз трябваше да вися да ги чакам. Накрая им казах, че ако не ми го доставят до определен час, няма нужда да си правят труда и се постараха. Освен това на снимката в сайт-а е показан телефон с шарки http://www.gsmeasy.nl/images/gsm/big/575_2.jpg, а получих чисто черен. Иначе комплектът си беше пълен.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Освен това на снимката в сайт-а е показан телефон с шарки http://www.gsmeasy.nl/images/gsm/big/575_2.jpg, а получих чисто черен. Иначе комплектът си беше пълен.
в случая си била на "далавера" обаче!  Peace Чисто черния е лимитирана серия на дизайнера Giambattista Valli и е малко по-скъп от обикновения 7373!  Peace А през новата година ти пожелавам да нямаш такива кофти моменти, а на този, който е откраднал телефона да му е най-тъпата година в живота!  Twisted Evil

# 10
  • София
  • Мнения: 4 749
Освен това на снимката в сайт-а е показан телефон с шарки http://www.gsmeasy.nl/images/gsm/big/575_2.jpg, а получих чисто черен. Иначе комплектът си беше пълен.
в случая си била на "далавера" обаче!  Peace Чисто черния е лимитирана серия на дизайнера Giambattista Valli и е малко по-скъп от обикновения 7373!  Peace А през новата година ти пожелавам да нямаш такива кофти моменти, а на този, който е откраднал телефона да му е най-тъпата година в живота!  Twisted Evil
Благодаря ти  Hug Обаче лимитираната серия си е обявена отделно и е по-скъпичка наистина, има и някакви по-различни аксесоари към нея.

# 11
  • Мнения: 154
Тая тема е или реклама или антиреклама на сайта ,а може и двете  Laughing Рекламо-антиреклама Crazy

# 12
  • Мнения: 4 916
Тая тема е или реклама или антиреклама на сайта ,а може и двете  Laughing Рекламо-антиреклама Crazy

Едва ли има някакъв скрит замисъл. Хората просто споделят.

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Mъжът ми ми подари телефон за нова година,поръчан от сайт -spam283-. Беше използван,без лепенка на дисплея и камерата, едвам забележимо одраскан заден панел и за капак като проверих колко време е говорено с него(не в менюто,а с един дълъг код) излезе час и 40 минути,а в самото меню 3-4 мин отчетени. естествено веднага ми го смениха без да гъкнат дето се казва,ама защо трябва да се разправям .Толкова се ядосах, че не е поръчал от гет.бг ,а то се оказа че всичките са едни и същи мошеници. 

# 14
  • София
  • Мнения: 4 749
Mъжът ми ми подари телефон за нова година,поръчан от сайт -spam283-. Беше използван,без лепенка на дисплея и камерата, едвам забележимо одраскан заден панел и за капак като проверих колко време е говорено с него(не в менюто,а с един дълъг код) излезе час и 40 минути,а в самото меню 3-4 мин отчетени. естествено веднага ми го смениха без да гъкнат дето се казва,ама защо трябва да се разправям .Толкова се ядосах, че не е поръчал от гет.бг ,а то се оказа че всичките са едни и същи мошеници. 
E, този, който аз получих определено си беше нов. С всички лепенки и глупости, калъфчета и верижки.

# 15
  • Мнения: 1 207
Всеки ден им пиша за моя ''забравен'' артикул и ни вопъл,ни стон.
Някой да има някакви други кординати освен мейл?

# 16
  • София
  • Мнения: 4 749
Всеки ден им пиша за моя ''забравен'' артикул и ни вопъл,ни стон.
Някой да има някакви други кординати освен мейл?
В сайт-а има телефон за контакти! Аз съм звъняла 2-3 пъти, винаги отговарят!

# 17
  • Мнения: 410
Бройте и мен в списъка на анти-феновете на ГЕТ.БГ! Това е фирма, която не знае, отде изгрява слънцето, колкото пъти обсъждах поръчката ми с техни служители, толкова пъти чувах различна информация, която тотално си противоречеше; както се сещате, обсъждането отнема време, ден-два-три, пък после дойдоха почивни дни, пък ГЕТ.БГ взеха и те да почиват, щото мнооооого работа бяха свършили, и като дойде понеделник - хич никой не се сети да ми поеме обслужването, та трябваше наново АЗ да ги търся, то не бяха телефони, не бе ICQ, e-mail, etc...
И, о, боже! Те имали "и друга работа", демек, няма само с поръчките на разни досадници да се занимават!
...
УАУ...
По-велика авто-анти-реклама не може да съществува! Уникално се постараха САМИ ДА СРИНАТ РЕНОМЕТО СИ ПРЕД ПОТЕНЦИАЛЕН КЛИЕНТ, ПРЕДСТАВЯМ СИ, КАК БИХА СЕ ОТНЕСЛИ, АКО ВЕЧЕ МИ БЯХА ПРИБРАЛИ ПАРИТЕ!
НИКОГА ВЕЧЕ ГЕТ.БГ!!![/size]

# 18
  • Мнения: 410
телефоните, които фигурират в сайта им:

02/4890341
0888-545-406

 Peace

# 19
GET Ltd.
  gr.SOFIA, 1423
  BULGARIA

ADMINISTRATIVE CONTACT:
  Teodor Pavlovich
  teo@get.bg
  GET Ltd.
  bul. Nikola Vaptsarov 29, vh. B, ap. 18
  gr.SOFIA, 1407
  BULGARIA
  tel: +359 888 522950
  fax: +359 2 9632569
  NIC handle: TP10941
      
TECHNICAL CONTACT(S):

  Teodor Pavlovich
  teodorp@yahoo.com
  GET Ltd.
  bul. Nikola Vaptsarov 29, vh. B, ap. 18
  gr.SOFIA,
  BULGARIA
  tel: +359 888 522950
  fax: +359 2 9632569
  NIC handle: TP7863

  Grigori Petkov
  grigorip@yahoo.com
  GET Ltd.
  bul. Nikola Vaptsarov 29, vh. B, ap. 18
  gr.SOFIA,
  BULGARIA
  tel: +359 89 6701001
  fax: +359 2 9632569
  NIC handle: GP7864

Общи условия

Активация на акаунт